shumee Drevená kuchynská nástenná skrinka, sklenené dvierka, biela
217 €
+ doprava zadarmo

Táto elegantná nástenná skrinka so starožitným vzhľadom vám poskytne množstvo úložného priestoru a pomôže vám udržať si v kuchyni poriadok. Skrinka má dve zásuvky a dve police, a tak si do nej môžete odkladať cereálie, korenia, pochutiny, konzervy či iné potraviny. Skrinka má 2 sklenených dvierok a

nabbi Montella 260 kuchyňa biela
318 €

Veľmi obľúbený a čoraz častejšie preferovaný provensálsky štýl je ukrytý v elegancii a jednoduchosti kuchyne MONTELLA 260. Vďaka svojmu farebnému prevedeniu v nežnej bielej, dokáže z Vášho domova vytvoriť miesto harmónie a útulného prostredia.

nabbi Firenze 180 kuchyňa dub sonoma / biela
135 €

Kuchyňa je kráľovstvom každej správnej gazdinky. Je to miestnosť Vášho domova, kde trávite podstatnú časť dňa, s víziou pripraviť chutné jedlo a rôzne špeciality pre svojich blízkych. Veľmi významnú úlohu pri výbere kuchyne zohráva najmä praktickosť, funkčnosť a dostatok úložného priestoru.

TEMPO KONDELA Line 260 kuchyňa dub sonoma / biela
538 €

Modernú kuchyňu LINE 260 možno zakúpiť ako zostavu, ktorú je vhodné umiestniť do menších bytových priestorov. Zostava je vyrobená z laminovanej DTD v neutrálnom farebnom prevedení, vďaka čomu sa ľahko kombinuje s ďalšími časťami nábytku a doplnkami.

TEMPO KONDELA Libia 120 kuchyňa biela
199 €

Ak si zariaďujete byt, mali by ste rozhodne začať kuchyňou. Tam sa dejú všetky dôležité udalosti a či chcete alebo nie, strávite tam veľkú časť života. My Vám predstavujeme kuchynskú linku LIBIA, ktorá Vám bude spríjemňovať čas strávený prípravou chutného jedla.

TEMPO KONDELA Sarita ZZ 180 kuchyňa dub sonoma
244 €

Vymeňte svoju starú kuchyňu za novú. Ponúkame Vám útulnú kuchynskú linku SARITA ZZ. Je tým, čo potrebujete a je pripravená Vám slúžiť po dlhé roky. Vďaka kvalitnému materiálu DTD (drevotriesková doska) laminovaná s Vami prežije celý život a spolu aj zostarnete.

nabbi Barletta 240 kuchyňa dub craft zlatý / biela
215 €

Miestnosť v dome, kde človek trávi veľa svojho času je práve kuchyňa. Či už je to ráno pred odchodom z domu, alebo večer, keď chcete po náročnom dni načerpať energiu, zrelaxovať a ukuchtiť si za odmenu niečo dobré.

Renar Rio 240 kuchyňa biela / biely lesk
486 €

Posledný kus za túto cenu!

Oživte a rozžiarte aj svoju kuchyňu kuchynskou zostavou RIO 240. Kuchyňa je miestom plným skvelých vôní a smiechu pri dobrom jedle. Preto si zaslúži to najlepšie. Kuchyňu je možné objednať ako sektor, takže si môžete vyskladať kuchyňu podľa Vašich predstáv.

Renar Livia 180 kuchyňa sonoma tmavá / sonoma svetlá
180 €

Moderná kuchynská zostava LIVIA 180 sa stane skvostom Vašej kuchyne. Skladá sa z piatich skriniek. Horná časť pozostáva z dvojdielnej presklenej skrinky so šírkou 80 cm, nižšej skrinky nad digestor so šírkou 60 cm a užšej skrinky so šírkou 40 cm.

nabbi Pescara 260 kuchyňa biela / dub artisan
236 €

Kuchyňu PESCARA 260 možno zakúpiť ako zostavu, ktorá pozostáva z: dolná drezová skrinka (80×45×85 cm), dolná široká skrinka (80×45×85 cm), dolná skrinka so zásuvkami (40×45×85 cm), horná široká skrinka (80×31×57 cm), horná presklená skrinka (80×31×57 cm), horná úzka skrinka (40×31×57 cm) a horná s…

nabbi Ariette 240 kuchyňa dub artisan / čierny lesk
292 €

Elegantnú kuchyňu ARIETTE 240 možno zakúpiť ako zostavu, ktorá pozostáva z: dolná úzka skrinka (40×45×85 cm), dolná drezová skrinka (80×45×85 cm), dolná široká skrinka (60×45×85 cm), horná úzka skrinka (40×31×57 cm), horná presklená skrinka (80×31×57cm), horná široká skrinka (60×31×57 cm) a horná …

Renar Kamala 240 kuchyňa dub samoa / cappuccino / biely lesk
454 €

Posledný kus za túto cenu!

