Just One brašna Touring

Just One brašna Touring

Hodnotenie: 3,5
31,80 €

Cyklistická brašna na nosič disponuje objemom 10l a vodoodpudivým materiálom. Je vybavená 2 bočnými vreckami a popruhom na rameno pre jednoduché nosenie. Súčasťou sú bezpečnostné reflexné prvky Just One brašna Touring využije na svojich cestách každý cyklista.

TOPEAK RideCase pro iPhone 6/6S/7/8, white
59 €

Topeak RideCase for iPhone 6/6S/7/8 with RideCase Mount je kompaktní a lehoučký obal pro iPhone, který tak budete mít při ruce i na kole. Skvělé možnosti nastavení úhlu polohy telefonu. Díky QuickClick je manipulace s telefonem otázkou okamžiku.

TOPEAK TourGuide Handle Bar Bag
70,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Brašna na riadidlá Topeak Tour Guide s upevnením Quick Click. Brašnu môžete pohodlne nosiť a využiť aj mimo bicykla vďaka priloženému popruhu cez rameno.

Just One Touch 3.0 L

Just One Touch 3.0 L

Hodnotenie: 3,5
20,70 €

Puzdro na mobilný telefón Just One Touch 3.0 L. Puzdro je možné bezpečne upevniť na predstavec aj riadidlá. Svoj dotykový telefón môžete ovládať bez akýchkoľvek obmedzení.

TOPEAK RideCase for iPhone 6 Plus/6S Plus/7 Plus/8 Plus, white
58,90 €

Topeak RideCase for iPhone 6 Plus / 6S Plus / 7 Plus / 8 Plus with RideCase Mount je kompaktní a lehoučký obal pro iPhone, který tak budete mít při ruce i na kole. Skvělé možnosti nastavení úhlu polohy telefonu. Díky QuickClick je manipulace s telefonem otázkou okamžiku.

TOPEAK SmartPhone DryBag pro iPhone 6 čierna
29,90 €

Topeak SmartPhone DryBag pre iPhone 6 čierna je nepremokavý obal na Iphone 6. Vďaka tomuto obalu môžete mať telefón pripevnený na riadidlách a používať ho bez obáv, že by zmokol.

Zéfal Držák Smartphonu Z-console Dry L
31,15 € 25 €

Praktický držák mobilního telefonu na řidítka. Zéfal Držák Smartphonu Z-console Dry L pojme telefon o rozměrech až 170 × 84 × 10 mm. Je vodotěsný a bude chránit váš smartphone i před nečistotami. Výhodou je stálá přístupnost obrazovky a možnost pořizovat i fotografie.

TOPEAK SmartPhone DryBag 6, čierna
31,07 € 29,90 €

Nepremokavý obal Topeak Smartphone DryBag je určený pre telefóny veľkosti 5 „-6“. Ľahko ho pripevníte na riadidlá pomocou QuickClick a tak budete mať vždy svoj telefón v suchu a bezpečí.