Castelli Thermoflex Legwarmer
46,90 €
+ doprava zadarmo

Cyklistické návleky na nohy Castelli Thermoflex Legwarmer vás spoľahlivo ochránia pred nepriazňou počasia, vetrom a chladom. Návleky sú z materiálu Thermoflex s vnútorným flísom.


Etape Návleky na kolená, Čierna/Žltá Fluo
18,47 €
17,90 €

Cyklistické Etape Návleky na kolená Čierna/Žltá Fluo Vás ochránia pred chladom i vetrom. Zateplený materiál ThermoFit, anatomický strih a protišmyková úprava zaručia komfort pri jazde.


Craft Návleky Seamless Leg 2.0
34,09 €
30,90 €

Pánské cyklistické návleky disponují technologií bodymapping, která zajišťuje dobrý odvod potu a komfort při nošení. Obsahují několik zón, které mají mezi sebou bezešvé přechody. Craft Návleky Seamless Leg 2.0 jsou z elastického a měkkého materiálu.


Etape Návleky na nohy, Čierna
27,28 €

Cyklistické Etape Návleky na nohy Čierna Vás ochránia pred chladom i vetrom. Zateplený materiál ThermoFit, anatomický strih a protišmyková úprava zaručí komfort pri jazde.


Etape Návleky na nohy, Čierna Žltá, Fluo
27,28 €

Cyklistické Etape Návleky na nohy Čierna/Žltá Fluo Vás ochránia pred chladom i vetrom. Zateplený materiál ThermoFit, anatomický strih a protišmyková úprava zaručí komfort pri jazde.


Mizuno Compression Support
16,86 €

15 €

Kompresné návleky Mizuno Compression Support sú určené na regeneráciu či podporu lýtkových svalov. Navyše podporujú krvný obeh, znižujú svalovú únavu a urýchľujú rekonvalescenciu po záťaži.


Sensor Cyklo Návleky na nohy
45,96 €

29,90 €

Sensor Návleky na nohy sú určené pre cyklistiku aj beh. Počesaná vnútorná strana zaisťuje optimálny tepelný komfort. V oblasti kolien je ochrana proti chladu a vetru No Wind.


Silvini Tubo UA500

Silvini Tubo UA500

Hodnotenie: 3,5
32,96 €

27,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zateplené elastické návleky Silvini Tubo UA500 na nohy. Perfektne sedia a ochránia celé nohy pred zmenou teploty a zamedzia podchladeniu celých dolných končatín.