Boll Scout 24-30L

Boll Scout 24-30L

Hodnotenie: 4,4
70,22 € 67,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitný trekingový batoh pre deti. Boll Scout 24–30 je navrhnutý aby perfektne kopíroval detskú anatómiu. Vyspelý chrbtový systém zaisťuje pohodlné nosenie aj po dlhšie časové úseky. Batoh disponuje objemom až 30 l a pre väčšiu bezpečnosť je vybavený reflexnými bodmi.

Boll Trail Head 26 Graphite
96,40 €

Boll Trail Head 26 Graphite je univerzálny batoh, ktorý bol navrhnutý tak, aby vám dobre poslúžil v meste i na cestách. Ponúka veľa praktických doplnkov, kvalitne spracovanú chrbtovú časť a dostatok vreciek.

DEUTER Giga Bike SL Petrol-arctic
122,60 € 107,60 €

Splátky bez navýšenia

Dámsky mestský batoh s objemom 28 l disponuje skvelým odvetrávaním vďaka Airstripes systému a vytvarovanými ramennými popruhmi. Obsahuje priestor pre notebook, kľúčenku a 2 bočné vrecká na fľaše s vodou. Deuter Giga Bike SL Petrol-arctic má priestor aj pre tablet.

DEUTER Vista Chap Khaki-navy
55,70 € 51,10 €

Mestský batoh s objemom 16 l disponuje skvelým odvetrávaním vďaka Contact systému a vytvarovanými ramennými popruhmi. Obsahuje priestor pre dôležité dokumenty a 2 bočné vrecká na fľaše s vodou. Deuter Vista Chap Khaki-navy je z vodeodolného materiálu PFC Free.

Camelbak Classic Racing 3L Red/Silver
57,95 € 48,70 €

Malý cyklistický batôžtek Camelbak Classic Racing Red / Silver je určený pre zhruba dvojhodinové vychádzky. Odľahčené popruhy a hrudný pás zvyšujú pohodlie pri jazde.

Camelbak Rogue Racing Red/Silver
66,58 € 55,20 €

Kvalitný športový batoh Camelbak Rogue Racing Red/Silver je určený pre uschovanie základných vecí, ktoré budete potrebovať pri výletoch na bicykli. Reflexné prvky zaistia vašu bezpečnosť v prevádzke.

Camelbak Chase Bike Vest Burnt Olive/Lime Punch
88,95 € 79,50 €

Cyklistická vesta s objemom 4 l disponuje integrovaným 1,5 l hydrovakom. Je vybavený odvetrávaným chrbtovým systémom 3D Vent Mesh a 2 hrudnými popruhmi s praktickými vreckami. Camelbak Chase Bike Vest Burnt Olive/Lime Punch má bezpečnostné reflexné prvky.

Boll Trail Head 32

Boll Trail Head 32

Hodnotenie: 5
111,40 € 99,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálny batoh pre mestské aj športové využitie. Špeciálny chrbtový B7 System s prispôsobením k tvaru vášho chrbta. Obsahuje 5 vonkajších a 6 vnútorných vreciek s miestom pre notebook o veľkosti 15,7". Pre príjemné nosenie je k dispozícii polstrovanie Tubular Stripes a odvetranie Dynamic Air Flow. Do Boll Trail Head 32 možno umiestniť aj hydrovak s 3 l.

Boll Trail Head 26

Boll Trail Head 26

Hodnotenie: 5
107,60 € 91,90 €

Univerzálny batoh pre mestské aj športové využitie. Špeciálny chrbtový B7 System s prispôsobením k tvaru vášho chrbta. Obsahuje 5 vonkajších a 6 vnútorných vreciek s miestom pre notebook. Pre príjemné nosenie je k dispozícii polstrovanie Tubular Stripes a odvetranie Dynamic Air Flow. Do Boll Trail Head 32 možno umiestniť aj hydrovak s 3 l.

Ferrino Rocker, 25 l
52,20 € 46,90 €

Univerzálny ľahký batoh, vhodný do mesta aj na outdoorové aktivity. Opatrený vreckom na notebook či tablet do veľkosti 15". Ripstopová úprava. Chrbtová časť je z priedušného materiálu. Ferrino Rocker 25 l obsahuje aj organizér pre lepší poriadok vnútri batožiny. Možnosť upravovať polohu vďaka bočným kompresným popruhom. Opatrený úchytmi na trekové palice.

