One Way Smagan Yellow Classic-74%
117,48 € 29,90 €

Výpredaj

Bežecké lyže One Way Smagan pre klasický štýl s ľahkým dreveným jadrom. Stabilné lyže, ktoré uľahčujú správne prevedenie odrazu a sklzu. Vhodné pre začiatočníkov a rekreačných lyžiarov. Dodávané bez viazania.

One Way Premio 9 Classic-64%

One Way Premio 9 Classic

Hodnotenie: 5
215,28 € 76,60 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Běžecké lyže One Way Premio 9 Classic pro klasický styl, inspirované závodními modely. Pěnové jádro a lehké camber krojení lyže pro skvělý odraz i skluz. Vhodné pro rekreační i závodně založené lyžaře. Dodávané bez vázání.

Atomic Motion 52 Wax-35%
116,39 € 74,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Atomic Motion 52 Wax je voskovací model z řady turistických lyží. Model je vhodný pro běžkaře preferující dlouhý, komfortní skluz.

Madshus Sport Combi Wax-13%
107,31 € 92,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Běžky disponují odolným dřevěným jádrem z Paulownie, které je zpevněno opletem. Součástí je vázání Rottfella Basic se systémem NNN. Madshus Sport Combi Wax jsou při stoupání velmi stabilní a využijí je především rekreační sportovci.

FISCHER Speedmax Classic plus - medium-43%
518,15 € 294,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Fischer Speedmax Classic plus – medium sú pretekárske bežky skonštruované za použitia profesionálnych technológií. Skvelé bežky pre náročných vyznávačov klasiky, ktorí chcú dosahovať tie najlepšie výsledky.

Sporten Perun Pro-15%
164 € 137,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Bežecké lyže disponujú jadrom, ktoré je zložené z niekoľkých lamiel z výberového dreva. Súčasťou je sintrovaná sklznica pre zaistenie skvelého sklzu. Sú opatrené krojením pre dobrú stabilitu a ovládateľnosť. Sporten Perun Pro sú vhodné na upravené trate.

Sporten Perun MgE-15%
152 € 128,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Pánske bežecké lyže disponujú jadrom, ktoré je zložené z niekoľkých lamiel z dreva z topoľa, ktoré je skvelé na výrobu bežiek. Súčasťou je sintrovaná sklznica s lisovaným proti šmykom s možosťou úpravy podľa váhy lyžiara. Sporten Perun MgE sú vybavené viazaním Salomon SNS PROLINK Auto.