Kis C-Box Artists Cube 27 l
10,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastový box využijete v detskej izbe pre uloženie hračiek, ale aj kdekoľvek inde v domácnosti. Pestrofarebné prevedenie rozžiari každý interiér. Objem boxu činí 27 litrov.


Orion box s vekom Krtko 4 l
6,24 €

4,60 €

Box s vekom je vyrobený z plastu pod značkou Orion s objemom 4 l. Detský box s motívom obľúbeného, kresleného krtka skvele zapadne do detských izieb. Ideálny na uloženie rôznych drobností.


Kis C-Box Artists XL 50 l
15,50 €

Modrý úložný box s geometrickými vzormi má kapacitu 50 l a je vyrobený z plastu. Farebný dizajn je vhodný pre milovníkov výrazných doplnkov aj do detskej izby. Veko chráni obsah cez prachom.


Kis Plastový box Mickey Colours, 13 l
12,80 €

Farebný úložný box s motívom Mickey Mouse ponúka objem 13 litrov a je ideálnym pomocníkom pre uloženie drobnejších hračiek, stavebnice alebo iných predmetov. Box je vyrobený z plastu a klipové uzatváranie zabezpečuje, aby sa veko samovoľne neotvorilo.


CURVER Úložný box Princezny "L"
13,60 €

Úložný plastový box Curver je ideálnym riešením pre uskladnenie hračiek. Box s motívom Disney princezienobjem 28 l a je opatrený vekom, ktoré chráni obsah pred nečistotami.


CURVER Komoda se šuplíky Star Wars, 4x 10 l
45,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Komoda Curver je tvorená z čiernej plastovej konštrukcie a ** 4šuplíkov** s motívom Star Wars s objemom 10 l. Spodná strana je vybavená otočnými kolieskami, vďaka ktorým sa s komodou ľahko manipuluje. Ideálne skladovacie riešenie do chlapčenskej izby.


Kis C-Box Viva Italia XL 50 l
15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľký box s motívom talianskej Florencie vám pomôže uskladniť čokoľvek od sezónneho oblečenia po hračky. Jeho kapacita činí 50 litrov a je vyrobený z plastu. Veko chráni uložený obsah pred prachom.


Kis C-Box Cute Animals XL 50 l
14,85 €
14,30 €

Box pre ukladanie hračiek s detským motívom je vyrobený z plastu a vďaka svojej veľkej kapacite 50 l pojme veľké množstvo vecí. Veko chráni obsah pred prachom, transparentný materiál vám pomôže s hľadaním toho, čo je v boxe schované.


Kis C-Box Artists L 27 l
11,60 €

Pestrofarebný úložný box v štýle pop art zaujme milovníkov výrazných doplnkov, svoje využitie však nájde aj v detskej izbe na uskladnenie hračiek. Jeho kapacita predstavuje 27 l a je vyrobený z plastu.


CURVER Komoda so zásuvkami Princezné 4x 10 l
45,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Curver komoda sa skladá z ružovej plastovej konštrukcie a 4 šuplíkov s motívom Disney princezien s objemom 10 l. Spodná strana je vybavená kolieskami, vďaka ktorým sa s komodou ľahko manipuluje. Ideálne skladovacie riešenie do dievčenskej izby.


Kis C Box Style Tender Zoo M, 18 l
7,30 €

Pestrofarebný úložný box z dielne značky Kis je opatrený vekom a poskytuje ideálne riešenie pre skladovanie detských hračiek, kresliacich potrieb alebo iných drobností. Jeho objem je 18 l a je vyrobený z plastu.


Kis C Box Colours Arty XL, 50 l
14,30 €

Veľký úložný box značky Kis s vekom je ako stvorený pre skladovanie kresliacich potrieb. Máte doma malého výtvarníka? Túto plastovú škatuľu o objeme 50 l určite ocení. Skvele poslúži aj na uloženie hračiek, kníh alebo oblečenia.


Kis C-Box Cute Animals M 18 l
7,30 €

Veselý detský box pre ukladanie hračiek je vyrobený z odolného plastu a má objem 18 litrov. Veko zabezpečí, aby sa na veci neprášilo, transparentný materiál pomôže s orientáciou, čo presne sa v krabici nachádza.


CURVER Úložný box Frozen "L"
13,60 €

Skladovací plastový box značky Curver je ideálnym riešením pre uskladnenie hračiek. Box s motívom Frozenobjem 28 l a je opatrený vekom, ktoré chráni obsah pred nečistotami.


