Easy Camp Chladiaca taška Backgammon Cool bag, L
24,70 € 19,70 €

Chladiaca taška s objemom 15 l disponuje odnímateľnou izolačnou vrstvou. Predná strana obsahuje vrecko na zips vhodné na príbory a obrúsky. Easy Camp Chladiaca taška Backgammon Cool bag, L je vybavená rukoväťami, ktoré sa dajú spojiť a vytvoriť ramenný popruh.

Outwell Chladiaca taška Albatross Hula L
57,60 € 45,60 €

Chladiaca taška s objemom 17 l disponuje nastaviteľným ramenným popruhom. Vnútro je vybavený hliníkovou vrstvou, ktorá sa veľmi ľahko čistí. Je vyrobená z vodeodolnej tkaniny. Outwell Chladiaca taška Hula L má predné vrecko na drobnosti.

Outwell Chladiaca taška Albatross L Blue
54,50 € 43,90 €

Chladiaca taška s objemom 12 l disponuje malým vonkajším vreckom na zips na drobnosti. Obsahuje odnímateľnú izolačnú vrstvu a rukoväte, z ktorých možno vytvoriť ramenný popruh. Outwell Chladiaca tašku Albatross L Blue využijete aj ako nákupnú či plážovú tašku.

Outwell Chladiaca taška Albatross M Blue
47,90 € 38,30 €

Chladiaca taška s objemom 8 l disponuje malým vonkajším vreckom na zips na drobnosti. Obsahuje odnímateľnú izolačnú vrstvu a rukoväte, z ktorých možno vytvoriť ramenný popruh. Outwell Chladiaca tašku Albatross M Blue využijete aj ako nákupnú či plážovú tašku.

Campingaz Minimaxi 19 L

Campingaz Minimaxi 19 L

Hodnotenie: 4,9
17,60 € 15,70 €

Väčšia chladiaca taška Minimax 19 l na piknik v prírode s moderným dizajnom. Skladacia – nenáročná na skladovací priestor. Chladiaci účinok 12 hodín s chladiacimi vložkami. Pojme 6 fliaš o objeme 1,5 L.

Spokey SAN REMO Plážová termo taška
14,16 € 8,90 €

Plážová taška s vreckom obsahuje penovú izolačnú vrstvu, ktorá udržuje potraviny a nápoje studené niekoľko hodín. Praktické uchá sú dlhé a umožňujú nosenie cez rameno. Spokey SAN REMO Plážová termo taška nájde využitie predovšetkým počas piknikov, dovoleniek a letných výletov.

Campingaz Shopping Cooler 15 l
19,60 € 17,70 €

Chladiaca taška Campingaz Shopping cooler 15l je vhodná na pikniky v prírode a na pláži. Taška so zaujímavým degignom pojme až päť 1,5 litrových fliaš. Zavreté vnútorné švy v prípade poškodenia obalu potravín zabráni prieniku do izolačného systému.

Spokey LEVANTE Plážová termo taška
14,30 €

Plážová taška s 3 vreckami obsahuje penovú izolačnú vrstvu, ktorá udržuje potraviny a nápoje studené niekoľko hodín. Praktické uchá sú dlhé a umožňujú nosenie cez rameno. Spokey LEVANTE Plážová termo taška nájde využitie predovšetkým počas piknikov, dovoleniek a letných výletov.

Campingaz Beach Coolbag
31,30 € 29,70 €

Multifunkčná termo taška Campingaz Beach Coolbag s objemom 15 l s popruhom cez rameno je skvelým štýlovým doplnkom na pláž a všade tam, kde potrebujete vaše nápoje a občerstvenie udržať v chlade. Z vonkajšej časti neoprén pre jednoduché čistenie. Chladiaci účinok 10 hodín.

Campingaz Entertainer 12L
20,70 € 17,20 €

Chladiaca taška je vhodná na pikniky s vašimi najbližšími v lese aj na dovolenke pri mori. Taška atraktívneho vzhľadu s praktickou vodotesným vreckom pojme rodinný obed alebo zásobu pitie na väčšinu dňa. Campingaz Entertainer 12L zaujme nevšedným vzhľadom a skvelou chladiacou funkciou.

Campingaz Entertainer 16 l

Campingaz Entertainer 16 l

Hodnotenie: 4,4
24,50 € 20,40 €

Chladiaca taška vhodná na pikniky v prírode aj na pláži v stredomorí. Taška s praktickým vodotesným vreckom pojme nevyhnutnosti pre vás i vašu rodinu a navyše skvele vyzerá. Campingaz Entertainer 16 l zaujme veľkosťou i kvalitou spracovania.

Thermos Termotaška 8 l
17,10 € 15,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Termotaška je navrhnutá pre udržiavanie ako teplých, tak i studených pokrmov. .

Thermos Termotaška 9 l
18,30 € 15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Termotaška je navrhnutá pre udržiavanie ako teplých, tak i studených pokrmov. .