FISCHER Speedmax Classic plus - medium-43%
518,15 € 294,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Fischer Speedmax Classic plus – medium sú pretekárske bežky skonštruované za použitia profesionálnych technológií. Skvelé bežky pre náročných vyznávačov klasiky, ktorí chcú dosahovať tie najlepšie výsledky.

Sporten Perun Pro W
164 €
+ doprava zadarmo

Dámske bežecké lyže disponujú jadrom, ktoré je zložené z niekoľkých lamiel z výberového dreva. Súčasťou je sintrovaná sklznica pre zaistenie skvelého sklzu. Sú opatrené krojením pre dobrú stabilitu a ovládateľnosť. Sporten Perun Pre W sú vhodné na upravené trate.

Sporten Triumph classic
164 €
+ doprava zadarmo

Bežecké lyže disponujú stabilnou, pevnou a tvrdou sklznicou. Jadro je odľahčené a lyže celkovo poskytujú výborné jazdné vlastnosti. Sporten Triumph classic využijú predovšetkým ambiciózny lyžiari so športovým zameraním.

Sporten Perun Pro-15%
164 € 137,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Bežecké lyže disponujú jadrom, ktoré je zložené z niekoľkých lamiel z výberového dreva. Súčasťou je sintrovaná sklznica pre zaistenie skvelého sklzu. Sú opatrené krojením pre dobrú stabilitu a ovládateľnosť. Sporten Perun Pro sú vhodné na upravené trate.

Sporten Perun MgE-15%
152 € 128,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Pánske bežecké lyže disponujú jadrom, ktoré je zložené z niekoľkých lamiel z dreva z topoľa, ktoré je skvelé na výrobu bežiek. Súčasťou je sintrovaná sklznica s lisovaným proti šmykom s možosťou úpravy podľa váhy lyžiara. Sporten Perun MgE sú vybavené viazaním Salomon SNS PROLINK Auto.

Madshus Sport Classic MG
107,30 €
+ doprava zadarmo

Běžky disponují syntetickou skluznicí, kterou není třeba mazat speciálními vosky, pouze nenamrzajícími přípravky. Součástí je vázání Rottfella Basic se systémem NNN. Madshus Sport Classic MG jsou při stoupání velmi stabilní a využijí je především rekreační sportovci.

Madshus Ultrasonic Classic NIS
183,96 € 104,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Madshus Ultrasonic Classic sú ultraľahké závodné lyže pre rekreačného i športového bežca. Mierne bočné vykrojenie a citlivo reagujúce karbonové vystuženie pre výnimočný cit v lyži. NIS doska je súčasťou balenia.

Madshus Sport Combi Wax-13%
107,31 € 92,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Běžky disponují odolným dřevěným jádrem z Paulownie, které je zpevněno opletem. Součástí je vázání Rottfella Basic se systémem NNN. Madshus Sport Combi Wax jsou při stoupání velmi stabilní a využijí je především rekreační sportovci.

One Way Premio 9 Classic-64%

One Way Premio 9 Classic

Hodnotenie: 5
215,28 € 76,60 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Běžecké lyže One Way Premio 9 Classic pro klasický styl, inspirované závodními modely. Pěnové jádro a lehké camber krojení lyže pro skvělý odraz i skluz. Vhodné pro rekreační i závodně založené lyžaře. Dodávané bez vázání.

Atomic Motion 52 Wax-35%
116,39 € 74,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Atomic Motion 52 Wax je voskovací model z řady turistických lyží. Model je vhodný pro běžkaře preferující dlouhý, komfortní skluz.

Salomon Team Racing Grip Pm SNS Access Jr
108,67 € 71,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Salomon Team Racing Grip Pm SNS Access Jr je set odľahčených bežiek pre deti s manuálnym SNS viazaním. Bezvoskovacia odrazová zóna umožňuje veľmi jednoduchý odraz a rovnomerný sklz.

One Way Smagan Yellow Classic-74%
117,48 € 29,90 €

Výpredaj

Bežecké lyže One Way Smagan pre klasický štýl s ľahkým dreveným jadrom. Stabilné lyže, ktoré uľahčujú správne prevedenie odrazu a sklzu. Vhodné pre začiatočníkov a rekreačných lyžiarov. Dodávané bez viazania.