Orion Komoda 3 poschodia KRTKO
39,22 €
38,80 €

Pekná komoda s detským motívom obľúbeného krtka sa hodí na ukladanie oblečenia, hračiek, školských potrieb. Komoda je vysoká 47 cm a má tri praktické šuplíky.


Kis W Box Toy Style Princess 50 l
15,50 €

Detský plastový box s odklápacím vekom Kis v podobe truhlice je skvelým riešením pre rýchle uloženie hračiek. Veľký objem 50 l poskytuje veľa miesta a pojme tak všetko potrebné. Kolieska umiestnené na spodnej strane uľahčujú manipuláciu.


Kis C Box Style Tender Zoo XL, 50 l
14,30 €

Veľký skladovací box Kis s veselou potlačou ponúka objem 50 l. Je vyrobený z plastu a opatrený vekom. Kolieska umiestnené na spodnej strane uľahčujú manipuláciu s boxom.


CURVER Úložný box Princezny "S"
7,64 €

5,70 €

Úložný plastový box Curver je ideálnym riešením pre uskladnenie drobných hračiek. Box s motívom Disney princezienobjem 8 l a je opatrený vekom, ktoré chráni obsah pred nečistotami.


Kis C Box Style Tender Zoo CUBE, 27 l
10,40 €

Veselý skladovací box značky Kis s farebnou potlačou je opatrený vekom a poskytuje ideálne riešenie pre skladovanie hračiek, kresliacich potrieb alebo iných drobností. Ponúka objem 27 l a je vyrobený z plastu.


CURVER Úložný box Auta "S"
7,70 €

Skladovací box značky Curver je ideálnym riešením pre uskladnenie drobných hračiek. Plastová škatuľa s motívom Carsobjem 8 l a je vybavená vekom, ktoré chráni obsah pred nečistotami.


Kis Plastový box Star Wars, 23 l
18,41 €
18,20 €

Úložný plastový box s obľúbeným motívom Star Wars ponúka objem 23 l a je ideálnym riešením pre uskladnenie hračiek, kníh alebo vecí, ktoré práve nie sú potrebné. Praktické klipy zaisťujú veko, takže sa samovoľne neotvorí a chráni skladovaný obsah.


Kis W Box Toy Style Pirate 50 l
15,50 €

Detský skladovací box s odklápacím vekom Kis v podobe truhlice je skvelým riešením pre rýchle uloženie hračiek. Veľký objem 50 l poskytuje veľa miesta a pojme tak všetko potrebné. Kolieska umiestnené na spodnej strane uľahčujú manipuláciu.


Heidrun Box Quasar 80 l-40%

Heidrun Box Quasar 80 l

Hodnotenie: 4
13,04 €

7,70 €

Akcia

Veľký plastový box pre ukladanie najrôznejších predmetov má objem 80 litrov, vďaka čomu pojme veľa vecí. Priehľadnú plastovú nádobu dopĺňa farebné veko.


Orion box s vekom Krtko 26 l
14,10 €
13,90 €

Box s vekom je vyrobený z plastu pod značkou Orion s objemom 26 l. Detský box s motívom obľúbeného, kresleného krtka skvele zapadne do detských izieb. Ideálny na uloženie rôznych drobností.


Kis Plastový box Emoji, 13 l
12,80 €

Žltý box s potlačou smajlíkov Emojiobjem 13 litrov a je skvelým riešením pre uloženie drobnejších hračiek, stavebnice alebo iných predmetov. Box je vyrobený z plastu a klipové uzatváranie zabezpečuje, aby sa veko samovoľne neotvorilo.


Kis C-Box Cute Animals Cube 27 l
10,40 €

Úložný box s vekom a detským motívom psíkov je ideálny na uskladnenie hračiek. Je vyrobený z plastu a jeho objem je 27 litrov. Vďaka transparentnému materiálu vždy ľahko uvidíte, čo sa v boxe ukrýva.


Kis C-Box Cute Animals L 27 l
11,60 €

Veseký destký box pre ukladanie hračiek vyrobený z plastu má objem 27l. Veko zabezpečí, aby sa na veci neprášilo, transparentný materiál pomôže s orientáciou, čo presne sa v krabici nachádza.


CURVER Úložný box Auta "L"
18,24 €

13,60 €

Skladovací box Curver je ideálnym riešením pre uskladnenie hračiek. Plastový box s motívom Carsobjem 28 l a je vybavená vekom, ktoré chráni obsah pred nečistotami.


Kis C Box App M, 18 l
7,30 €

Transparentný úložný box z dielne značky Kis je opatrený vekom a poskytuje ideálne riešenie pre skladovanie detských hračiek, oblečenia alebo iných drobností, ktoré potrebujete uschovať. Jeho objem je 18 l a je vyrobený z plastu.


