One Way Premio 9 Classic

One Way Premio 9 Classic

Hodnotenie: 5
215,28 € 77,10 €

Bežecké lyže One Way Premio 9 Classic pre klasický štýl, vychádzajúci z pretekárskych modelov, ideálne pre dlhé vzdialenosti. Penové jadro a ľahké camber krojenie lyže pre skvelý odraz aj sklz. Vhodné pre rekreačné aj závodne založených lyžiarov. Dodávané bez viazania.

Madshus Sport Classic MG-16%
107,31 € 89,90 €

Akcia

Bežky disponujú syntetickou sklznicou, ktorú netreba mazať špeciálnymi voskmi, iba nenamrzajúcimi prípravkami. Súčasťou je viazanie Rottfella Basic so systémom NNN. Madshus Sport Classic MG sú pri stúpaní veľmi stabilné a využijú ich predovšetkým rekreační športovci.

Sporten Perun Pro W-40%
164 € 97,90 €

Akcia

Dámske bežecké lyže disponujú jadrom, ktoré je zložené z niekoľkých lamiel z výberového dreva. Súčasťou je sintrovaná sklznica pre zaistenie skvelého sklzu. Sú opatrené krojením pre dobrú stabilitu a ovládateľnosť. Sporten Perun Pre W sú vhodné na upravené trate.

Sporten Perun Pro-40%
164 € 97,90 €

Akcia

Bežecké lyže disponujú jadrom, ktoré je zložené z niekoľkých lamiel z výberového dreva. Súčasťou je sintrovaná sklznica pre zaistenie skvelého sklzu. Sú opatrené krojením pre dobrú stabilitu a ovládateľnosť. Sporten Perun Pro sú vhodné na upravené trate.

Madshus Sport Combi Wax-16%
107,31 € 89,90 €

Akcia

Bežky disponujú odolným dreveným jadrom z Paulownia, ktoré je spevnené opletom Súčasťou je viazanie Rottfella Basic so systémom NNN. Madshus Sport Combi Wax sú pri stúpaní veľmi stabilné a využijú ich predovšetkým rekreační športovci.

Sporten Perun MgE
152 € 92,40 €

Pánske bežecké lyže disponujú jadrom, ktoré je zložené z niekoľkých lamiel z dreva z topoľa, ktoré je skvelé na výrobu bežiek. Súčasťou je sintrovaná sklznica s lisovaným proti šmykom s možosťou úpravy podľa váhy lyžiara. Sporten Perun MgE sú vybavené viazaním Salomon PROLINK Auto.

Sporten Triumph skate
164 € 115,90 €

Splátky bez navýšenia

Bežecké lyže disponujú stabilnou, pevnou a tvrdou sklznicou. Jadro je odľahčené a lyže celkovo poskytujú výborné jazdné vlastnosti. Sporten Triumph skate využijú predovšetkým ambiciózni lyžiari so športovým zameraním.

Sporten Triumph classic-40%
164 € 97,90 €

Akcia

Bežecké lyže disponujú stabilnou, pevnou a tvrdou sklznicou. Jadro je odľahčené a lyže celkovo poskytujú výborné jazdné vlastnosti. Sporten Triumph classic využijú predovšetkým ambiciózny lyžiari so športovým zameraním.

Atomic Motion 52 Wax-45%
116,39 € 63,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Atomic Motion 52 Wax je voskovací model z rady turistických lyží. Model je vhodný pre bežkárov preferujúcich dlhý, komfortný sklz.

Stiga Detské bežky Snowfling 110 čierne
68,80 € 57,40 €

Detské bežky s kovovým typom viazania, ktoré možno nastaviť na veľkosť bežných topánok 28–36. Spoločne sa v súprave nachádzajú aj odrazové paličky s padnúcou rukoväťou a úchytky okolo rúk. Stiga Detské bežky Snowfling 110 čierne sú ideálnym štartom pre zbieranie skúsenosti na trati.

FISCHER Speedmax Classic plus - medium-24%
518,15 € 391,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Fischer Speedmax Classic plus – medium sú pretekárske bežky skonštruované za použitia profesionálnych technológií. Skvelé bežky pre náročných vyznávačov klasiky, ktorí chcú dosahovať tie najlepšie výsledky.

Stiga Detské bežky Snowfling 90 čierne
57,40 € 48,60 €

Detské bežky s plastovým typom viazania, ktoré možno nastaviť na veľkosť bežných topánok 22–28. Vhodné na učenie pre deti od 2 do 5 rokov. Spoločne sa v súprave nachádzajú aj odrazové paličky s padnúcou rukoväťou a úchytky okolo rúk. Stiga Detské bežky Snowfling 90 čierne sú ideálnym štartom pre zbieranie skúsenosti na trati.

Madshus Ultrasonic Classic NIS-48%
183,96 € 93,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Madshus Ultrasonic Classic sú ultraľahké závodné lyže pre rekreačného i športového bežca. Mierne bočné vykrojenie a citlivo reagujúce karbonové vystuženie pre výnimočný cit v lyži. NIS doska je súčasťou balenia.

Madshus Bežky Active universal Jr
134,23 € 119,90 €

Akcia

Juniorské bežky od značky Madhus s dreveným typom jadra typu Paulownia. Geometria Torsion Cap pre možnosť športovej jazdy. Odľahčené zloženie sa sklznicou P-Tex 2000 Electra. Active universal Jr. sú určené pre začínajúcich mladších a juniorských jazdcov s klasickým aj skate typom jazdy.

Bežky (bežecké lyže)

Dámske bežecké lyže, pánske bežky aj bežky pre deti môžete pohodlne vybrať na MALL.sk. Ponúkame bežecké lyže pre rekreačných lyžiarov, športovcov a profesionálov.

Bežecké lyže Fischer

  • Výrobca Fischer ponúka kvalitné bežecké lyže všetkých kategórií. Bežky Fischer junior sú vhodné pre deti a mládež, začiatočníci ocenia Fischer Twin Ski Pro, pre závodníkov sú tu modely z radu Race Classic nebo Race Skating.

→ Bežky zakúpite tiež od výrobcov Atomic, Madshus alebo Salomon aj ďalších.

Bežky set