Tamaris Anda TW005-41%
85,40 € 50,20 €

Výpredaj

Hodinky značky Tamaris sú ako stvorené pre dámy s vycibreným vkusom. Na prvý pohľad upúta puzdro z obyčajného kovu v kombinácii s dokonale prispôsobivým milánskym ťahom.

Tamaris Anika TW009-41%
75,90 € 44,60 €

Výpredaj

Hodinky značky Tamaris sú určené pre ženu, ktorá má rada nádherné doplnky. Na prvý pohľad vás upúta perleťový ciferník, ktorý je zdobený jednoduchými ručičkami a trblietavými kamienkami ako indexy. Na kovové puzdro nadväzuje kožený remienok hnedej farby, vďaka ktorému ciferník viac vynikne.

Tamaris Anika TW012-41%
75,90 € 44,60 €

Výpredaj

Hodinky značky Tamaris sú určené pre ženu, ktorá má rada nádherné doplnky. Na prvý pohľad vás upúta perleťový ciferník, ktorý je zdobený jednoduchými ručičkami a trblietavými kamienkami ako indexy. Na kovové puzdro nadväzuje kožený remienok fialovej farby, vďaka ktorému ciferník viac vynikne.

Tamaris Anita TW015-41%
66,40 € 39,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky značky Tamaris sú ako stvorené pre všetky milovníčky klasických doplnkov. Ich klasický ciferník s výraznými zlatými indexmi kryje minerálne sklíčko, ktoré je odolnejší a bráni nepeknému zašednutiu. Na zápästí sa hodinky pripínajú elegantným hnedým koženým remienkom s jemným prešívaním.

Tamaris Anita TW016-32%
66,40 € 44,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky značky Tamaris si zamilujete predovšetkým preto, že doladí každý váš outfit k dokonalosti. Ich klasický čierny ciferník s výraznými striebornými indexmi kryje minerálne sklíčko, ktoré je odolnejší a bráni nepeknému zašednutiu. Čiernou farbou sa pýši tiež tradičné kožený remienok.

Tamaris Anita TW019-36%
66,40 € 41,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky značky Tamaris pre ženy, ktoré hľadajú štýlový doplnok. Ich klasický čierny ciferník s výraznými striebornými indexmi kryje minerálne sklíčko, ktoré je odolnejší a bráni nepeknému zašednutiu. Čiernou farbou sa pýši tiež tradičné kožený remienok.

Dámske hodinky

Hľadáte dámske hodinky, ktoré doplnia váš outfit? Poradíme vám, ktoré značky sú na trhu najobľúbenejšie!

Dámske hodinky Festina čoby švajčiarsky symbol elegancie

Značka Festina je uznávaným hodinárskym pojmom po celom svete. Charakteristickým znakom dámskych hodiniek Festina je elegancia, nadčasovosť, spoľahlivosť.

Jedno z najvýraznejších mien - hodinky od Calvina Kleina

Kreativita spájajúca sa s nápaditým elegantným štýlom. Jemnosť v podobe klasiky či luxusu v podaní dámskych hodiniek Calvin Klein ozdobí zápästie svojej majiteľky. Preslávená značka, ktorá je symbolom kvality.

Dámske hodinky Casio

Renomovaná japonská značka Casio, ktorá na trh vstúpila najprv digitálnymi hodinkami. Obľúbené sú aj pánske hodinky tejto značky.

Dámske hodinky Michael Kors

Svetoznáma značka Michael Kors je obľúbená predovšetkým vďaka svojim kabelkám a ďalším značkovým doplnkom. Zameriava sa predovšetkým na vysoko módne trendy, takže poteší hlavne mladšie dámy.

Hodinky Guess

Kalifornská značka, ktorá vyrába svoje produkty už od roku 1981 je známa svojím neprehliadnuteľným dizajnom, ktorý sa zameriava najmä na mladých energických ľudí. Hodinky Guess sú neprehliadnuteľným doplnkom.