Kuchynská linka s pracovnou doskou KAMALA 240 v prevedení dub samoa / cappuccino / biely lesk je krásny kus nábytku s výborným pomerom kvalita : cena. V cene kuchyne sú metaboxy pre uloženie kuchynských potrieb v zásuvkách a plynové piesty.

TEMPO KONDELA Cyra New 250 kuchyňa dub sonoma / biela
339 €

Kuchyňa CYRA NEW 250 sa vďaka svojmu prevedeniu hodí do každej domácnosti. Materiál použitý na výrobu je laminovaná DTD. Korpus je vo farbe biela a dvierka vo farebnom prevedení dub sonoma. Skrinky a zásuvky sú doplnené úchytkami. Dolné skrinky sa dodávajú s pracovnou doskou a dolnou lištou.

TEMPO KONDELA Jura New B ZS 260 kuchyňa biela / wenge
385 €

Moderná kuchyňa JURA NEW B ZS 260 sa vďaka svojmu prevedeniu hodí do každej domácnosti. Kuchyňu možno zakúpiť ako zostavu, ktorá pozostáva zo 4 horných a 3 dolných skriniek. Zostava je vyrobená z kvalitnej laminovanej DTD. Korpus je vo farbe wenge a dvierka vo farebnom prevedení biela / wenge.

TEMPO KONDELA Kalen 260 kuchyňa dub sonoma truflový
346 €

Modernú kuchyňu KALEN 260 možno zakúpiť ako zostavu, ktorú je vhodné umiestniť do menších bytových priestorov. Zostava je vyrobená z laminovanej DTD vo farebnom prevedení dub sonom truflový. Skrinky sa dodávajú s dolnou lištou a pracovnou doskou s hrúbkou 28 mm.

TEMPO KONDELA Klanton kuchyňa dub svetlosivý / dub tmavý
399 €

Kuchyňa KLANTON disponuje dizajnom a farebnou kombináciou, ktoré ju posúvajú v rebríčku medzi top kuchyne. Pozostáva zo skriniek s dvierkami, z vrchnej presklenej skrinky a z dolnej skrinky so štyrmi zásuvkami. Materiál použitý na výrobu je laminovaná DTD.

TEMPO KONDELA Line White 260 kuchyňa biela / dub sonoma
649 €

Modernú kuchyňu LINE WHITE 260 možno zakúpiť ako zostavu, ktorú je vhodné umiestniť do menších bytových priestorov. Zostava je vyrobená z laminovanej DTD v neutrálnom farebnom prevedení, vďaka čomu sa ľahko kombinuje s ďalšími časťami nábytku a doplnkami.

TEMPO KONDELA Lora MDF New kuchyňa jelša
585 €

Vyberte si svoju kuchyňu snov. Ponúkame Vám jedinečnú kuchynskú zostavu LORA MDF NEW, ktorá bude zaručene tou správnou voľbou. Korpus jednotlivých komponentov je vyrobený z laminovanej DTD (drevotriesky) a dvierka z kvalitnej fóliovanej MDF (drevovláknitej dosky).

TEMPO KONDELA Nova Plus 240 kuchyňa dub sonoma
539 €

Každý z nás dá za pravdu výroku „láska ide cez žalúdok“. Práve kuchyňa je miestom lásky, chutného jedla, príjemných vôní a dobrej nálady. Kuchyňa NOVA PLUS vyčarí aj z Vašej kuchyne najobľúbenejšie miesto v domácnosti.

TEMPO KONDELA Prado 260 kuchyňa krémová
628 €

Luxusnú základnú kuchyňu PRADO 260 možno zakúpiť ako zostavu, ktorej skrinky si môžete vyskladať v ľubovoľnom poradí podľa Vašich potrieb a predstáv. Zostava sa dodáva s pracovnou doskou travertyn (28 mm) a dolnou lištou.

TEMPO KONDELA Promo 260 kuchyňa dub sonoma / biela
319 €

Modernú kuchyňu PROMO 260 možno zakúpiť ako zostavu, ktorú je vhodné umiestniť do menších bytových priestorov. Zostava je vyrobená z laminovanej DTD v neutrálnom farebnom prevedení, vďaka čomu sa ľahko kombinuje s ďalšími časťami nábytku a doplnkami.