Natu 100% BIO prášok z plodov aceroly 60 g
9,30 €

Acerola čiže malpígie patrí medzi plody s najvyšším obsahom vitamínu C v prírode. Referenčná hodnota príjmu vitamínu C u dospelej osoby je 80 mg. Acerola obsahuje približne 10 000 mg vitamínu C na 100 g. Čo je 125× viac než je odporúčaný denný príjem.

Natu Acai BIO prášok 80 g
11,90 €

Acai BIO prášok je prášok z plodov palmy rastúcej v amazonských dažďových pralesoch.

Natu Arašidové maslo pražené 300 g
4,40 €

Arašidové maslo pražené je vyrobené šetrným a dôkladným spracovaním ľahko pražených arašidov tej najvyššej kvality, vďaka ktorému v ňom zostávajú zachované živiny a telu prospešné látky.

Natu Arašidový krém crunchy 300 g
4,60 €

Arašidový krém s nasekanými a opraženými burskými oriešky a trochou kokosového nektáru obsahuje vysoké množstvo rastlinných bielkovín a tukov. Má príjemne sladkú chuť i vôňu, pritom sa nejedná o žiadnu neresť. Bez palmového oleja, bez umelých sladidiel a konzervantov. .

Natu Arašidový krém s kokosom 300 g
5 €

Arašidový krém s kokosom je skutočnou lahôdkou pre všetkých milovníkov orechových nátierok. Vyrobený z arašidov z Argentíny, ktoré sa pred spracovaním ľahko praží. Dochutený len štipkou kokosového nektáru, bez palmového oleja, bez umelých sladidiel a konzervantov.

Natu Ashwagandha BIO prášok 200 g
9,50 €

Ashwagandha BIO prášok je jednou z najvýznamnejších bylín ajurvédy, ktorá má celý rad priaznivých účinkov pre náš organizmus a je prírodným antioxidantom.

Natu Ashwagandha BIO prášok 80 g
4,80 €

Ashwagandha BIO prášok je jednou z najvýznamnejších bylín ajurvédy, ktorá má celý rad priaznivých účinkov pre náš organizmus a je prírodným antioxidantom.

Natu Bambusová termofľaša so sitkom 500 ml
23,80 €

Bambusová termofľaša je vyrobená z vysoko kvalitného bambusu a vďaka nerezovej dvojitej stene udrží váš čaj horúci po dlhú dobu. Súčasťou balenia je vyberateľné nerezové sitko v dvoch veľkostiach pre jednoduchú prípravu sypaných čajov.

Natu Baobab BIO prášok 80 g
5,20 €

Baobab BIO prášok vyniká nadmerným obsahom vlákniny, ktorá prispieva k normálnej funkcii zažívacieho systému a podporuje trávenie.

Natu Brahmi BIO a RAW prášok 80 g
3,60 €

Brahmi Bio a RAW prášok má celý rad priaznivých účinkov pre náš organizmus. Brahmi čiže Bacopa monnieri je jedna z najvýznamnejších malých drobnolistých rastlín ajurvédy. Prášok z brahmi je v organickej BIO kvalite.

Natu Camu Camu BIO prášok 80 g
9,10 €

Camu Camu BIO prášok obsahuje nadmerné množstvo vitamínu C, ktorý podporuje normálny stav imunity a metabolizmu.

Natu Červený íl 200 g
4,40 €

Červený íl čiže terrasol je vhodný nielen k starostlivosti o pleť, pokožku celého tela, ale aj o vlasy. .

Natu GranoLove Lesné plody 350 g
5,70 €

GranoLove je lahodnou zmesou lesného ovocia, vločiek a orechov zapečená s mandľovým maslom a javorovým sirupom. GranoLove vďaka obsahu lyofilizovaných čučoriedok, malín a jahôd navyše dodá telu vitamíny a živiny.

Natu GranoLove Slaný karamel 400 g
5,20 €

GranoLove je zmesou špaldových a ovsených vločiek v kombinácii s makadamu, mandľami a kešu orechy zapečená s arašidovým krémom, kokosovým olejom a nektárom dáva vznik neodolateľné príchuti slaného karamelu. Granolového je príjemne sladká, voňavá a navyše skvele zasýti. .

Natu Granolove Višňa & Karob 350 g
5,20 €

Granolove Višňa & Karob je hriešne chrumkavá, bez lepku as obsahom superpotravín. Základ müsli tvorí bezlepkové ovsené vločky zapečené s mandľovým krémom, šťavnatými višňami, sladkými banány a Pekan. Pre svoje jedinečné výživové vlastnosti na záver pridané Superfood mesquite a karob.

Natu Karob BIO 200 g
2,70 €

Karob BIO navodzuje pocit sýtosti a prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti. .

Natu Kelp BIO prášok 180 g
11,50 €

Kelp BIO prášok je šetrne spracovaný prášok z morskej riasy kelp s veľkým obsahom jódu, ktorý prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti a normálnemu stavu energetického metabolizmu.

Natu Kelp BIO prášok 80 g
5,60 €

Kelp BIO prášok je šetrne spracovaný prášok z morskej riasy kelp s veľkým obsahom jódu, ktorý prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti a normálnemu stavu energetického metabolizmu.

Natu Kešu krém s jahodami 140 g
5,60 €

Kešu krém s jahodami obsahuje iba tri ingrediencie – kešu oriešky, mrazom sušené jahody a kokos. Pretože veríme, že v jednoduchosti je krása. Žiadne zbytočné konzervanty, umelé sladidlá ani pridaný cukor. Krém z nepražených kešu orieškov s jahodami si vás získa prvú lyžičkou.

Natu Kešu maslo 140 g
6 €

Kešu maslo je pravý orechový RAW kešu krém vyrobený šetrným a dôkladným spracovaním kešu orechov tej najvyššej kvality. .

Natu Kokos chipsy 300 g

Natu Kokos chipsy 300 g

Hodnotenie: 5
2,80 €

Kokosové chipsy sú plné vlákniny a iných prospešných látok. Kokosové orechy sú zdrojom vitamínov a minerálov, ako je fosfór, železo, mangán a vitamíny B5 a B6. Hlavne bohaté sú na horčík, draslík a meď.

Natu Kokosová voda 1l
4 €

Kokosová voda je ľahká osviežujúca, vzácna a veľmi chutná 100% voda zo zeleného kokosu. .

Natu Kokosová voda BIO 330 ml
2,30 €

Kokosová voda je 100% šťava z mladého kokosu, ktorá prináša osviežujúcu chuť trópov. Chuť tejto kokosovej vody je sladká, jemná a ľahká.

Natu Kokosové chipsy chilli BIO 70 g
2,20 €

Kokosové chipsy sú v podobe pečených kokosových lupienkov s trochou čili. Kokosové chipsy sú získané z dužiny kokosov sušených na slnku. Potom sú ľahko pečené a ochutené zmesou korenia s morskou soľou. Dužina kokosu je plná rastlinných tukov a vlákniny.

Natu Kokosové chipsy kakao BIO 70 g
2,20 €

Kokosové chipsy sú v podobe pečených kokosových lupienkov s peruánskym kakaom a trochou kokosového nektáru a morskej soli. Dužina kokosu je plná rastlinných tukov a vlákniny. .

Natu Kokosové chipsy morská soľ BIO 70 g
2,20 €

Kokosové chipsy sú v podobe pečených kokosových lupienkov so štipkou francúzskej morskej soli. Kokosové chipsy sú získané z dužiny kokosov sušené na slnku. Potom sú ľahko pečené a ochutené štipkou morskej soli navyše s jódom. Dužina kokosu je plná rastlinných tukov a vlákniny.

Natu Kokosové chipsy slaný karamel BIO 70 g
2,20 €

Kokosové chipsy sú v podobe pečených kokosových lupienkov s neodolateľnou príchuťou slaného karamelu. Kokosové chipsy sú získané z dužiny kokosov sušené na slnku. Potom sú ľahko pečené a ochutené kokosovým nektárom s trochou morskej soli navyše s jódom.

Natu Kokosové maslo s malinami 140 g
6,40 €

Kokosové maslo s malinami je lahodnou kombináciou kokosu, mandlí a malín, ktorá nielen krásne vyzerá, ale aj vonia a chutí. Jedná sa o úplne prírodný zdroj energie. .

Natu Kremelina 250 g
7,90 €

Kremelina čiže diatomické zemina je sypká hornina s vysokým obsahom organického kremíka.

Natu Kremelina 80 g
2,80 €

Kremelina čiže diatomické zemina je sypká hornina s vysokým obsahom organického kremíka.

