SHAD Tankbag SHAD E-22
90 €

Vystužený Tankvak na motorku E22 je vybavený reflexnými prvkami pre zvýšenie bezpečnosti. Súčasťou tohto Tankvak je vodeodolné puzdro pre váš chytrý telefón či tablet. Na nádrž je pripevnený pomocou univerzálneho upevňovacieho systému. Vďaka rozšiřitelnému priestoru sa do neho zmestí až XXL helma.

QBag Trentino batožina na motorku 4,5 l
43 €
+ doprava zadarmo

QBag bag Trentino batožina na motorku je vhodná pre každé sedadlo spolujazdca, alebo nosič. Hodí sa vždy, keď potrebujete miesto pre prepravu vecí na motocykli. Batožinu je možné ľahko odopnúť z motocykla a prenášať pomocou stabilnej ergonomickej rukoväti, alebo ramenného popruhu.

MOTORRO MOTOKUFOR UNIVERZÁLNE 36 l
40 € 34 €
+ doprava zadarmo

Motokufor disponuje objemom 36 l, čo znamená dostatok priestoru pre uloženie vašej helmy, oblečenia či iných doplnkov. Tento motokufor je univerzálny a je dodávaný s montážnou sadou.

Kappa MONOKEY TopCase hliníkový, KAPPA (58L)
358 €

  • odolný hliníkový kufor – pre uloženie dvoch integrálnych prilieb – vonkajšie rozmery kufra D x Š x V = 55,5 × 32,3 × 45,4 cm – objem 58 l – nosnosť 10 kg – bezpečnostný zámok
SHAD Box na skúter SHAD - SH45 Top case
103,60 €

Atraktívne a robustný kufor značky SHAD typu TopCase s dostatočnou kapacitou 45 litrov. Vďaka patentovanému systému zamykania (1-zámkový systém) je možné TopCase SHAD SH45 jednoducho uzamknúť a v prípade potreby rýchlo a bez náradia sňať z nosiča.

shumee Kufor na motocykel, 72 l, na 2 helmy
87 €
+ doprava zadarmo

Tento kufor na motocykel s kapacitou 72 l má dostatok miesta na 2 helmy, oblečnie alebo iné príslušenstvo. Vďaka zabudovanému reflektoru zvýši vašu viditeľnosť a bezpečnosť na cestách. Kufor sa dá jednoducho dať dole vďaka rýchlemu systému odopínania. Je vyrobený z kvalitného PP, vodeodolný a počasi

Sunway Box na skúter Scooter Sunway Luxury SW-65
55,60 €

Zadné box na motocykel s objemom 52l. rozmer 59,5 × 44 × 31,5 vyrobené z lakovaného tvrdeného plastu. Kufor obsahuje univerzálny základovú dosku pre ľahkú demontáž kufra k prenosu.

SHAD Bočné boxy SHAD - SH23
147,60 €

Boxy SHAD SH23 (pár)

Sada bočných plastových kufrov „SH23“ od španielskeho výrobcu Shad – pár bočných kufrov športového vzhľadu s veľkým objemom a exkluzívnym 3P upevňovacím systémom