Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK
Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK

U nás na MALL.sk predávame viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj Chytré osvetlenie. Nakúpte u nás a získajte neoceniteľné výhody:

Zobraziť viac
  • U nás čakať nemusíte – nákup vám privezieme ešte dnes.
  • Chcete si tovar vyzdvihnúť sami? Máme viac ako 1 500 výdajných miest na každom rohu.
  • Potrebujete si vybraný tovar z kategórie Chytré osvetlenie najprv vyskúšať?S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní .
  • Máte nejaké otázky? Zákaznícka podpora MALL.sk funguje 24 hodín denne.

Ušetrite čas a pozrite si najpredávanejší tovar zo sekcie Chytré osvetlenie alebo najlepšie hodnotené produkty tejto kategórie. Pre tých, ktorí chcú ušetriť aj peniaze, odporúčame výpredajový tovar za bezkonkurenčné ceny.

Upresniť parametre
LEDVANCE SMART+WIFI ORBIS SPARKLE RD 460 TW WT LEDVANCE SMART+WIFI ORBIS SPARKLE RD 460 TW WT
LEDVANCE SMART+WIFI ORBIS SPARKLE RD 460 TW WT

Užite si chytrú domácnosť vďaka svetlu SMART + WIFI Orbis Sparkle RD 460 TW WT od výrobcu LEDVANCE. Svietidlo je vyrobené z kombinácie ocele a polykarbonátu v bielej farbe a vďaka svojmu jednoduchému dizajnu sa hodí do každej miestnosti. Navyše si môžete nastaviť farbu svetla podľa svojich aktuálnych potrieb. A to všetko ovládate pohodlne pomocou aplikácie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEDVANCE SMART+WIFI ORBIS SPARKLE RD 560 TW WT LEDVANCE SMART+WIFI ORBIS SPARKLE RD 460 TW WT
LEDVANCE SMART+WIFI ORBIS SPARKLE RD 560 TW WT

Užite si múdru domácnosť vďaka svetlu SMART + WIFI ORBIS SPARKLE RD 560 TW WT od výrobcu LEDVANCE. Svietidlo je vyrobené z kombinácie ocele a polykarbonátu v bielej farbe a vďaka svojmu jednoduchému dizajnu sa hodí do každej miestnosti. Navyše si môžete nastaviť farbu svetla podľa svojich aktuálnych potrieb. A to všetko ovládate pohodlne pomocou aplikácie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEDVANCE SMART+WIFI ORBIS GAVIN RD 500 TW BK LEDVANCE SMART+WIFI ORBIS SPARKLE RD 460 TW WT
LEDVANCE SMART+WIFI ORBIS GAVIN RD 500 TW BK

Užite si múdru domácnosť vďaka svetlu SMART + WIFI ORBIS GAVIN RD 500 TW BK od výrobcu LEDVANCE. Svietidlo je vyrobené z kombinácie ocele a polykarbonátu v čiernej farbe a vďaka svojmu jednoduchému designu sa hodí do každej miestnosti. Navyše si môžete nastaviť farbu svetla podľa svojich aktuálnych potrieb. A to všetko ovládate pohodlne pomocou aplikácie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEDVANCE SMART+WIFI ORBIS LISA RD 500 TW BK NEW GARDEN Bezdrôtová lampa do exteriéru v tvare gule Buly 50 Smarttech z odolného materiálu so vstavaným solárnym panelom a systémom RGB LED na diaľkové ovládanie, 45 lm, IP65
LEDVANCE SMART+WIFI ORBIS LISA RD 500 TW BK

Užite si inteligentnú domácnosť vďaka svetlu SMART + WIFI ORBIS LISA RD 500 TW BK od výrobcu LEDVANCE. Svietidlo je vyrobené z kombinácie ocele a polykarbonátu v čiernej farbe a vďaka svojmu jednoduchému designu sa hodí do každej miestnosti. Navyše si môžete nastaviť farbu svetla podľa svojich aktuálnych potrieb. A to všetko ovládate pohodlne pomocou aplikácie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NEW GARDEN Bezdrôtová lampa do exteriéru v tvare gule Buly 50 Smarttech z odolného materiálu so vstavaným solárnym panelom a systémom RGB LED na diaľkové ovládanie, 45 lm, IP65 NEW GARDEN Bezdrôtová lampa do exteriéru v tvare gule Buly 50 Smarttech z odolného materiálu so vstavaným solárnym panelom a systémom RGB LED na diaľkové ovládanie, 45 lm, IP65
NEW GARDEN Bezdrôtová lampa do exteriéru v tvare gule Buly 50 Smarttech z odolného materiálu so vstavaným solárnym panelom a systémom RGB LED na diaľkové ovládanie, 45 lm, IP65

