Teva W'S Terra Fi Lite
93,46 € 83,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dámske sandále Teva Terra Fi Lite majú úplne nastaviteľné zapínanie pre bezpečné upnutie nohy. Microban® zinok antimikrobiálna úprava zabraňuje nepríjemným pachom. Mäkký Shoc Pad™ v pätovej časti zaručuje zvýšenú absorpciu nárazov.

Teva W'S Winsted-25%

Teva W'S Winsted

Hodnotenie: 5
50,61 € 37,90 €

Akcia

Dámske sandále Teva Winsted majú úplne nastaviteľné zapínanie pre bezpečné upnutie nohy. Microban® zinok antimikrobiálna úprava zabraňuje nepríjemným pachom. Durabrasion Rubber™ podrážka pre lepšiu trakciu z extrémne odolnej gumy, vyvinutá pre špecifické podmienky a ideálna pre každodenné použitie v ľahkom až stredne náročnom teréne.

Teva Hurricane XLT2 W
75,04 € 68,20 €
+ doprava zadarmo

Dámske sandále Teva Hurricane XLT2 W sú ideálnou voľbou pre letné dni v prírode aj v meste. Tri suché zipsy pre rýchle nastavenie a bezpečné uchytenie.

Teva Terra Fi Lite
94,80 € 86,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Osvedčený dámsky model sandálov s otvorenou špičkou. Sandále sú vhodné pre chôdzu vo vode, na súši alebo kdekoľvek inde, kam vás dobrodružstvo zavedie. Patentovaný upínací systém zaistí, že topánka skvele sadne.

Teva W'S Original Universal-28%
54,50 € 38,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske sandále Teva W'S Original Universal. Pásky z ľahkej a mäkkej tkaniny sú veľmi pohodlné. Nastaviteľné zapínanie, vďaka ktorému topánka skvele padne.

Teva W'S Original Universal Maressa
54,50 € 48,80 €
+ doprava zadarmo

Dámske sandále Teva W'S Original Universal Maressa. Pásky z ľahkej a mäkkej tkaniny sú veľmi pohodlné. Nastaviteľné zapínanie, vďaka ktorému topánka skvele padne.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: