Beňo Ján: Život s kufrom
4,98 € 4,28 €

Autobiografický román skúseného slovenského prozaika zaujme živou hodnovernosťou výpovede o tom, čo všetko pulzuje a odkrýva sa v mladom človeku z konca päťdesiatych rokov minulého storočia.

Coelho Paulo: Valkýry
10,90 € 9,37 €

Dnes už klasický román Paula Coelha Valkýry (prvý raz vyšiel v roku 1992) je autobiografický a zároveň širšie platný príbeh o dvoch povahovo odlišných partneroch.

Fabelová Renate: Napoleonův syn
11,70 € 10,06 €

Fenomén zvaný ORLÍK Zdálo se, že Napoleona Françoise Bonaparta čeká skvělá budoucnost, ale osud tomu chtěl jinak.

Jelínek Michal: Delírium
9,90 € 8,51 €

Samuel Beckett patrí k newyorskej smotánke. Úspešný mladý muž dobre vyzerá, je nadštadardne zabezpečený a chodí s krásnou ženou. Život na vysokej nohe má však aj temné stránky. Sam sa brodí bahnom výčitiek, obáv a neistôt.

Kolektív: Náš pán profesor Fraňo Ruttkay
11,90 € 10,23 €

Viac ako tridsať vzácnych osobností, dnes známych z televíznej obrazovky, printových médií, literatúry či verejného života, žurnalistov, vedcov, pedagógov, umelcov a kultúrnych pracovníkov spomína na pôsobenie pedagóga a vedca, zakladateľa výskumu sl

Peťko Johny: Démon chlast I. - Nalej, hrozí vytriezvenie...!
11,11 € 9,55 €

Kniha je autentickou spoveďou autora, v ktorej popri rozvíjajúcom sa životnom príbehu, popisuje zrod a postupný rozmach jeho Démona – závislosti od alkoholu, ktorého chápadlá postupne zasahujú do všetkých aspektov jeho bytia.