Natu Lucuma BIO prášok 180 g
8,20 €

Lucuma BIO prášok sa vyrába z plodov exotické rastliny pouteria lucuma, ktorá rastie vo vysoko položených oblastiach juhoamerických Ánd.

Natu Lucuma BIO prášok 80 g
4,60 €

Lucuma BIO prášok sa vyrába z plodov exotické rastliny pouteria lucuma, ktorá rastie vo vysoko položených oblastiach juhoamerických Ánd.

Natu Lyo Mix čučoriedka 30 g
2,80 €

Lyo mix čučoriedka je zmes lesného mrazom sušeného ovocia ktoré obsahuje čučoriedky, černice, maliny, jahody a pre dosladenie banán. Vďaka spracovaniu lyofilizáciou si ovocie uchováva väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Je bohatý na obsah sacharidov a vlákniny.

Natu Lyo Mix malina 35 g
3,20 €

Lyo mix malina je zmes sladkého ananásu, šťavnatých malín a kyslé machovka, ktoré dodávajú energiu. Navyše mrazom sušené ovocie si vďaka spracovaniu lyofilizáciou uchováva väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Je bohatý na obsah sacharidov a vlákniny.

Natu Lyofilizovaná slivka 45 g
3,30 €

Lyofilizované slivky si vďaka procesu sušenia mrazom uchovávajú väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Slivka má nízky obsah tukov, ale za to je bohatá na sacharidy. Lyofilizované sušené slivky sú ľahké, voňavé a krásne chrumkavé. .

Natu Lyofilizované brusnice 45 g
3,50 €

Lyofilizované brusnice si vďaka procesu sušenia mrazom uchovávajú väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Brusnica obsahuje množstvo vitamínu C, pektínu, karotenoidov, cukrov, kyselinu citrónovú ale aj jablčnú, vitamín A, EK a niacín.

Natu Lyofilizované černice 45 g
3,90 €

Lyofilizované černice si vďaka procesu sušenia mrazom uchovávajú väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Černice obsahujú vitamíny E a C. Černice obsahujú vitamíny skupiny B, fosfor, železo, horčík a vápnik. .

Natu Lyofilizované čučoriedky 45 g
4 €

Lyofilizované čučoriedky si vďaka procesu sušenia mrazom uchovávajú väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Sú bohatým zdrojom vitamínu E. .

Natu Lyofilizované jahody plátky 45 g
3,80 €

Lyofilizované jahody si vďaka procesu sušenia mrazom uchovávajú väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Jahody sú bohatým zdrojom vitamínu C, ktorý podporuje našu obranyschopnosť. V jahodách nájdeme aj provitamín A, B (B 1, B 2, B 5, B 6) a E. .

Natu Lyofilizované maliny 45 g
3,50 €

Lyofilizované maliny si vďaka procesu sušenia mrazom uchovávajú väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Maliny sú bohaté najmä na vitamíny B6, E a C. Obsahuje provitamín A či vitamíny radu B az minerálnych látok zinok, železo, vápnik či draslík. .

Natu Lyofilizované mango 45 g
3,70 €

Lyofilizované mango si vďaka procesu sušenia mrazom uchováva väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Obsahuje vitamíny A, C, betakarotén, draslík a vlákninu. Mango obsahuje vitamíny B1, B2, B6 a minerálne látky ako je draslík, zinok, mangán ale aj horčík a železo. .

Natu Lyofilizované višne 45 g
3,70 €

Lyofilizované višne si vďaka procesu sušenia mrazom uchovávajú väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Višne sú ľahké, voňavé a chrumkavé. .

Natu Lyofilizovaný banán plátky 45 g
2,40 €

Lyofilizovaný banán si vďaka procesu sušenia mrazom uchováva väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Banány obsahujú vitamín C a sú bohaté na draslík a fosfor. Majú hojné množstvo prírodných ovocných cukrov vo forme sacharózy, fruktózy a glukózy. .

Natu Maca BIO prášok 200 g
10,30 €

Maca BIO prášok z macy peruánskej sa pestuje vo výšinách peruánskych Ánd, kde ju ľudia konzumujú pre jej účinky na telesné i duševné zdravie.

Výrobky Natu sú 100% prírodné, bez pridaných látok a s využitím surovín jasného pôvodu.

Výrobky Natu sú 100% prírodné, bez pridaných látok a s využitím surovín jasného pôvodu.