Zéfal Z-Traveler 80

Zéfal Z-Traveler 80

Hodnotenie: 4
77,90 €
+ doprava zadarmo

Vodeodolná brašna Zéfal Z-Traveler 80 s výklopnými zosilnenými bočnými vreckami. Pre všetky typy nosičov. Upevnenie pomocou suchých zipsov. Objem 32 litrov. Ochranný poťah do dažďa.

BLACKBURN Barrier Trunk Bag
124,90 €
+ doprava zadarmo

Zadná brašna Blackburn Barrier Trunk Bag je kompatibilná so všetkými zadnými nosičmi. Jej výhodou je široký a prehľadný vstup s magnetickým uchytením pásika! Objem 9,5 L.

TOPEAK pláštenka pro MTX Trunk Bag EX & DX
18,90 €

Topeak pláštenka pre MTX Trunk Bag EX & DX je praktická pláštenka na tašku MTX TRUNK Bag EX a DX. Vďaka nej zostanú vaše veci v suchu aj v prípade nepriaznivého počasia.

Thule Pláštenka Na Brašnu Yellow
19,58 € 15,90 €

Thule Pláštenka Na Brašňu Yellow je ideálna pre použitie s postrannými taškami Commuter Pannier a Large Adventure Touring Pannier radu Thule Pack 'n Pedal.

Thule Pláštenka Na Malou Brašnu Yellow
14,77 € 11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Thule Pláštenka Na Malú Brašňu Yellow je ideálna pre použitie s postrannými taškami Commuter Pannier a Large Adventure Touring Pannier radu Thule Pack 'n Pedal.

Arsenal Trojbrašňa na nosič (art. 465)
42,56 € 30,50 €

Chystáte sa na dlhší cyklistický výlet a neviete, čo si počať s celou batožinou? Komplet brašien je ideálnym riešením.

TOPEAK MTX Trunk Bag EX (TT9646B)
65 €
+ doprava zadarmo

Brašna Topeak MTX Trunk Bag EX na zadní nosič. Prostor je dělen na hlavní část a dvě boční kapsy na zip. Součástí nového modelu je i vak na láhev. Tvarově stálý materiál s pružnou a odolnou textilií Denier 600. Kompatibilní s nosiči se systémem MTX QuickTrack.