Campingaz Minimaxi 19 L

Campingaz Minimaxi 19 L

Hodnotenie: 4,8
17,60 € 14,50 €

Väčšia chladiaca taška Minimax 19 l na piknik v prírode s moderným dizajnom. Skladacia – nenáročná na skladovací priestor. Chladiaci účinok 12 hodín s chladiacimi vložkami. Pojme 6 fliaš o objeme 1,5 L.

Campingaz Entertainer 16 l

Campingaz Entertainer 16 l

Hodnotenie: 4,8
24,50 € 23 €

Chladiaca taška Campingaz Entertainer 16 l je vhodná na pikniky v prírode aj na pláži. Taška atraktívneho vzhľadu s praktickým vodotesným vreckom pojme až tri 1,5 l fľaše.

Spokey LUNCH BOX PINK Termotaška s plastovým boxom vr. príborov
11,87 € 7,20 €

Termotaška s 2 komorami obsahuje penovú izolačnú vrstvu, ktorá udržuje potraviny a nápoje studené niekoľko hodín. V spodnej časti je plastová škatuľka so sadou príborov. Spokey LUNCH BOX PINK Termotaška s plastovým boxom vr. príborov je skvelá na výlety, pikniky aj do školy.

Campingaz Shopping Cooler 15 l
19,60 € 15,70 €

Chladiaca taška Campingaz Shopping cooler 15l je vhodná na pikniky v prírode a na pláži. Taška so zaujímavým degignom pojme až päť 1,5 litrových fliaš. Zavreté vnútorné švy v prípade poškodenia obalu potravín zabráni prieniku do izolačného systému.

Campingaz Entertainer Dual 18 l
33,90 € 31,80 €

Chladiaca taška Campingaz Entertainer Dual 18 l je vhodná na pikniky v prírode aj na pláži. Taška atraktívneho vzhľadu s praktickými dvoma komorami pojme až štyri 1,5 l fľaše.

Campingaz Entertainer 12L
20,70 € 19,40 €

Chladící taška je vhodná na pikniky s vašimi nejbližšími v lese i na dovolené u moře. Taška atraktivního vzhledu s praktickou vodotěsnou kapsou pojme rodinný oběd nebo zásobu pití na většinu dne. Campingaz Entertainer 12L zaujme nevšedním vzhledem a skvělou chladící funkcí.

Spokey RIMINI Termo batoh
14,47 € 14,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Termo batoh obsahuje penovú izolačnú vrstvu, ktorá udržuje potraviny a nápoje studené niekoľko hodín. Ramenné popruhy sú nastaviteľné a zips obojsmerný. Spokey RIMINI Termo batoh nájde využitie predovšetkým počas piknikov, dovoleniek a letných výletov.

Thermos Bezšvová termotaška 17 l
38,10 €

Bezšvová termotaška kombinuje najlepšie vlastnosti termoboxov (tuhosť, odolnosť, vysoký izolačný výkon) a mäkkých termotašiek (ohybnosť, nízka hmotnosť). .

Campingaz Beach Coolbag
31,30 € 28,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Multifunkčná termo taška Campingaz Beach Coolbag s objemom 15 l s popruhom cez rameno je skvelým štýlovým doplnkom na pláž a všade tam, kde potrebujete vaše nápoje a občerstvenie udržať v chlade. Z vonkajšej časti neoprén pre jednoduché čistenie. Chladiaci účinok 10 hodín.

Campingaz CAMPINGAZ Icetime Plus 26L
31 €

Posledný kus za túto cenu!

Icetime Plus 26LDesign chladicího boxu Icetime Plus 26L nepřináší jen svěží a moderní design, ale také tvrdší vnější materiál a kvalitní prémiovou PU izolaci, díky které udržíte obsah boxu čerstvý celý den. Ideální společník na piknik, nebo výlet k vodě.

Campingaz Powerbox Plus 24L
71 €

Posledný kus za túto cenu!

Campingaz Powerbox Plus 24LNová řada termoelektrických chladících boxů Powerbox Plus od firmy Campingaz přináší spoustu novinek a vylepšení v novém designu. Nové a zdokonalené termoelektrické boxy jsou vyrobeny s 30% izolace navíc než jejich předchůdci řady Powerbox.

Dakine Lunch Box 5L
29,28 € 24,30 €

Izolovaný termo box o objemu 5 l je vhodný na různé pikniky nebo výlety. Uzavíratelná kapsa udrží vaše potraviny teplé nebo studené. Dakine Lunch Box 5L Rincon obsahuje poutko pro snažší přenos.

Ostatní SILVER 18L 30x23x28 cm
9 €

Chladící taška SILVER 18L 30×23×28 cm Je chladící taška s hladinou 18 L. Pevné švy a skvělým chladící účinek je samozřejmostí. Taška lze snadno nosit přes rameno nebo jednoduše v ruce. Všimnete si také pestrého designu a moderního zpracování. Taška je výborná v kombinaci s chladícími vložkami.

SEDCO Sedco Cooling 5l
12 €

Chladící box Sedco Cooling 5lJe výborný pasivní chladící box s celoobvodovou izolací.

Spokey LEVANTE Plážová termo taška
14,16 € 12,88 €

Posledný kus za túto cenu!

Plážová taška s 3 vreckami obsahuje penovú izolačnú vrstvu, ktorá udržuje potraviny a nápoje studené niekoľko hodín. Praktické uchá sú dlhé a umožňujú nosenie cez rameno. Spokey LEVANTE Plážová termo taška nájde využitie predovšetkým počas piknikov, dovoleniek a letných výletov.