Wynns Wynns Výplach motora 325ml
10,55 € 8,90 €

Vysoko koncentrovaný čistiaci prostriedok, vyvinutý na čistenie všetkých olejových systémov pred výmenou oleja.

4Cars 4CARS Čistič diskov - 750ml/pumpička
3,90 €

Prípravok je určený k rýchlemu vyčisteniu oceľových a liatych diskov a plastových krytov kolies, rozpušťa brzdový prach, dokonale čistí povrch disku, chrání, konzervuje, obnovuje, nepoškozuje plasty a gumy

MA-FRA Prostriedok na čistenie kože, 500ml
7,20 €

Vyvážené zloženie na báze aloe vera a prírodných voskov. Dokonale čistí a ošetruje všetky druhy kože. Nezanecháva mastný film. Vysoko šetrný prípravok.

4Cars 4CARS Čistič čalúnenia - 750ml/pumpička
3,90 €

Čistič poťahov odstraňuje nečistoty z poťahov sedadiel, kobercov, opierok a textilných tienidiel. Ideálny pre akýkoľvek druh tkaniny, nenamáča ošetrovaný povrch, aktívna pena odstraňuje špinu z vlákien.

K2 K2 TIRE DOCTOR odstraňovač defektov
6,40 €

K2 Tire Doktor rýchlo a efektívne nafúka a utesní prepichnutú pneumatiku – dočasne opraví bez demontáže a použitia nástrojov. Stlačený vzduch nafúka pneumatiku a špeciálnym latexom utesní prepichnutý otvor. Prípravok nemá vplyv na vyváženie kolesa.

Nigrin NIGRIN Kontakt sprej 400ml
7,70 €

NIGRIN Kontaktný sprej, 400 ml, odstraňuje poruchy spôsobené vlhkosťou a zabraňuje ich opätovnému vzniku v elektroinštaláciach

4Cars 4CARS Čistič motora - 750ml/pumpička
3,90 €

Čistiací prípravok na umývanie všetkých druhov motorov. Rýchlo a bez námahy rozpúšťa akúkoľvek nečistotu ako mastnotu, karbónové osadeniny, olej atď. Dokonale odstráni nečistoty, rozpúšťa mastnotu, olej, čistiace účinky, nepoškodzuje plasty a pryže.

4Cars 4CARS Čistič palubnej dosky - 750ml/pumpička
3,90 €

Povrchovo účinný prípravok, chráni, leští, obnovuje plasty v interiéri, bráni usádzaniu prachu. Oživuje farbu, vytvára ochranný film, čistí, leští, konzervuje, obnovuje povrchy plastov, zabraňuje usádzaniu prachu.

4Cars 4CARS Čistič palubnej dosky BLUE - 600ml
3,90 €

Prípravok je určený na čistenie a ošetrenie všetkých častí z plastu, kože, koženky a vinylu v interiéri vozidla. Ošetrený povrch zanecháva lesklý a antistatický.

4Cars 4CARS Čistič palubnej dosky VANILKA - 600ml
3,90 €

Prípravok je určený na čistenie a ošetrenie všetkých častí z plastu, kože, koženky a vinylu v interiéri vozidla. Ošetrený povrch zanecháva lesklý a antistatický. Oživuje farby, nezanecháva škvrny, odpudzuje vodu a bráni tvrdnutiu plastov.

4Cars 4CARS Čistič palubnej dosky VIŠŇA - 600ml
3,90 €

Prípravok je určený na čistenie a ošetrenie všetkých častí z plastu, kože, koženky a vinylu v interiéri vozidla. Ošetrený povrch zanecháva lesklý a antistatický. Oživuje farby, nezanecháva škvrny, odpudzuje vodu a bráni tvrdnutiu plastov.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: