Natu Acai BIO prášok 80 g
11,70 €

Acai BIO prášok je prášok z plodov palmy rastúcej v amazonských dažďových pralesoch.


Natu Acerola prášok 80% BIO 60 g
8,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Acerola prášok 80% BIO je významný zdroj vitamínu C a iných látok, ktoré podporujú jeho vstrebateľnosť a využiteľnosť.


Natu Arašidové maslo pražené 300 g
4,30 €

3,70 €

Akcia

Arašidové maslo pražené je vyrobené šetrným a dôkladným spracovaním ľahko pražených arašidov tej najvyššej kvality, vďaka ktorému v ňom zostávajú zachované živiny a telu prospešné látky.


Natu Ashwagandha BIO prášok 200 g
9,30 €

8,10 €

Akcia

Ashwagandha BIO prášok je jednou z najvýznamnejších bylín ajurvédy, ktorá má celý rad priaznivých účinkov pre náš organizmus a je prírodným antioxidantom.


Natu Ashwagandha BIO prášok 80 g
4,70 €

Ashwagandha BIO prášok je jednou z najvýznamnejších bylín ajurvédy, ktorá má celý rad priaznivých účinkov pre náš organizmus a je prírodným antioxidantom.


Natu Bambusový termohrnček 450 ml
19,40 €

Bambusový termohrnček je cestovný termohrnček, ktorý je vyrobený z vysoko kvalitného bambusu. Svoj obľúbený čaj alebo kávu si tak môžete vychutnať kdekoľvek – na výletoch, cestou do školy alebo v aute.


Natu Baobab BIO prášok 80 g
5,10 €

Baobab BIO prášok vyniká nadmerným obsahom vlákniny, ktorá prispieva k normálnej funkcii zažívacieho systému a podporuje trávenie.


Natu Camu Camu BIO prášok 80 g
8,90 €

7,70 €

Akcia

Camu Camu BIO prášok obsahuje nadmerné množstvo vitamínu C, ktorý podporuje normálny stav imunity a metabolizmu.


Natu Chia proteín BIO a RAW 200 g
7 €

Chia proteín je získaný z chia semienok v BIO a RAW kvalite, ktorý je bohatý na obsah vlákniny a bielkovín. Je tiež zdrojom vápnika, fosforu a horčíka. Má zahusťovacie schopnosti, ľahko gélovú konzistenciu a nevýraznú chuť, ktorá neovplyvní výslednú chuť jedál. .


Natu Červený íl 200 g
4,30 €

Červený íl čiže terrasol je vhodný nielen k starostlivosti o pleť, pokožku celého tela, ale aj o vlasy. .


Natu Granolove Chilli Čokoláda 400 g
6,60 €

Granolove Chilli čokoláda je zmes špaldových a ovsených vločiek, kokosových chipsov, mandlí, goji a čokolády. Chilli čokoláda je z pravej čokolády s vysokým obsahom kakaových bôbov. Skvele sa hodí ako rýchla, zdravá raňajky alebo výživná desiata. Chilli čokoláda je sladená prírodnými sladidlami.


Natu GranoLove Lesné plody 350 g
5,60 €

GranoLove je lahodnou zmesou lesného ovocia, vločiek a orechov zapečená s mandľovým maslom a javorovým sirupom. GranoLove vďaka obsahu lyofilizovaných čučoriedok, malín a jahôd navyše dodá telu vitamíny a živiny.


Natu GranoLove Slaný karamel 400 g
5,10 €

GranoLove je zmesou špaldových a ovsených vločiek v kombinácii s makadamu, mandľami a kešu orechy zapečená s arašidovým krémom, kokosovým olejom a nektárom dáva vznik neodolateľné príchuti slaného karamelu. Granolového je príjemne sladká, voňavá a navyše skvele zasýti. .


Natu Karob BIO 200 g
2,60 €

Karob BIO navodzuje pocit sýtosti a prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti. .


Natu Kelp BIO prášok 180 g
11,30 €

Kelp BIO prášok je šetrne spracovaný prášok z morskej riasy kelp s veľkým obsahom jódu, ktorý prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti a normálnemu stavu energetického metabolizmu.


