PRIM Klasik Lady 67 - D W02P.13061.D-39%
181,10 € 110,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Už od roku 1967 sú dámske hodinky Prim Klasik symbolom nadčasovej elegancie a štýlu. Prepadnite kúzlu nestarnúci klasiky aj vy a pripnite si na zápästie hodinky inšpirované práve pôvodným modelom z roku 1967.

PRIM Bauhaus - A Quartz W03P.13119.A
209,70 €

Hodinky Bauhaus z dielne českej značky Prim sú ako stvorené pre všetky ženy, čo sledujú módne trendy a rady sa zdobia kvalitnými doplnkami. Ich ciferník je dobre čitateľný a ponúka pohľad na klasické indexy spolu s pozlátenými ručičkami.

PRIM Harmonie 2020 - D W02P.13120.D
188,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky Harmónia z dielne českej značky Prim sú ako stvorené pre všetky ženy s vycibreným vkusom. Ich vzorovaný ciferník je dobre čitateľný a ponúka pohľad na klasické indexy spolu s elegantnými ručičkami a dátumovkou.

PRIM Harmonie Lady - E W02P.13073.E
239,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantná, štýlová a zo všetkých okolností svoje. Taká je žena, ktorá nosí hodinky Prim z kolekcie s príznačným názvom Harmónia. Ich ciferník príjemne modrej farbe pôsobí veľmi čistým dojmom – zdobí ho úzke ručičky, rímske číslice a číre kryštály na mieste indexov.

PRIM Parita Lady - A W02P.13077.A
180,70 €

Elegantné, moderné a za všetkých okolností štýlová. Taká je žena, ktorá si na zápästie pripne hodinky Prim z kolekcie Parita.

Dámske hodinky

Hľadáte dámske hodinky, ktoré doplnia váš outfit? Poradíme vám, ktoré značky sú na trhu najobľúbenejšie!

Dámske hodinky Festina čoby švajčiarsky symbol elegancie

Značka Festina je uznávaným hodinárskym pojmom po celom svete. Charakteristickým znakom dámskych hodiniek Festina je elegancia, nadčasovosť, spoľahlivosť.

Jedno z najvýraznejších mien - hodinky od Calvina Kleina

Kreativita spájajúca sa s nápaditým elegantným štýlom. Jemnosť v podobe klasiky či luxusu v podaní dámskych hodiniek Calvin Klein ozdobí zápästie svojej majiteľky. Preslávená značka, ktorá je symbolom kvality.

Dámske hodinky Casio

Renomovaná japonská značka Casio, ktorá na trh vstúpila najprv digitálnymi hodinkami. Obľúbené sú aj pánske hodinky tejto značky.

Dámske hodinky Michael Kors

Svetoznáma značka Michael Kors je obľúbená predovšetkým vďaka svojim kabelkám a ďalším značkovým doplnkom. Zameriava sa predovšetkým na vysoko módne trendy, takže poteší hlavne mladšie dámy.

Hodinky Guess

Kalifornská značka, ktorá vyrába svoje produkty už od roku 1981 je známa svojím neprehliadnuteľným dizajnom, ktorý sa zameriava najmä na mladých energických ľudí. Hodinky Guess sú neprehliadnuteľným doplnkom.