Campingaz Dezinfekčný prostriedok InstaEco 1 l
15,50 € 14,70 €

Rozkladacia chémia do prenosných toaliet od značky Campingaz v zelenej Eco-Friendly verzii. Sanitárny prostriedok určený pre odpadové nádrže. Šetrnejší k životnému prostrediu. Obsahuje bezpečnostné viečko. K dostaniu v objeme 1 l.

Campingaz Dezinfekčný prostriedok Instablue Standard 2,5 l
12,80 € 12,10 €

Sanitárny prostriedok nevyhnutný pri používaní chemickej toalety. Musí sa pridať do spodnej odpadovej nádrže, kde pomáha ničiť baktérie, vírusy a potláčať zápach. K dostaniu v objeme 2,5 l.

Campingaz Dezinfekčný prostriedok Instablue Extra 1 l
11,60 € 11,10 €

Sanitárny prostriedok nevyhnutný pri používaní chemickej toalety. Musí sa pridať do spodnej odpadovej nádrže, kde pomáha ničiť baktérie, vírusy a potláčať zápach. K dostaniu v objeme 1 l.

Campingaz Čistiaci prostriedok Instapink 1 l
11,60 € 11 €

Výkonná a biologicky odbúrateľná čistiaca a dezodoračná chémia InstapinK do vrchnej časti misy chemických WC. Pomáha chrániť životnosť toaliet a pomáha proti vodnému kameňu. K dostaniu v praktickej fľaši s objemom 1 l.

Campingaz Chemická toaleta 20 l Portable toilet combo
96,90 € 91,70 €

Ideálna na kempovanie, pre záhradné domčeky a pod. Chemická toaleta Campingaz sa skladá zo 2 ľahko oddeliteľných zásobníkov, horného pre vodu na splachovanie (15 l) a spodného pre odpad (20 l). Misa a lopárik s antimicrobial ochranou odolávajú plesniam a eliminujú zápach. Pre jednoduchú manipuláciu nájdete vzadu spoľahlivé madlá.

shumee ProPlus Prenosná toaleta 7l šedá
84 €
Doprava zadarmo

Prenosná toaleta od ProPlus sa dokonale hodí na kempovanie a turistiku! Vďaka pohodlnej 33 cm výške sedadla sa kempingová toaleta dokonale hodí pre všetkých členov rodiny. Okrem toho má táto bezvodá toaleta s vekom odpadovú nádrž s objemom 7 litrov.

Campingaz Dezinfekčný prostriedok InstaEco Powder 1 kg
19,40 € 18,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Prášková rozkladacia chémia do prenosných toaliet od značky Campingaz v zelenej Eco-Friendly verzii. Sanitárny prostriedok pre odpadové nádrže. K dostaniu v balení s hmotnosťou 1 kg.

Happy Green Umývadlo prenosné (A16813)
82,90 € 75 €

Ideálne na chatu, do kempu alebo karavanu – všade tam, kde sú kladené nároky na hygienu a chýba vodovodná prípojka. Prenosné umývadlo disponuje 19l zásobníkom čistej vody a 3l zásobníkom na tekuté mydlo. Pri použití s prenosnou toaletou Happy Green možno odpadovú vodu smerovať do hornej nádržky toalety a využiť ju pre splachovanie.