Kis C Box Colours Arty M, 18 l
7,30 €

Pestrofarebný úložný box Kis s vekom je ideálnym riešením pre skladovanie detských hračiek, kresliacich potrieb alebo iných drobností. Jeho objem je 18 l a je vyrobený z plastu. Vďaka transparentnému prevedeniu budete mať vždy prehľad o tom, čo sa vo vnútri ukrýva.


Kis C Box App L, 27 l
11,47 €

7,70 €

Nízky úložný box na kolieskach značky Kis s vekom je ideálnym riešením pre skladovanie detských hračiek, oblečenia alebo iných drobností, ktoré potrebujú svoje miesto. Vďaka nízkemu prevedeniu sa zmestí aj pod posteľ a nezaberie žiadne miesto v skrini. Jeho objem je 27 l a je vyrobený z plastu.


Kis C Box App XL, 50 l
14,30 €

Veľký skladovací box Kis s farebnou potlačou ponúka objem 50 l. Je vyrobený z bieleho transparentného plastu a je opatrený vekom. Kolieska umiestnené na spodnej strane uľahčujú manipuláciu s boxom.


Kis Plastový box Star Wars, 13 l
12,80 €

Skladovací box s populárnym motívom Star Wars ponúka objem 13 litrov a je ideálnym pomocníkom pre uloženie drobnejších hračiek, stavebnice alebo iných predmetov. Box je vyrobený z plastu a klipové uzatváranie zabezpečuje, aby sa veko samovoľne neotvorilo.


Lamps Úložný box Frozen ružový
14,79 €

11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Úložný box na hračky do dievčenskej izbičky s obľúbeným motívom animovanej rozprávky Frozen. Poslúži aj ako taburet na sedenie, napríklad pre kamarátku na návšteve.


Kis C Box Colours Arty L, 27 l
11,60 €

Nízky úložný box značky Kis s vekom je ideálnym riešením pre skladovanie detských hračiek, kresliacich potrieb alebo iných drobností. Vďaka nízkemu prevedeniu sa zmestí aj pod posteľ a nezaberie žiadne miesto v skrini. Jeho objem je 27 l, je opatrený kolieskami a je vyrobený z plastu.


Heidrun Dragon box ONE 36l
7,75 €

5,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastový box Dragon ONE 36 l značky Heidrun je vhodný naskladovanie.


Kis C Box Style Tender Zoo L, 27 l
11,60 €

Nízky úložný box s kolieskami značky Kis s vekom je ideálnym riešením pre skladovanie detských hračiek, kresliacich potrieb alebo iných drobností. Vďaka nízkemu prevedeniu sa zmestí aj pod posteľ a nezaberie žiadne miesto v skrini. Jeho objem je 27 l a je vyrobený z plastu.


CURVER úložný box ESSENTIALS 45 l s vekom priehľadný
15,57 €

9,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastový box pre uskladnenie hračiek vašich najmenších aj vášho zatiaľ nevyužitého oblečenia na budúcu sezónu. Pri objeme až 45 l sa jedná o perfektný doplnok každej viacčlennej domácnosti. Curver úložný box ESSENTIALS 45 l s vekom priehľadný má profilované odnímateľné veko pre možnosť vrstvenia krabíc na seba.


Heidrun Sada 3 ks Dragon Boxu 15 l
11,63 €

9,70 €

Novinka

Uložte náradie, riad, hračky či sezónne oblečenie do kvalitných plastových boxov s vekom. Súprava Dragon Boxu Heidrun obsahuje 3 ks uzatvárateľných boxov, každý s objemom 15 l.


Kis C Box Style L, Hipster, 27l - 55x38,5x16,5 cm
15,57 €

11,60 €

Novinka

Úložný box KIS C Box Style L, Hipster s motívmi medvedíkov je ideálny pomocník napríklad do detskej izby, ale aj inde v domácnosti. Je vhodný na uloženie hračiek, oblečenia či rôznych vecí. Jeho objem je 27 litrov. Súčasťou boxu je aj veko, ktoré bráni preniknutiu prachu dovnútra boxu. Kolieska zase uľahčia premiestnenie boxu kdekoľvek v domácnosti.


Kis C Box Style L, Portobello, 27l - 55x38,5x16,5 cm
15,57 €

11,60 €

Novinka

Plastový úložný box KIS C Box Style L, Portobello s kolieskami je praktický pomocník do domácnosti. Motív sladkostí ocenia predovšetkým malé deti, ktoré ho môžu použiť na hračky, ale možno ho používať aj na oblečenie alebo iné veci. Objem boxu je 27 litrov.