FINISH LINE Easy Pro Brush Set
16,20 €

Easy Pre Brush Set je päťdielna sada kvalitných kief rôznych tvarov a tvrdostí na údržbu celého bicykla.

PARK TOOL U.S.A Práčka reťaze Cyclone
34,40 €

PARK TOOL U.S.A Práčka reťaze Cyclone je naozaj účinná a funkčná práčka na reťaz. Rozdiel proti iným systémom je poznať už po niekoľkých otočeniach kľučkami. Bočné i vertikálne kefy reťaz skvele vyblýskajú a zaistí jej tak mnohonásobne dlhšiu životnosť.

FINISH LINE Chain Cleaner Kit
32,80 €

Sada Chain Cleaner Kit od značky FinishLine na údržbu reťaze, umývačka reťaze, čistič EcoTech 2 a mazivo Teflon ® Plus™.

FINISH LINE Teflon Plus 4 oz/120 ml
7,95 €

Nízkoviskózní mazivo využijete na bowdeny a čepy přehazovaček. Pro pohodlné dávkování obsahuje kapátko. Je vyrobené ze synetitckých olejů s mikroskopickými částečkami DuPont Teflon. FINISH LINE Teflon Plus 4 oz/120 ml pronikne i do špatně přístupných míst.

FINISH LINE Cross Country 4 oz/120 ml
7,95 € 7,40 €

Vysoce viskózní mazivo využijete na řetězy, měniče a rolničky v přehazovačkách. Pro pohodlné dávkování obsahuje kapátko. Je vyrobené ze syntetických olejů, polymerů a látek proti opotřebení. FINISH LINE Cross Country 4 oz/120 ml nevyschne ani po 5 h aktivní jízdy.

FINISH LINE Bike Wash 1L rozprašovač
11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

FinishLine Bike Wash 1l je čistiaci prípravok určený k pravidelnému umývaniu celého bicykla. „Nastriekať a zmyť“ jednoduchá a rýchla očista pre bicykel.

FINISH LINE Cross Country 8 oz/246 ml
10,50 €

Vysoce viskózní mazivo využijete na řetězy, měniče a rolničky v přehazovačkách. Pro pohodlné dávkování obsahuje sprejovou střičku. Je vyrobené ze syntetických olejů, polymerů a látek proti opotřebení. FINISH LINE Cross Country 8 oz/246 ml nevyschne ani po 5 h aktivní jízdy.

PARK TOOL U.S.A Kefa na čistenie pastorku apod.
7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

PARK TOOL U.S.A Kefa na čistenie pastorka a funkčných častí bicykla. Veľmi odolné štetiny zaručia dlhú životnosť. Dlhá rukoväť zaručí ochranu proti zašpineniu a odreniny pri čistení nedostupných častí bicykla.

FINISH LINE Teflon Plus 8 oz/244 ml
10,95 € 10,50 €

Nízkoviskózní mazivo využijete na bowdeny a čepy přehazovaček. Pro pohodlné dávkování obsahuje sprejovou střičku. Je vyrobené ze synetitckých olejů s mikroskopickými částečkami DuPont Teflon. FINISH LINE Teflon Plus 8 oz/244 ml pronikne i do špatně přístupných míst.

FINISH LINE Grunge Brush Starter Kit
20,90 €

FinishLine Grunge Brush Starter Kit je sada kefy, čistiaceho prostriedku a mazanie Teflon plus, pre kompletnú očistu a servis pastorkov, prevodníkov a reťaze.

FINISH LINE Citrus Degreaser 355 ml
9,90 €

Účinný odmašťovač odstraní přebytečný starý olej, maziva a špínu. Je vhodný na řetězy, převodníky a pastorky. Obsahuje emulgátory, které rozpouští olejové složky. FINISH LINE Citrus Degreaser 355 ml je možné naředit s vodou.

FINISH LINE Teflon Plus 2 oz/60 ml
4,95 €

Nízkoviskózní mazivo využijete na bowdeny a čepy přehazovaček. Pro pohodlné dávkování obsahuje kapátko. Je vyrobené ze synetitckých olejů s mikroskopickými částečkami DuPont Teflon. FINISH LINE Teflon Plus 2 oz/60 ml pronikne i do špatně přístupných míst.

FINISH LINE Speed Clean

FINISH LINE Speed Clean

Hodnotenie: 4
11,60 €

Čistiaci prostriedok na tie najodolnejšie nečistoty, dokonca aj tie, ktoré sú pripečené na brzdovom rotore.

FINISH LINE Teflón Grease 100 g
8,90 €

Vazelína Finish Line Teflon Grease 100 g je určená pre ložiská a konusy, spojenie sedlovky a rámu alebo na klzné púzdra čapov odpružených rámov. Obsahuje DuPont™ Teflon™ a vodu odpudzujúcu polyméry.

FINISH LINE Grunge Brush

FINISH LINE Grunge Brush

Hodnotenie: 4
12,70 €

FinishLine Grunge Brush je čistiaci kefa na umývanie reťaze a ozubených kolies bicykla.

