One Way Premio 9 Classic-61%

One Way Premio 9 Classic

Hodnotenie: 5
215,28 € 82 €

Akcia

Bežecké lyže One Way Premio 9 Classic pre klasický štýl, vychádzajúci z pretekárskych modelov, ideálne pre dlhé vzdialenosti. Penové jadro a ľahké camber krojenie lyže pre skvelý odraz aj sklz. Vhodné pre rekreačné aj závodne založených lyžiarov. Dodávané bez viazania.

Madshus Sport Combi Wax-22%
107,31 € 82,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bežky disponujú odolným dreveným jadrom z Paulownia, ktoré je spevnené opletom Súčasťou je viazanie Rottfella Basic so systémom NNN. Madshus Sport Combi Wax sú pri stúpaní veľmi stabilné a využijú ich predovšetkým rekreační športovci.

Madshus Bežky Active universal Jr-24%
134,23 € 101,90 €

Akcia

Juniorské bežky od značky Madhus s dreveným typom jadra typu Paulownia. Geometria Torsion Cap pre možnosť športovej jazdy. Odľahčené zloženie sa sklznicou P-Tex 2000 Electra. Active universal Jr. sú určené pre začínajúcich mladších a juniorských jazdcov s klasickým aj skate typom jazdy. Súčasťou je viazanie so systémom NNN.

Sporten Perun Pro W-36%
164 € 104,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske bežecké lyže disponujú jadrom, ktoré je zložené z niekoľkých lamiel z výberového dreva. Súčasťou je sintrovaná sklznica pre zaistenie skvelého sklzu. Sú opatrené krojením pre dobrú stabilitu a ovládateľnosť. Sporten Perun Pre W sú vhodné na upravené trate.

Sporten Triumph classic-36%

Sporten Triumph classic

Hodnotenie: 4
164 € 104,90 €

Akcia

Bežecké lyže disponujú stabilnou, pevnou a tvrdou sklznicou. Jadro je odľahčené a lyže celkovo poskytujú výborné jazdné vlastnosti. Sporten Triumph classic využijú predovšetkým ambiciózny lyžiari so športovým zameraním.