One Way Premio 9 Classic

One Way Premio 9 Classic

Hodnotenie: 5
215,28 € 68,40 €

Běžecké lyže One Way Premio 9 Classic pro klasický styl, inspirované závodními modely. Pěnové jádro a lehké camber krojení lyže pro skvělý odraz i skluz. Vhodné pro rekreační i závodně založené lyžaře. Dodávané bez vázání.

Atomic REDSTER S5 Red/Jet Blk/Wht
259 €

Posledný kus za túto cenu!

Športovo pretekárske bežky určené na skate, ktoré sú vhodné pre pokročilejších lyžiarov.

Sporten Perun MgE
152 € 87,40 €

MALL.SK Dni – Zľava 20 % na všetky bežecké lyže značky Sporten s kódom MDH3SK15 (platí od 10. 2. do 16. 2. 2020 alebo do vypredania zásob)!
Pánske bežecké lyže disponujú jadrom, ktoré je zložené z niekoľkých lamiel z dreva z topoľa, ktoré je skvelé na výrobu bežiek. Súčasťou je sintrovaná sklznica s lisovaným proti šmykom s možosťou úpravy podľa váhy lyžiara. Sporten Perun MgE sú vybavené viazaním Salomon PROLINK Auto.
Sporten Triumph skate
164 € 94,20 €

Bežecké lyže disponujú stabilnou, pevnou a tvrdou sklznicou. Jadro je odľahčené a lyže celkovo poskytujú výborné jazdné vlastnosti. Sporten Triumph skate využijú predovšetkým ambiciózni lyžiari so športovým zameraním.

Sporten Perun Pro
164 € 94,20 €

Bežecké lyže disponujú jadrom, ktoré je zložené z niekoľkých lamiel z výberového dreva. Súčasťou je sintrovaná sklznica pre zaistenie skvelého sklzu. Sú opatrené krojením pre dobrú stabilitu a ovládateľnosť. Sporten Perun Pro sú vhodné na upravené trate.

Madshus Sport Classic MG
107,31 € 99,60 €

Běžky disponují syntetickou skluznicí, kterou není třeba mazat speciálními vosky, pouze nenamrzajícími přípravky. Součástí je vázání Rottfella Basic se systémem NNN. Madshus Sport Classic MG jsou při stoupání velmi stabilní a využijí je především rekreační sportovci.

Madshus Sport Combi Wax
107,31 € 99,60 €

Běžky disponují odolným dřevěným jádrem z Paulownie, které je zpevněno opletem. Součástí je vázání Rottfella Basic se systémem NNN. Madshus Sport Combi Wax jsou při stoupání velmi stabilní a využijí je především rekreační sportovci.

Sporten Perun Pro W
164 € 94,20 €

Dámske bežecké lyže disponujú jadrom, ktoré je zložené z niekoľkých lamiel z výberového dreva. Súčasťou je sintrovaná sklznica pre zaistenie skvelého sklzu. Sú opatrené krojením pre dobrú stabilitu a ovládateľnosť. Sporten Perun Pre W sú vhodné na upravené trate.

Sporten Triumph classic
164 € 94,20 €

Bežecké lyže disponujú stabilnou, pevnou a tvrdou sklznicou. Jadro je odľahčené a lyže celkovo poskytujú výborné jazdné vlastnosti. Sporten Triumph classic využijú predovšetkým ambiciózny lyžiari so športovým zameraním.

Atomic Motion 52 Wax-23%
116,39 € 88,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Atomic Motion 52 Wax je voskovací model z řady turistických lyží. Model je vhodný pro běžkaře preferující dlouhý, komfortní skluz.

FISCHER Speedmax Classic plus - medium-43%
518,15 € 294,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Fischer Speedmax Classic plus – medium sú pretekárske bežky skonštruované za použitia profesionálnych technológií. Skvelé bežky pre náročných vyznávačov klasiky, ktorí chcú dosahovať tie najlepšie výsledky.

Madshus Ultrasonic Classic NIS
183,96 € 164,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Madshus Ultrasonic Classic sú ultraľahké závodné lyže pre rekreačného i športového bežca. Mierne bočné vykrojenie a citlivo reagujúce karbonové vystuženie pre výnimočný cit v lyži. NIS doska je súčasťou balenia.

Stiga Detské bežky Snowfling 90 čierne
57,40 € 49,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské bežky s plastovým typom viazania, ktoré možno nastaviť na veľkosť bežných topánok 22–28. Vhodné na učenie pre deti od 2 do 5 rokov. Spoločne sa v súprave nachádzajú aj odrazové paličky s padnúcou rukoväťou a úchytky okolo rúk. Stiga Detské bežky Snowfling 90 čierne sú ideálnym štartom pre zbieranie skúsenosti na trati.

Atomic Bežecké lyže Pre CS1
131 €

Posledný kus za túto cenu!

Bežky pre kombinované lyžovanie Atomic Pre CS1 vás nadchnú. Patria do radu Pro Skate, ktorá sa vyznačuje skvelým držaním na snehu, má vymakanú konštrukciu a ocenia ju začiatočníci aj pokročilí.

Atomic Bežecké lyže Pre S2
173 €

Posledný kus za túto cenu!

Unisexové bežecké lyže Atomic Pre S2 zaistia skvelý sklz a využijete ich pri korčuľovaní na akomkoľvek snehu.

Atomic Bežecké lyže Pre S2 L
173 €

Posledný kus za túto cenu!

Obľúbené dámske bežecké lyže, ktoré ale možno použiť aj ako unisexové. Úžasne si ich užijete v stope na tratiach.

Atomic Bežecké lyže Race Ti S5
255 €

Posledný kus za túto cenu!

Bežecké lyže Atomic Race Ti S5 sú určené pre rekreačných lyžiarov, ktorí chcú mať svoju jazdu vždy pod kontrolou.

Atomic REDSTER S7 hard Red/Jet Blk
309 €

Posledný kus za túto cenu!

Rýchle a jednoducho ovládateľné lyže, ktoré majú pretekársky profil a nový sidecut v tvare písmena V.

Atomic REDSTER S7 med Red/Jet Blk/W
309 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske rýchle a jednoducho ovládateľné lyže, ktoré majú pretekársky profil a nový sidecut v tvare písmena V.