Curiosa Neways Henna Eyes pero na oči, čierna liquorice

Curiosa Neways Henna Eyes pero na oči, čierna liquorice

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Zvyšuje vyžarovanie a zdôrazňuje tvar vašich očí. Toto jedinečné pero na líčenie henou Henna Eyes čierna liquorice (farba čierna sladké drievko) poskytuje dlhotrvajúcu výraznú farbu očiam po celý deň. Henna Eyes je polo-permanentné kontúrovacie pero na oči. 100% prírodné. Celý popis
14,90 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 4 kusy

15.7.2022 - 19.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Hennapenna.sk

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 7647019

Popis

Henna Eyes pero je zložené zo 100% prírodných ingrediencií. Je kombináciou kontúrovacej ceruzky resp. pera na oči a prípadne aj na obočie.

Čo obsahuje balenie ?

V krabičke nájdete henna pero s dvoma koncami, jeden je tenší, druhý hrubší. Oba konce sú uzatvorené vrchnáčikmi, aby nevyschli. Pero sa nedá dopĺňať. 

Henna Eyes obsahuje jedinečnú patentovanú receptúru henového výťažku, vody, pšeničného proteínu a prírodného farbiva. Prítomnosť pšeničného proteínu dáva tomuto produktu zjemňujúce a zvlhčujúce vlastnosti. Henna Eyes je vhodná pre každý typ pokožky. Je jemná a jej používanie je jednoduché. 

Benefity Henna Eyes pera

Farba drží po celý deň • Neobsahuje konzervačné látky • Neobsahuje umelé prísady alebo farbivá • Netestuje sa na zvieratách • Neobsahuje PPD • Výroba je šetrná k životnému prostrediu • 100% prírodné ingrediencie.

Aplikácia

Môže sa aplikovať na očné viečka a obočie, ale nemala by sa nanášať na vnútornú stranu očí (dovnútra očí). Po každej aplikácii sa uistite, či ste pero dobre zavreli, aby nevyschlo !

Upozornenie:

  • Pre osoby s citlivou pokožkou sa doporučuje vyskúšať najprv na malej ploche pokožky. Všetky ingrediencie sú 100% prírodné a vhodné pre všetky typy pokožky.
  • Po použití pero riadne zatvorte, aby Vám nevyschlo.

Zloženie/ Ingredients

Lawsonia Alba, Matricaria Chamomila, Aqua, Capsicum Annuum, Eugenia Caryophyllata, Hydrolized Wheat Protein, Polygonum Tinctorium, Linum Usitatissimum. Obsahuje extrakt z prírodnej henny.