Diesel Castilla DZ5592
236,50 € 148,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Vyžívajú si v luxusných módnych doplnkoch? Nechajte sa okúzliť modelom hodiniek z rady Castilla od módnej značky Diesel . Celkom iste sa nadchnete pre originálny dizajn ciferníku, ktorý je inak ozdobený len rose gold indexy a ručičkami s luminiscenčnými prúžkami.

Diesel Flare DZ5520
215,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Vyžívajú si v luxusných módnych doplnkoch? Nechajte sa okúzliť modelom hodiniek z rady Flare od módnej značky Diesel . Celkom iste sa nadchnete pre originálny dizajn ciferníku, ktorý je inak ozdobený len ružovými ručičkami s luminiscenčnými prúžkami.

Dámske hodinky

Hľadáte dámske hodinky, ktoré doplnia váš outfit? Poradíme vám, ktoré značky sú na trhu najobľúbenejšie!

Dámske hodinky Festina čoby švajčiarsky symbol elegancie

Značka Festina je uznávaným hodinárskym pojmom po celom svete. Charakteristickým znakom dámskych hodiniek Festina je elegancia, nadčasovosť, spoľahlivosť.

Jedno z najvýraznejších mien - hodinky od Calvina Kleina

Kreativita spájajúca sa s nápaditým elegantným štýlom. Jemnosť v podobe klasiky či luxusu v podaní dámskych hodiniek Calvin Klein ozdobí zápästie svojej majiteľky. Preslávená značka, ktorá je symbolom kvality.

Dámske hodinky Casio

Renomovaná japonská značka Casio, ktorá na trh vstúpila najprv digitálnymi hodinkami. Obľúbené sú aj pánske hodinky tejto značky.

Dámske hodinky Michael Kors

Svetoznáma značka Michael Kors je obľúbená predovšetkým vďaka svojim kabelkám a ďalším značkovým doplnkom. Zameriava sa predovšetkým na vysoko módne trendy, takže poteší hlavne mladšie dámy.

Hodinky Guess

Kalifornská značka, ktorá vyrába svoje produkty už od roku 1981 je známa svojím neprehliadnuteľným dizajnom, ktorý sa zameriava najmä na mladých energických ľudí. Hodinky Guess sú neprehliadnuteľným doplnkom.