FINISH LINE Citrus Bike Degreaser 590 ml
13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Finish Line Citrus BioSolvent™ je silný odmašťovač, který si hravě poradí i s černou špínou a mastnotou řetězů, převodníků a pastorků. Omyté části je nutné opláchnout vodou. Je netoxický a rozložitelný.

Just One Clean 5.0

Just One Clean 5.0

Hodnotenie: 5
11,90 €

Čistič řetězu One Clean 5.0 je výborný pomocník při údržbě kola. Čistí řetěz seshora a zespodu, ale také na bocích, což podstatně ovlivňuje bezchybnou funkci řetězu.

FINISH LINE Ceramic Wet (racing) dávkovač 120 ml
9,26 €

Finish Line Ceramic Wet je špeciálne mazivo pre výkonnostnú a závodnú cyklistiku. Na reťazi vytvára extrémne odolnú keramickú vrstvu, ktorá zaistí vynikajúcu funkciu vášho pohonu za všetkých podmienok.

FINISH LINE EcoTech 2 Degreaser 350 ml
9,90 €

Finish Line Ecotech 2 je čisticí prostředek, který je silnější než Bike Wash. Je určený na odolnou špínu a mastnotu, přesto ho lze bezpečně použít na všechny povrchy včetně laku rámů.

Zéfal Chránič Skin Armor M sada
14,77 € 10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Súprava priesvitných ochranných samolepiek Zéfal Chránič Skin Armor M sada pre Váš rám. Vyrobené z pevného polyuretánu, odolného proti UV lúčom a teplotným výkyvom. Zvlášť odolné proti poškriabaniu.

FINISH LINE Bike Wash 475ml
9,30 €

Čistící prostředek k pravidelnému mytí celého kola. Finishline Bike Wash 475ml je ředitelný vodou a neohrožuje životní prostředí. Dva různé oxidační inhibitory ochraňují kovové povrchy a zabraňují reznutí po umytí. Z tohoto koncentrátu je možné připravit až 4 litry.

Zéfal Chránič Skin Armor L sada
18,47 € 13,90 €

Súprava priesvitných ochranných samolepiek Zéfal Chránič Skin Armor L sada pre Váš rám. Vyrobené z pevného polyuretánu, odolného proti UV lúčom a teplotným výkyvom. Zvlášť odolné proti poškriabaniu.

FINISH LINE 1-Step (univerzál) sprej 240 ml
9,90 €

Univerzální mazivo Finish Line 1-Step je určené pro „civilní” jezdce a pro rekreační cyklisty. Jeho výhodou je schopnost čistit i mazat. S tímto mazivem bude údržba vašeho pohonu hračkou.

FINISH LINE 1-Step (univerzál) sprej 500 ml
12,90 €

Univerzální mazivo Finish Line 1-Step je určené pro „civilní” jezdce a pro rekreační cyklisty. Jeho výhodou je schopnost čistit i mazat řetěz v několika snadných krocích.

FINISH LINE Chill Zone 180ml
10,10 €

Sprej poslední záchrany pro uvolnění zarostlé sedlovky z rámu, zarezlého šroubu, srostlého závitu nebo starého rezatého řetězu. Finishline Chill Zone 180 ml zmrazí jakýkoliv kov až na –45°C, což způsobí zmenšení kovu a uvolnění spojů.

FINISH LINE EcoTech 2 Degreaser 590 ml
13,90 €

Finish Line Ecotech 2 je čisticí prostředek, který je silnější než Bike Wash. Je určený na odolnou špínu a mastnotu, přesto ho lze bezpečně použít na všechny povrchy včetně laku rámů

FINISH LINE Gear Floss
7,90 €

Finish Line Gear Floss – dentálna niť pre vaše pastorky! Ľahko vyčistí ťažko prístupné miesta, ako je kazeta, náboje alebo kladky prehadzovačky. 20 kusov v balení.

FINISH LINE No Drip
7,95 € 7,60 €

Olejnička pro jízdní kola pro důkladné promazání každého článku řetězu bez zbytečného kapání okolo. Finishline No Drip s aplikační houbičkou stačí přiložit na řetěz a protáčet ho. Součástí balení jsou dvě náhradní houbičky.

FINISH LINE Pedal & Cleat Lubricant sprej 150 ml
8,90 €

Mazivo na nášľapné pedále Finish Line Pedal & Cleat Lubricant sprej 150 ml. Prípravok Pedal & Cleat Lubricant obsahuje DuPont Teflon, ktorý na povrchu vytvára veľmi klzký film, a pritom nelepí nečistoty.

STAHLMANN PTFE teflonové mazivo 501, 400ml
14,28 € 5,71 €

501 je separačný a mazací sprej na báze PTFE (polytetrafl uóretylén), ktorý redukuje trenie a znižuje opotrebenie, bez obsahu olejov a silikónu. 501 má skvelú priľnavosť ku všetkým materiálom.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: