Natu Proteín pasta Fusilli zo strukovín BIO 250 g

Natu Proteín pasta Fusilli zo strukovín BIO 250 g

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Proteín pasta Conchiglie z cícera BIO 250 g s vysokým obsahom rastlinných bielkovín. Vyrobené sú výhradne zo strukovín! Neobsahujú sóju a sú prirodzene bezlepkové. Vďaka tomu sú obľúbené u vegánov, športovcov i ľudí trpiacich neznášanlivosťou na lepok. Celý popis
3,80 €
Vrátane DPH
3,60 €
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

28.10.2021 - 29.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100013238782

Popis

Proteín pasta Conchiglie z cícera BIO 250 g s vysokým obsahom rastlinných bielkovín. Vyrobené sú výhradne zo strukovín! Neobsahujú sóju a sú prirodzene bezlepkové. Vďaka tomu sú obľúbené u vegánov, športovcov i ľudí trpiacich neznášanlivosťou na lepok.

Fusilli sú vyrobené zo štyroch druhov strukovín – z cícera, z fazule, zo zeleného hrachu az červenej šošovice. S tmavozelenými vretenami vykúzlite hravo vizuálne i chuťovo príťažlivé jedlo. Tento produkt ocenia aj ľudia so záujmom o ekologické poľnohospodárstvo a udržateľný systém hospodárenia.

Označenie BIO môžu niesť iba tie potraviny, ktoré prejdú prísnym systémom kontrol a certifikácie, ktorý zabezpečuje ich kvalitu.

Dávkovanie:

Požadované množstvo cestovín vložte do vriacej osolenej vody a varte po dobu 4–5 minút. Hotové cestoviny sceďte a podávajte.

TIP: Pripravte si rýchle a jednoduché jedlo zmiešaním strukovinových cestovín s cesnakom, petržlenovou vňaťou, chilli a trochou olivového oleja. V chladných mesiacoch môžete fusilli pridať aj do zeleninových polievok alebo kombinovať s tekvicou a artičoky.

Balenie:

250 g


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Šošovica (Lens culinaris)
BIO Hrach siaty (Pisum sativum)
Cícer, Rímsky hrach (Cicer arietinum)
Fazuľa obyčajná (Phaseolus vulgaris)