Ferrino Mizar, oranžová, 18 l
44,60 € 40,10 €

Ľahký mestský batoh, ktorý zvládne každodenné používanie vďaka tkanine s úpravou Ripstop, ktorá je odolná voči odreniu. Opatrený špeciálnym vreckom na notebook či tablet. S vnútorným organizérom. Ferrino Mizar, oranžová, 18 l je opatrený pútkami na uchytenie prilby a bočnými vreckami na fľašu či dáždnik.

Ferrino Spark, 13 l
89,70 € 80,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálny batoh, využiteľný na celý rad outdoorových aktivít. Ripstopová úprava. Je veľmi komfortný vďaka odvetranému chrbtu a povrázkom na zipsoch s plastovým zakončením, vďaka ktorým sa zipsy ľahko otvárajú. Ferrino Spark má objem 13 l a je opatrený nastaviteľnými popruhmi. Vďaka bedrovému pásu je chrbát zaťažovaný rovnomerne.

Ferrino Spark, 23 l
100,90 € 90,80 €

Univerzálny batoh, využiteľný na celý rad outdoorových aktivít. Ripstopová úprava. Je veľmi komfortný vďaka odvetranému chrbtu a povrázkom na zipsoch s plastovým zakončením, vďaka ktorým sa zipsy ľahko otvárajú. Ferrino Spark má objem 23 l a je opatrený nastaviteľnými popruhmi. Vďaka bedrovému pásu je chrbát zaťažovaný rovnomerne.

Ferrino Zephyr, 22+3 l
97,20 € 85,90 €

Batoh vhodný na cyklistiku, turistiku, beh, via ferratu a ďalšie outdoorové aktivity. Objem je možné rozšíriť z 22 l o 3 l pomocou pozdĺžneho zipsu. Vyrobený z materiálu Diamond HD, ktorý dobre schne. Ferrino Zephyr je opatrený reflexnými prvkami. Odvetraný chrbtový systém D.N.S. Praktické prevedenie vďaka pútkam na helmu či bežeckej palice.

Ferrino Zephyr 17+3L yellow
92 € 74 €

Všestranný praktický ruksak. Ferrino Zephyr 17+3 – yellow je vyrobený z kvalitného odolného materiálu Diamond HD. Disponuje jednou veľkou hlavnou kapsou a menším predným vreckom na drobnosti. Po stranách je vybavený elastickými vreckami ideálnymi na fľaše. Batoh sa vďaka mäkkému polstrovaniu a odvetrávanému chrbtovému systému pohodlne nosí.

Ferrino Zephyr 12+3L black
88 € 62,10 €

Všestranný praktický ruksak. Ferrino Zephyr 12 + 3 – black je vyrobený z kvalitného odolného materiálu Diamond HD. Disponuje jednou veľkou hlavnou kapsou a menším predným vreckom na drobnosti. Po stranách je vybavený elastickými vreckami ideálnymi na fľaše. Batoh sa vďaka mäkkému polstrovaniu a odvetrávanému chrbtovému systému pohodlne nosí.

OSPREY Daylite II

OSPREY Daylite II

Hodnotenie: 4
57,34 € 50,50 €

Praktický mestský batoh. Osprey Daylite II je extrémne ľahký univerzálny batoh s objemom 13 litrov vhodný ako do mesta, tak aj na výlety. Súčasťou batohu je oddelené vystužené vrecko na notebook, vrecko na dokumenty a aj na vodný vak. Batoh je vybavený po stranách sieťovinovými vreckami.

OSPREY Raptor 10
133,30 € 126,30 €

Splátky bez navýšenia

Osprey Raptor 10 je vynikajúci cyklistický batoh s 3L vodným rezervoárom a miestom pre to najdôležitejšie na vychádzku ako je pumpička, duša, lepenie, peňaženka a vetrovka. Pri chôdzi s bicyklom sa bude hodiť úchyt na prilbu.

Ferrino Core 2020, čierna, 30 l
55,80 € 50,20 €

Ľahký batoh, ktorý má univerzálne využitie do mesta aj na šport. Pohodlné prevedenie s ľahkou konštrukciou, príjemným chrbtovým systémom a nastaviteľnými bočnými popruhmi. Ferrino Core 2020, čierna, 30 l je tiež vybavený úchytmi na trekové palice. Vďaka hrudnému popruhu sa váha rovnomerne rozloží.