Dizajnové záhradné svietidlo Buly 50 Smarttech so solárnym nabíjaním od NEW GARDEN je bezdrôtová guľa z polyetylénu s RGB LED, ktoré pozdvihne záhradu či terasu. Štýlová lampa s IP65 na diaľkové ovládanie má súmrakový spínač, je ľahká, odolná voči poveternostným vplyvom a má životnosť až 25 000 h.

môžete mať 07.03 - 08.03

Partner: BUNT
LEDVANCE SUN@HOME PLANON PLUS 60X60 TW NEW GARDEN Bezdrôtová lampa do exteriéru v tvare gule Buly 50 Smarttech z odolného materiálu so vstavaným solárnym panelom a systémom RGB LED na diaľkové ovládanie, 45 lm, IP65
LEDVANCE SUN@HOME PLANON PLUS 60X60 TW

Svietidlo LEDVANCE SUN@HOME PLANON PLUS 60X60TW je šikovné stropné svetlo určené do kancelárií, čakární a kamkoľvek si zaumienite. Teplotu svetla je možné nastaviť od teplej po studenú. Ovládanie je jednoduché pomocou mobilnej aplikácie či hlasu – Google Assistant a Amazon Alexa. Pre vaše pohodlie a pohodlie vašich očí, zlepšuje rytmus a intenzitu spánku. Tiež ničí choroboplodné zárodky a zápach.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEDVANCE SMART+WIFI REMOTE CONTROL Vidaxl Stropná lampa so sieťovinovými tienidlami na 5 LED žiaroviek G9
LEDVANCE SMART+WIFI REMOTE CONTROL

Užite si inteligentnú domácnosť s bezdrôtovým ovládačom SMART+WIFI REMOTE CONTROL od výrobcu LEDVANCE. Vďaka ovládaču môžete riadiť až 15 výrobkov SMART+WiFI. Môžete si nastaviť farbu svetla podľa svojich aktuálnych potrieb či využiť výber prednastavených scén.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Vidaxl Stropná lampa so sieťovinovými tienidlami na 5 LED žiaroviek G9 Vidaxl Stropná lampa so sieťovinovými tienidlami na 5 LED žiaroviek G9
Vidaxl Stropná lampa so sieťovinovými tienidlami na 5 LED žiaroviek G9

Toto jedinečné stropné svietidlo s 5 sklenenými tienidlami obalenými hliníkovým drôteným pletivom má moderný dizajn a vašej izbe dodá úžasný vzhľad.

môžete mať 08.03 - 12.03

Partner: Shumee
CoZy Detské nočné svetlo RGB - Panda Vidaxl Stropná lampa so sieťovinovými tienidlami na 5 LED žiaroviek G9
CoZy Detské nočné svetlo RGB - Panda

Táto detská lampa je veľmi praktická a roztomilá, zaistí príjemný a bezpečný spánok. Nežné farby, krásne oči a milý výraz dodávajú pande zvláštne čaro.

môžete mať 07.03 - 08.03

LEDVANCE SMART + WIFI ORBIS ROUND 300 RD IP44 TW CR MUVU Stropné svietidlo so striebornými kryštálmi, luster
LEDVANCE SMART + WIFI ORBIS ROUND 300 RD IP44 TW CR

Nástenné svietidlo LEDVANCE SMART + WIFI ORBIS DISC 300 RD TW CR sa stane praktickým pomocníkom nielen v kúpeľni. Integrovaný LED modul disponuje nastaviteľnou teplotou chromatickosti v rozmedzí 3 000 – 6 500 K. Smart svietidlo je ovládateľné pomocou aplikácie LEDVANCE SMART+ WiFi alebo prostredníctvom hlasového ovládania.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEDVANCE SUN@HOME PLANON PLUS 120X30 TW MUVU Stropné svietidlo so striebornými kryštálmi, luster
LEDVANCE SUN@HOME PLANON PLUS 120X30 TW

Svietidlo LEDVANCE SUN@HOME PLANON PLUS 120X30TW je šikovné stropné svetlo určené do kancelárií, čakární a kamkoľvek si zaumienite. Teplotu svetla je možné nastaviť od teplej po studenú. Ovládanie je jednoduché pomocou mobilnej aplikácie či hlasu – Google Assistant a Amazon Alexa. Pre vaše pohodlie a pohodlie vašich očí, zlepšuje rytmus a intenzitu spánku. Tiež ničí choroboplodné zárodky a zápach.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
MUVU Stropné svietidlo so striebornými kryštálmi, luster MUVU Stropné svietidlo so striebornými kryštálmi, luster
MUVU Stropné svietidlo so striebornými kryštálmi, luster

Strieborná stropná lampa s kryštálmi, ideálny nápad na výzdobu obývačky. Vďaka použitiu dekoratívnych kryštálov lampa nielen skvele vyzerá, ale aj štýlovo rozptyľuje vyžarované svetlo v miestnosti.

môžete mať 11.03 - 13.03

Partner: FODYM