Rhinowalk RK18996 taška na riadidlá čierna

Rhinowalk RK18996 taška na riadidlá čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Taška na riadidlá s držiakom na mapu alebo mobilný telefón.Priestranná predná taška na pripevnenie na riadidlá. Taška je vyrobená z trojvrstvového materiálu, vďaka ktorému je pevná a drží tvar. V hornej časti tašky je vrecko s dotykovou fóliou na uloženie mobilného telefónu alebo mapy. Celý popis
Momentálne nedostupné.
27 €
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
27 €

Popis

Brašňa na riadidlá RHINOWALK s mapou alebo puzdrom na mobil.

Priestorová taška na predné riadidlá. Taška je vyrobená z&nbsptrojvrstvového materiálu, vďaka ktorému je pevná a drží tvar.  V hornej časti tašky je vrecko s dotykovou fóliou na uloženie mobilného telefónu alebo mapy. Vnútro tašky je potiahnuté 5 mm mäkčenou vrstvou, vďaka čomu je taška vhodná na prenášanie fotoaparátov a objektívov. Vo vnútri tašky sú 3 vrecká, z ktorých 2 sú na zips. Bočné vrecko slúži na prenášanie fľaše s nápojom. Predné vrecko na zips je vhodné na uloženie kľúčov alebo dokumentov. Taška je vyrobená z&nbspnepremokavého materiálu, v&nbspprípade silného dažďa odporúčame použiť pláštenku na tašku, ktorá je súčasťou balenia. Vďaka ramennému popruhu, ktorý je tiež súčasťou balenia, možno tašku ľahko a pohodlne nosiť ako tašku cez rameno.Tašku možno veľmi rýchlo pripevniť na riadidlá pomocou 3 popruhov na suchý zips.

Výrobca: Rhinowalk
Model: RK18996
Typ: Taška na riadidlá
Materiál: Polyester
Rozmery: 17×21×12 (výška, dĺžka, šírka) 
Farba: Sivá
Príloha: Popruhy na suchý zips
Umiestnenie: Riadidlá
Hmotnosť: 690 g
Príslušenstvo: 1× popruh cez rameno, 1× obal proti dažďu


Od svojho vzniku až po súčasnosť sa značka RHINOWALK zameriava na kvalitné remeselné spracovanie, moderný dizajn a výber materiálov s cieľom vytvoriť jedinečný výrobok, ktorý odolá každodennému používaniu aj náročným podmienkam. Zakladateľ spoločnosti RHINOWALK je vášnivý cyklista, ktorý vytvára produkt na základe vlastných skúseností.

Hlavným cieľom spoločnosti RHINOWALK je, aby sa používateľ mohol sústrediť na samotnú jazdu bez akýchkoľvek iných vonkajších vplyvov a mal skvelý pocit z používania produktu s jednoduchým riešením. 

RHINOWALK nikdy neprestáva myslieť na budúcnosť a vytvárať stále lepšie produkty prostredníctvom inovácií.