Natu Kelp BIO prášok 80 g
5,50 €

Kelp BIO prášok je šetrne spracovaný prášok z morskej riasy kelp s veľkým obsahom jódu, ktorý prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti a normálnemu stavu energetického metabolizmu.


Natu Kešu maslo 140 g
5,80 €

Kešu maslo je pravý orechový RAW kešu krém vyrobený šetrným a dôkladným spracovaním kešu orechov tej najvyššej kvality. .


Natu Kokos chipsy 300 g
2,70 €

Kokosové chipsy sú plné vlákniny a iných prospešných látok. Kokosové orechy sú zdrojom vitamínov a minerálov, ako je fosfór, železo, mangán a vitamíny B5 a B6. Hlavne bohaté sú na horčík, draslík a meď.


Natu Kokosové chipsy chilli BIO 70 g
2,10 €

Kokosové chipsy sú v podobe pečených kokosových lupienkov s trochou čili. Kokosové chipsy sú získané z dužiny kokosov sušených na slnku. Potom sú ľahko pečené a ochutené zmesou korenia s morskou soľou. Dužina kokosu je plná rastlinných tukov a vlákniny.


Natu Kokosové chipsy kakao BIO 70 g
2,10 €

Kokosové chypsy sú v podobe pečených kokosových lupienkov s peruánskym kakaom a trochou kokosového nektáru a morskej soli. Dužina kokosu je plná rastlinných tukov a vlákniny. .


Natu Kokosové chipsy morská soľ BIO 70 g
2,10 €

Kokosové chipsy sú v podobe pečených kokosových lupienkov so štipkou francúzskej morskej soli. Kokosové chipsy sú získané z dužiny kokosov sušené na slnku. Potom sú ľahko pečené a ochutené štipkou morskej soli navyše s jódom. Dužina kokosu je plná rastlinných tukov a vlákniny.


Natu Kokosová lyžice
2,30 €

Kokosová lyžice je 100% prírodný a ekologický príbor. Každá lyžice je vďaka ručnej výrobe originálom. Kokosová lyžica má dĺžku cca 16 cm. Nie je lakovaná, iba ošetrená a naleštené včelím voskom. Lyžica je zdravotne nezávadná, neobsahuje žiadne chemické ani toxické látky.


Natu Kokosové maslo s malinami 140 g
6,20 €

Kokosové maslo s malinami je lahodnou kombináciou kokosu, mandlí a malín, ktorá nielen krásne vyzerá, ale aj vonia a chutí. Jedná sa o úplne prírodný zdroj energie. .


Natu Kokosová miska ružová
6,90 €

Kokosová miska je jedinečným produktom prírody z naozajstných kokosových škrupín. Je ručne brúsená a leštená. Jedná sa o prvotriednu ručnú výrobu – sú rozrezané, čistené, brúsené a leštené panenským kokosovým olejom. Je 100% prírodná, ekologická a neobsahuje žiadne chemické látky.


Natu Kremelina 250 g
7,80 €

Kremelina čiže diatomické zemina je sypká hornina s vysokým obsahom organického kremíka.


Natu Kremelina 80 g
2,70 €

Kremelina čiže diatomické zemina je sypká hornina s vysokým obsahom organického kremíka.


Natu Lucuma BIO prášok 180 g
7,80 €

Lucuma BIO prášok sa vyrába z plodov exotické rastliny pouteria lucuma, ktorá rastie vo vysoko položených oblastiach juhoamerických Ánd.


Natu Lucuma BIO prášok 80 g
3,90 €

Lucuma BIO prášok sa vyrába z plodov exotické rastliny pouteria lucuma, ktorá rastie vo vysoko položených oblastiach juhoamerických Ánd.


Natu Lyo Mix malina 35 g
3,10 €

Lyo mix malina je zmes sladkého ananásu, šťavnatých malín a kyslé machovka, ktoré dodávajú energiu. Navyše mrazom sušené ovocie si vďaka spracovaniu lyofilizáciou uchováva väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Je bohatý na obsah sacharidov a vlákniny.


Natu Lyo Mix mango 35 g
2,90 €

Lyo mix mango, vďaka spracovaniu lyofilizáciou si ovocie uchováva väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Zmes lyofilizovaného ovocie je bohatá na sacharidy a vlákninu. Obsahuje iba cukor prirodzene sa vyskytujúce v ovocí. .


Natu Lyo Mix čučoriedka 30 g
2,70 €

Lyo mix čučoriedka je zmes lesného mrazom sušeného ovocia ktoré obsahuje čučoriedky, černice, maliny, jahody a pre dosladenie banán. Vďaka spracovaniu lyofilizáciou si ovocie uchováva väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Je bohatý na obsah sacharidov a vlákniny.


Natu Lyofilizovaný ananás 45 g
3,80 €

Lyofilizovaný ananás si vďaka procesu sušenia mrazom uchováva väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Ananás obsahuje vlákninu a bromelín. .


Natu Lyofilizovaný banán plátky 45 g
2,30 €

Lyofilizovaný banán si vďaka procesu sušenia mrazom uchováva väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Banány obsahujú vitamín C a sú bohaté na draslík a fosfor. Majú hojné množstvo prírodných ovocných cukrov vo forme sacharózy, fruktózy a glukózy. .


Natu Lyofilizované brusnice 45 g
3,40 €

Lyofilizované brusnice si vďaka procesu sušenia mrazom uchovávajú väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Brusnica obsahuje množstvo vitamínu C, pektínu, karotenoidov, cukrov, kyselinu citrónovú ale aj jablčnú, vitamín A, EK a niacín.


Natu Lyofilizované černice 45 g
3,90 €

Lyofilizované černice si vďaka procesu sušenia mrazom uchovávajú väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Černice obsahujú vitamíny E a C. Černice obsahujú vitamíny skupiny B, fosfor, železo, horčík a vápnik. .


Natu Lyofilizované jahody plátky 45 g
3,70 €

Lyofilizované jahody si vďaka procesu sušenia mrazom uchovávajú väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Jahody sú bohatým zdrojom vitamínu C, ktorý podporuje našu obranyschopnosť. V jahodách nájdeme aj provitamín A, B (B 1, B 2, B 5, B 6) a E. .


Natu Lyofilizované kivi 45 g
3,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Lyofilizované kivi si vďaka procesu sušenia mrazom uchovávajú väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Kiwi je bohaté na vitamíny A, C, E a veľké množstvo vitamínov skupiny B. Obsahuje minerály ako draslík, horčík, železo a meď.


Natu Lyofilizované maliny 45 g
3,50 €

Lyofilizované maliny si vďaka procesu sušenia mrazom uchovávajú väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Maliny sú bohaté najmä na vitamíny B6, E a C. Obsahuje provitamín A či vitamíny radu B az minerálnych látok zinok, železo, vápnik či draslík. .


Natu Lyofilizované mango 45 g
3,70 €

Lyofilizované mango si vďaka procesu sušenia mrazom uchováva väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Obsahuje vitamíny A, C, betakarotén, draslík a vlákninu. Mango obsahuje vitamíny B1, B2, B6 a minerálne látky ako je draslík, zinok, mangán ale aj horčík a železo. .


Natu Lyofilizovaná slivka 45 g
3,20 €

Lyofilizované slivky si vďaka procesu sušenia mrazom uchovávajú väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Slivka má nízky obsah tukov, ale za to je bohatá na sacharidy. Lyofilizované sušené slivky sú ľahké, voňavé a krásne chrumkavé. .


Natu Lyofilizované čučoriedky 45 g
3,90 €

Lyofilizované čučoriedky si vďaka procesu sušenia mrazom uchovávajú väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Sú bohatým zdrojom vitamínu E. .


Natu Lyofilizované višne 45 g
3,60 €

Lyofilizované višne si vďaka procesu sušenia mrazom uchovávajú väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Višne sú ľahké, voňavé a chrumkavé. .


Výrobky Natu sú 100% prírodné, bez pridaných látok a s využitím surovín jasného pôvodu.

Výrobky Natu sú 100% prírodné, bez pridaných látok a s využitím surovín jasného pôvodu.