Etape Návleky na kolená, Čierna/Žltá Fluo
18,47 € 15 €

Cyklistické Etape Návleky na kolená Čierna/Žltá Fluo Vás ochránia pred chladom i vetrom. Zateplený materiál ThermoFit, anatomický strih a protišmyková úprava zaručia komfort pri jazde.

Etape Návleky na nohy, Čierna
28,90 € 21,90 €

Cyklistické Etape Návleky na nohy Čierna Vás ochránia pred chladom i vetrom. Zateplený materiál ThermoFit, anatomický strih a protišmyková úprava zaručí komfort pri jazde.

Castelli Thermoflex Legwarmer
46,90 €
+ doprava zadarmo

Cyklistické návleky na nohy Castelli Thermoflex Legwarmer vás spoľahlivo ochránia pred nepriazňou počasia, vetrom a chladom. Návleky sú z materiálu Thermoflex s vnútorným flísom.

Craft Návleky Seamless Leg 2.0
34,09 € 29,90 €

Pánské cyklistické návleky disponují technologií bodymapping, která zajišťuje dobrý odvod potu a komfort při nošení. Obsahují několik zón, které mají mezi sebou bezešvé přechody. Craft Návleky Seamless Leg 2.0 jsou z elastického a měkkého materiálu.

Etape Návleky na nohy, Čierna Žltá, Fluo
25,87 € 21,90 €

Cyklistické Etape Návleky na nohy Čierna/Žltá Fluo Vás ochránia pred chladom i vetrom. Zateplený materiál ThermoFit, anatomický strih a protišmyková úprava zaručí komfort pri jazde.

Mizuno Compression Support
16,86 € 15 €

Kompresné návleky Mizuno Compression Support sú určené na regeneráciu či podporu lýtkových svalov. Navyše podporujú krvný obeh, znižujú svalovú únavu a urýchľujú rekonvalescenciu po záťaži.

Craft Návleky Seamless Knee 2.0
32,90 € 30,90 €

Pánské cyklistické návleky na kolena disponují technologií bodymapping, která zajišťuje dobrý odvod potu a komfort při nošení. Obsahují několik zón, které mají mezi sebou bezešvé přechody. Craft Seamless Knee 2.0 jsou z elastického a měkkého materiálu.

Sensor Cyklo Návleky na nohy
45,96 € 29,90 €

Sensor Návleky na nohy sú určené pre cyklistiku aj beh. Počesaná vnútorná strana zaisťuje optimálny tepelný komfort. V oblasti kolien je ochrana proti chladu a vetru No Wind.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: