Amix Nutrition Low Carb Mash 600 g
17,20 € 14,57 €

Low Carb Mash – perfektné riešenie pre stravu zameranú na výživu športovcov, ktorá obsahuje proteíny obohatené o vitamín C.

Amix Nutrition Oatmash 50 g
1,29 €

Vynikajúci rozpustná extrudovaná ovsená múka špeciálne navrhnutá pre rýchlu prípravu kaše alebo ovseného nápoja.

GreenFood Detská kaša bez lepku a laktózy kukuričná 500 g
5,18 €

Detská kaša bez lepku a laktózy kukuričná obsahujekukuričnú múku, patentovanú zmes NUTRIZ a sladidlo Palatinózu, minerály a vitamíny. Vhodná na doplnenie energie, pre vegetariánov i vegánov, na bezlepkovú i bezlaktózovú diétu.

Descanti Protein Pancake 500 g
15,20 € 13,66 €

Proteínová zmes na palacinky s čokoládovou príchuťou. Potravina obsahujúca 44 % bielkovín a sladidlo, určená najmä pre športovcov.

Extrifit Protein Break! 900 g
16,80 € 14,27 €

Úplne dokonalé kompletné jedlo. Chuťový zážitok Vás ohromí. Naozaj vynikajúce. Žiadne varenie – všetko za studena.

Topnatur Müsli Jablko a Škorica 350 g
3,92 €

Zmes pekanových orechov, mandlí, kešu, rôznych druhov semienok (slnečnica, sezam, tekvica) a kokosových plátkov v špeciálnej edícii LOW CARB.

Topnatur Müsli Orechové 350 g
4,60 € 4,34 €

Zlepované Müsli srdcom bez palmového oleja a konzervantov, ale zato plné orechov a doplnené kokosom, ktoré vám dodá energiu na celý deň.

Scitec Nutrition Oatmeal 1500 g
12,20 € 8,75 €

Lahodné ochutené ovsené vločky majú nízky obsah cukru a vysoký obsah vlákniny, ktorá obsahuje β-Glukány, podporujúce imunitný systém a udržanie normálnej hladiny Cholesterolu v krvi. Bez Aspartámu, GMO, bez pridaného cukr

Scitec Nutrition Protein Breakfast 700 g
12,20 € 8,22 €

Protein Breakfast – chrumkavé ovsené vločky s kvalitnou srvátkovou bielkovinou. Vysoký obsah bielkovín prispieva k rastu a zachovaniu svalovej hmoty a k udržiavaniu zdravých kostí!

Topnatur Probio kaša kokos s belgickou čokoládou 25 x 60 g
13,80 €

Probio kaša kokos s belgickou čokoládou svoju nutrične vyváženú skladbou nezaťažuje organizmus. Základom kaša je extrudovaná ryža a lyofilizované ovocie. Neobsahuje lepok. Probiotiká obsiahnuté v kašiach sú dôležité pre správnu činnosť tráviaceho ústrojenstva.

Topnatur Probio kaša natural 25 x 60 g
13,80 €

Probio kaša natural svoju nutrične vyváženú skladbou nezaťažuje organizmus. Základom kaša je extrudovaná ryža. Neobsahuje lepok. Probiotiká obsiahnuté v kašiach sú dôležité pre správnu činnosť tráviaceho ústrojenstva.

Topnatur Probio kaša čokoláda s proteínom 25 x 60 g
13,80 €

Posledný kus za túto cenu!

PROBIO Kaša čokoláda s proteínom svoju nutrične vyváženú skladbou nezaťažuje organizmus. Základom kaša je extrudovaná ryža a je obohatená o proteín. Neobsahuje lepok. Probiotiká obsiahnuté v kašiach sú dôležité pre správnu činnosť tráviaceho ústrojenstva.

Topnatur Probio kaša Malina 25 x 60 g
13,80 €

PROBIO Kaša malinová svoju nutrične vyváženú skladbou nezaťažuje organizmus. Základom kaša je extrudovaná ryža a lyofilizované ovocie. Neobsahuje lepok. Výhodou kaša je jej rýchla príprava. Stačí len zaliať horúcou vodou alebo mliekom, premiešať a chvíľu nechať odstáť.

Topnatur Probio kaša čierne ríbezle s Chia 25 x 60 g
13,80 €

Probio kaša čierne ríbezle s Chia svoju nutrične vyváženú skladbou nezaťažuje organizmus. Základom kaša je extrudovaná ryža a lyofilizované ovocie. Neobsahuje lepok. Výhodou kaša je jej rýchla príprava. Stačí len zaliať horúcou vodou alebo mliekom, premiešať a chvíľu nechať odstáť.

Prom-IN Low carb protein mash 500 g
9,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Low carb proteín mash je instantná ovsená kaša s vysokým obsahom proteínu. benefity:

rýchla príprava vysoký obsah proteínu obsahuje probiotické kultúry.

KetoMix Proteínová kaše 280 g (10 porcií) - s čokoládovou príchuťou
19,80 €

Proteínová kaša – s čokoládovou príchuťou sa vďaka svojmu nízkemu obsahu sacharidov môže stať súčasťou nielen ketónové diéty, ale aj bežného jedálnička. Kaša je vhodná už od prvej fázy diéty KetoMix. V prvej fáze diéty KetoMix môžete kašou nahradiť až 5 denných jedál.

KetoLife Proteínové müsli - Figy, datle a marhule 500 g
7,30 €

Proteínové müsli – Figy, datle a marhule skvele chutí, a navyše obsahuje všetko, čo po ránu potrebujete: vlákninu, bielkoviny, vitamíny a minerály. Začnite deň s müsli, v ktorom je 27% bielkovín, mrazom sušené ovocie a žiadny pridaný cukor.

Iswari BIO Raňajková zmes Acai, jahoda, banán
7,40 €

Raňajkové zmesi sú unikátne tým, že sú živou stravou ( „raw“) – ich ingrediencie neboli nikdy spracované pri vyššej teplote ako 40 ° C. Zachovávajú si tak plnohodnotné nutričné ​​zloženie ako pôvodné plodiny.