Antar Rotoped

Antar Rotoped

Hodnotenie: 5
46,15 €

Rehabilitačný rotor s displejom je zariadenie slúžiace na nápravu horných alebo dolných končatín.

Fassi Cyklotrenažér R25 PRO
649 € 599 €

Remeňový prevod cyklotrenažéra Fassi R25 PRO zaručuje tichý chod. I preto je tento stroj vhodný do panelových bytov a nebude ním rušiť susedov.

Fassi Cyklotrenažér R26 Club
849 € 699 €

Posledný kus za túto cenu!

Jednostranné SPD pedále cyklotrenažéra Fassi R26 Club, udržia Vašu nohu pevne na mieste za každých okolností.

Master cyklotrenažér X-20
466 €
Doprava zadarmo

Cyklotrenažér MASTER X-20 – pre profesionálny tréning a komerčné použitie. Zotrvačník o hmotnosti 20kg Vám zaistí dostatočnú záťaž pre intenzívny tréning.

Diadora Cyklotrenažér Racer 25
499 €

Odpružený rám sedadla a opierky na lakte cyklotrenažéra Diadora Racer 25 zabezpečujú pohodlie aj počas intenzívneho tréningu.

Master cyklistický trenažér X-08
136 €
Doprava zadarmo

Cyklistický trenažér MASTER X-08 s magnetickou brzdou a stabilným rámom. Brzda má osmistupňovú reguláciu brzdného odporu.

Diadora Cyklotrenažér Racer 23
499 € 479 €

Vďaka cyklotrenažéru Diadora Racer 23 so zotrvačníkom 23 kg zažijete intenzívny kvalitný tréning v pohodlí domova.

Master cyklotrenažér X-18
389 €
Doprava zadarmo

Cyklotrenažér MASTER X-18 má zotrvačník o hmotnosti 18kg, ktorý Vám zaistí dostatočnú záťaž pre intenzívny tréning.

shumee Cyklistický trenažér čierny 26'' - 28'' oceľový
154 €
Doprava zadarmo

Dokonca aj počas dažďa, vetra a sneženia môžete trénovať efektívne a v pohodlí domova na svojom vlastnom bicykli. Cyklotrenažér je vhodný pre bicykle s veľkosťou kolies od 66 cm (26") do približne 71 cm (28") a 700C, vďaka čomu je kompatibilný s najviac používanými bicyklami. Vďaka mechanickému odpo

shumee Elektrický bežecký pás s 3" LCD displejom, 100x34 cm, 500 W
727 €
Doprava zadarmo

Tento elektrický bežecký pás je ideálny spôsob, ako v pohodlí domova schudnúť a udržiavať sa v kondícii. Rýchlosť je nastaviteľná od 1 do 6 km/h, vďaka čomu je bežecký pás vhodný na chôdzu a beh. Bežecký pás obsahuje 3" (8 cm) LCD displej, na ktorom môžete sledovať rýchlosť, čas, vzdialenosť a spále

CycleOps  plášť na trenažér - žltý
34,99 €

Plášť je určený na použitie s akýmkoľvek cyklistickým trenažérom, je vyrobený z tvrdšej zmesi, ktorá zabraňuje opotrebovaniu plášťa pri kontakte s oceľovým válcom jednotky odporu na trenažéry.

CycleOps RISER podložka pod koleso
29,99 €

Podložka Riser Vám umožní pohodlne trénovať s ktorýmkoľvek trenažérom a vďaka 3 – stupňovému dizajnu si zvolíte požadovanú obtiažnosť náklonu pre dokonalú simuláciu jazdy do kopca.

CycleOps podložka pod koleso
19,99 €

Podložka pod predné koleso bicykla určená pre použitie s ľubovoľným trenažérom zaručuje maximálnu stabilitu a naviac pomáha znížiť napätie v driekovej oblasti vďaka mierne zvýšenej pozícii predného kolesa (2,8 cm).

Saris FLUID² cyklistický trenažér
329 €
Doprava zadarmo

Cyklistický trenažér Saris FLUID² je tekutinou brzdený systém s integrovanou technológiou PowerTuned. Vaša záťažová krivka sa odvíja od rýchlosti kolies a umožní Vám zažiť absolútne realistický tréning podobný tomu, ako vonku na ceste.

Saris M2 Smart cyklistický trenažér
599 €
Doprava zadarmo

Cyklotrenažér Saris M2 od amerického výrobcu je absolútnou špičkou v segmente a je určený všetkým, ktorí to s cyklistikou myslia vážne. Veľmi presné meranie výkonu s odchýlkou (+/- 5%) zabezpečuje profesionálna technológia PowerTap.