Byliny a bylinky

U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie byliny a bylinky. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie byliny a bylinky doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie byliny a bylinky alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Natural Pharm Pestrec mariánsky drvený 900 g
1x

Natural Pharm Pestrec mariánsky drvený 900 g

7,50 €

Pestrec mariánsky je stredomorská bylina, ktorá vyzerá ako bodliak. Plody Pestreca mariánskeho obsahujú komplex bioflavonoidov nazývaný silymarín. VZŤAH K ZDRAVIU – trávenie – normálna funkcia pečene.

Partner: Koloid.sk
Adiel ADIEL Alchemilka FORTE extrakt 90 kapslí

Adiel ADIEL Alchemilka FORTE extrakt 90 kapslí

13,99 €

Doplnok stravy Alchemilka forte (Alchemilla vulgaris) pre ženy. Jedná sa o silný extrakt 4:1 v podobe celulózových kapslí. Bylinka Alchemilka je určená ženám pri premenštruačnom syndróme, pôsobí na stav kĺbov a svalov, napomáha k osvieženiu tela, udržiava normálne trávenie.

Partner: ETANI
Wolfberry Materina dúška vňať bylinný čaj 50 g
3x

Wolfberry Materina dúška vňať bylinný čaj 50 g

2 €

Materina dúška vňať bylinný čaj 50g Wolfberry. Táto liečivka s fialovým kvetom, aromatickú vôňu a korenistou chuťou sa vyníma aj na okrasných záhradách, je ale známa predovšetkým pre svoje liečivé účinky, najmä pri prechladnutí.

Partner: Vivantis
Wolfberry Pestrec plod bylinný čaj 50 g

Wolfberry Pestrec plod bylinný čaj 50 g

1,90 €

Pestrec plod bylinný čaj 50g Wolfberry . Pestrec mariánsky je na prvý pohľad podobný obyčajnému bodliaka, jeho semená sú ale oveľa užitočnejšie. Považujú sa za najlepšiu prevenciu pečeňových ochorení a zároveň napomáhajú aj v ich liečbe.

Partner: Vivantis
Allnature Slez kvet 20 g

Allnature Slez kvet 20 g

2,50 €

Slez kvet má priaznivý vplyv najmä na normálnu činnosť dýchacích ciest, hltana a krku. Podporuje tiež normálne trávenie a normálnu funkciu črevného traktu všeobecne. .

Partner: Vivantis
Salvia Paradise Sladké drievko korenie (Varianta 50 g)
4x

Salvia Paradise Sladké drievko korenie

2,30 €

100% čistá Sladké drievko rezaný koreň pre naše zdravé trávenie, imunitu, energiu, nervy, duševné zdravie, močové a dýchacie cesty, prostatu, pokožku. .

Partner: Vivantis
Salvia Paradise Pestrec plod celý (Varianta 1000 g)

Salvia Paradise Pestrec plod celý

9,60 €

100% čistý Pestrec celý plod je bohatý na antioxidanty pre naše zdravé trávenie, pečeň, srdce, krvný cukor, imunitu – obranyschopnosť – odolnosť.

Partner: Vivantis