Nestlé NESQUIK cereálie 500g (bal. 15ks)
77,90 € 5,19 €/ks

Novinka

Začnite deň s miskou obľúbených cereálnych kakaových guľôčok NESTLÉ s obsahom 7 druhov vitamínov, železom a vápnikom. NESTLÉ raňajkové cereálie ponúkajú kombináciu lahodnej chuti a dôležitých živín pre výborný štart do dňa. Viac informácií na obale.

Nestlé CHOCAPIC cereálie 500g (bal. 15ks)
76,50 € 5,10 €/ks

Novinka

Začnite deň s miskou obľúbených cereálnych kakaových lupienkov NESTLÉ Chocapic s obsahom 7 druhov vitamínov, železom a vápnikom. NESTLÉ raňajkové cereálie ponúkajú kombináciu lahodnej chuti a dôležitých živín pre výborný štart do dňa.

Country Life Lupienky kukuričné ​​BIO 200 g
1,40 €

Chutné lupienky z kukuričnej múky v biokvalite. Výtečné samotné ako desiata, hodí sa ale aj na raňajky do domáceho müsli. Možno ich aj nadrviť a použiť na obaľovanie. .

Wolfberry Pohánkové vločky BIO 250 g
1,80 €

Pohánkové vločky Wolfberry BIO 250 g sú vyrobené v BIO kvalite z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Ľahko stráviteľná, nutrične hodnotná a prirodzene bezlepková potravina.

Milzu! BIO Cereálne obdĺžničky so škoricou 450 g
4,70 €

Detské raňajkové cereálie v tvare obdĺžnikov so škoricou sú vyrobené z BIO ražnej múky a BIO ovsenej múky, získané z BIO certifikovaných fariem v Lotyšsku. Jedná sa o zdravú alternatívu ku klasickým cereáliám na trhu!.

Milzu! BIO Cereálne hviezdičky so šťavou z čiernych ríbezlí 200 g
2,70 €

Detské raňajkové cereálie v tvare hviezdičiek so šťavou z čiernych ríbezlí v BIO kvalite. Sú vyrobené z BIO ražnej múky a BIO ovsenej múky, získané z BIO certifikovaných fariem v Lotyšsku. Jedná sa o zdravú alternatívu ku klasickým cereáliám na trhu!.

Milzu! BIO Cereálne krúžky s medom 400 g
4,70 €

Detské raňajkové cereálie v tvare krúžkov s medom. sú vyrobené z BIO ražnej múky a BIO ovsenej múky, získané z BIO certifikovaných fariem v Lotyšsku. Jedná sa o zdravú alternatívu ku klasickým cereáliám na trhu!.

Milzu! BIO cereálnych guličky s kakaom 400 g
4,70 €

Detské raňajkové cereálie v tvare guľôčok s kakaom. Sú vyrobené z BIO ražnej múky a BIO ovsenej múky, získané z BIO certifikovaných fariem v Lotyšsku. Jedná sa o zdravú alternatívu ku klasickým cereáliám na trhu!.

Milzu! Ražné cereálie s brusnicami 300 g
2,80 €

Zdravé raňajkové cereálie s brusnicami. Obsahujú až o 50% menej cukru ako tradičné značky na trhu. 100% prírodné zloženie bez chémie, GMO surovín. Pre vaše deti len to najlepšie.

Milzu! Ražné cereálie s rakytníkom 300 g
2,70 €

Zdravé raňajkové cereálie s rakytníkom. Obsahujú až o 50% menej cukru ako tradičné značky na trhu. 100% prírodné zloženie bez chémie, GMO surovín. Pre vaše deti len to najlepšie.

Milzu! Cereálne hviezdičky s brusnicovým sirupom 300 g
3,50 €

Cereálne hviezdičky s brusnicovým sirupom. Tieto cereálie sú zdravou alternatívou ku klasickým cereáliám na trhu. Obsahujú až o 50% menej cukru ako konkurenčné značky na trhu. Cereálie sú vyrobené z ražnej a ovsenej múky, ktorá poskytuje bohatú dávku vlákniny do tela.

Milzu! Cereálne lupienky s kakaom 600 g
5,10 €

Detské raňajkové cereálie Milz! v tvare lupienkov s kakaom. Sú vyrobené zo žitnej a celozrnnej ovsenej múky, ktoré poskytujú bohatú dávku vlákniny do tela. Majú až o 50% menej cukru ako tradičné cereálie na trhu, takže vašim deťom a sebe dávate zdravšiu alternatívu.

