DUVLAN Cyklotrenažér Montane
350 €

219 €

Zamilujte si tréning v domácom prostredí na cyklotrenažéri Duvlan Montane. Vďaka 18 kg zotrvačníku a pevnej konštrukcii si môžete dopriať intenzívny tréning. Nastaviteľné sedadlo vo vertikálnom i horizontálnom smere sa prispôsobí všetkých užívateľom.


DUVLAN Cyklotrenažér Omaha
375 €

295 €

Vďaka cyklotrenažéru Omaha s 20 kg zotrvačníkom zažijete intenzívny tréning v pohodlí domova. Nastaviteľné sedadlo do horizontálneho i vertikálneho smeru sa prispôsobí všetkých užívateľom. Kvalitný brzdný systém zabezpečí tichý chod cyklotrenažéra. Pevná a odo


Tunturi E 30
285 €

271,90 €

Ergometer Tunturi E 30 z rady Cardio Fit. Kompaktný trenažér pre domáce použitie so širokou škálou nastavení, čitateľným veľkým displejom a držiakom na tablet či mobil pre počúvanie hudby pri cvičení.


Diadora Cyklotrenažér Pro 24F
549 €

Cyklotrenažér Diadora Fassi Pro 24F je ideálny pre kardio tréning a je určený špeciálne pre potreby tých, ktorý chcú cvičiť v pohodlí svojho domova. 


Diadora Cyklotrenažér Racer 22
399 €

Variabilné riadidlá a sedadlo cyklotrenažéra Racer 22 umožnia jednoduché nastavenie stroja priamo na Vašu postavu.


Fassi Cyklotrenažér R25 PRO
735 €

599 €

Remeňový prevod cyklotrenažéra Fassi R25 PRO zaručuje tichý chod. I preto je tento stroj vhodný do panelových bytov a nebude ním rušiť susedov.


SCHWINN Cyklotrenažér IC2
590 €

499 €

Posledný kus za túto cenu!

Magnetický brzdný systém, komfortné pedále a nastaviteľné riadidlá sú iba základnými prednosťami rotopedu IC2.


HouseFit MALAGA
369 €

349,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Cyklotrenažér HouseFit Malaga s kvalitným brzdovým systémom, tichým chodom vďaka remeňu. Oceníte farebné prevedenie a dizajn, pohodlné nastavenie sedadla v horizontálnom i vertikálnom smere.


Tunturi S40 Competence
775 €

699,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Tunturi Cyklotrenažér S40 Competence je trenažér s mnohými programami rôznej náročnosti. Úroveň záťaže je nastaviteľná priamo na farebnom displeji. Monitor obsahuje 20 programov.


CycleOps M2 Smart cyklistický trenažér
599 €
+ doprava zadarmo

Cyklotrenažér CycleOps M2 Smart od amerického výrobcu je absolútnou špičkou v segmente a je určený všetkým, ktorí to s cyklistikou myslia vážne. Veľmi presné meranie výkonu s odchýlkou (+/- 5%) zabezpečuje profesionálna technológia PowerTap.


CycleOps MAG+ cyklistický trenažér
200 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Cyklistický trenažér CycleOps MAG+ s 5 stupňami lineárnej záťaže s mechanickým ovládačom umiestniteľným na riadidlá bicykla poskytuje užívateľovi veľmi slušný a tichý chod pri dokonalej stabilte. Trenažér je tiež možné rýchlo napojiť k virtuálnej tréningovej aplikácii s pomocou externého senzora.


CycleOps MAG cyklistický trenažér
130 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Cyklistický trenažér CycleOps MAG s 5 stupňami lineárneho, magnetického odporu poskytuje užívateľovi veľmi slušný a tichý chod pri dokonalej stabilte. Aj tento trenažér pripojíte rýchlo a jednoducho za pár minút k Vašej preferovanej virtuálnej tréningovej aplikácii s pomocou externého senzora.


CycleOps  plášť na trenažér - žltý
34,99 €

Plášť je určený na použitie s akýmkoľvek cyklistickým trenažérom, je vyrobený z tvrdšej zmesi, ktorá zabraňuje opotrebovaniu plášťa pri kontakte s oceľovým válcom jednotky odporu na trenažéry.


CycleOps podložka pod koleso
19,99 €

Podložka pod predné koleso bicykla určená pre použitie s ľubovoľným trenažérom zaručuje maximálnu stabilitu a naviac pomáha znížiť napätie v driekovej oblasti vďaka mierne zvýšenej pozícii predného kolesa (2,8 cm).


CycleOps RISER podložka pod koleso
29,99 €

Podložka Riser Vám umožní pohodlne trénovať s ktorýmkoľvek trenažérom a vďaka 3 – stupňovému dizajnu si zvolíte požadovanú obtiažnosť náklonu pre dokonalú simuláciu jazdy do kopca.


BROTHER BC4680

BROTHER BC4680

Hodnotenie: 3,5
279,90 €

Acra BC4680 je vzhľadovo moderne riešený a kvalitný posilňovací stroj umožňujúci komfortné jazdenie .Výhodou je tichý chod, ktorý umožňuje umiestnenie stroja v obytných priestoroch.


HouseFit Indiana

HouseFit Indiana

Hodnotenie: 4,5
285 €

Cyklotrenažér Indiana značky Housefit s počítačom, ktorý Vám ukazuje všetky potrebné základné hodnoty, aby Vaše cvičenie bolo čo najefektívnejšie. Maximálna nosnosť je až 135 kg. Cyklotrenažér má tichý chod vďaka klinovému remeňu. Navrhnutý pre intenzívny domáci tréning.


Tunturi E 35
310 €

295,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ergometr Tunturi E 35 z řady Cardio Fit. Kompaktní trenažér pro domácí použití se širokou škálou nastavení, čitelným velkým displejem a držákem na tablet či mobil pro poslech hudby při cvičení.