Vieste group Granolového ovocný mix 350 g
2,70 €

Granolového ovocný mix je viac než len raňajkové cereálie! Je kombináciou pečeného celozrnného ovsa (45% jeho zloženie) mrazom sušeného ovocia – malín, jahôd a brusníc. Je tak chutná a chrumkavá, že ju možno žuť ako desiatu medzi jedlami.

Bauck HOF Bio Bezlepkové ovsené vločky 475g
3,30 €

Bezlepkový výrobok tej najvyššej kvality. Vhodné pre osoboy trpiaci celiakiou. Energetická hodnota na 100g: Energia 1548 kJ / 367 kcal Tuky 6,2 g Sacharidy 61,0 g Cukor 1g Soľ 0,03g Neobsahuje alergény.

Milzu! BIO cereálnych krúžky s medom 200g
2,70 €

Detské raňajkové cereálie v tvare krúžkov s medom sú vyrobené z BIO ražnej múky a BIO ovsenej múky, získané z BIO certifikovaných fariem v Lotyšsku.

Milzu! Cereálne obdĺžničky s kakaom 450 g
3,50 €

Detské raňajkové cereálie Milz! v tvare obdĺžnikov s kakaom. Jedná sa o zdravú alternatívu ku klasickým cereáliám na trhu! Obsahujú až o 50% menej cukru ako tradičné značky na trhu. Pridaný kakaový prášok má navyše znížený obsah tuku. Tieto cereálie obsahujú iba 100% prírodné zložky.

Bio nebio Bio Dinovho desiata hviezdičková 30 g
0,80 €

Bio DINOVA DESIATA hviezdičková Chrumkavé kakaové hviezdičky majú príjemnú čokoládovú chuť a obsahujú prevažne celozrnnú múku. Sú sladené sušenou trstinovou šťavou Rapadura a medom. Ochutené sú kakaom a parfumované pravou Bourbon vanilkou. Výrobkový rad DINOVA DESIATA je určená hlavne pre školákov.

Milzu! BIO Ražné cereálie bez cukru 300 g
3,50 €

BIO Ražné cereálie bez cukru sú vyrobené z BIO ražnej múky a BIO ovsenej múky, získané z BIO certifikovaných fariem v Lotyšsku. Jedná sa o zdravú alternatívu ku klasickým cereáliám na trhu!.

Milzu! BIO Ražné cereálie s medom 300 g
3,50 €

Raňajkové ražné cereálie s medom sú vyrobené z BIO ražnej múky a BIO ovsenej múky, získané z BIO certifikovaných fariem v Lotyšsku. Jedná sa o zdravú alternatívu ku klasickým cereáliám na trhu!.

Milzu! Cereálne krúžky s kakaom 400 g
3,50 €

Cereálne krúžky s kakaom Milz! v tvare krúžkov s kakaom sú vyrobené zo žitnej a celozrnnej ovsenej múky, ktoré poskytujú bohatú dávku vlákniny do tela. .

Milzu! Ražné cereálie s kakaom 300 g
2,80 €

Zdravé raňajkové cereálie s kakaom. Obsahujú až o 50% menej cukru ako tradičné značky na trhu. 100% prírodné zloženie bez chémie, GMO surovín. Pre vaše deti len to najlepšie.

Milzu! Ražné cereálie s medom 300 g
2,70 €

Zdravé raňajkové cereálie s medom. Obsahujú až o 50% menej cukru ako tradičné značky na trhu. 100% prírodné zloženie bez chémie, GMO surovín. Pre vaše deti len to najlepšie.

SEMIX kombinácia 1kg
5,10 €

S touto novinkou si môžete každý deň namiešať musli inak. cereálie majú nízky obsah cukrov a sodíka. Vhodné pre diabetikov.   Zloženie: Ovos siaty, pšenica špalda, pohánka siata, jačmeň nahý.

Vieste group Granolového oriešok 350 g
2,30 €

Granolového oriešok je viac než len raňajkové cereálie! Je kombináciou pečeného celozrnného ovsa (36,5% jeho zloženie) pridaných arašidov a arašidového masla. Je tak chutná a chrumkavá, že ju možno žuť ako desiatu medzi jedlami.