One Way Premio 9 Classic

One Way Premio 9 Classic

Hodnotenie: 5
215,28 € 68,70 €

Běžecké lyže One Way Premio 9 Classic pro klasický styl, inspirované závodními modely. Pěnové jádro a lehké camber krojení lyže pro skvělý odraz i skluz. Vhodné pro rekreační i závodně založené lyžaře. Dodávané bez vázání.

Sporten Perun MgE
152 € 87,70 €

MALL.SK Dni – Zľava 20 % na všetky bežecké lyže značky Sporten s kódom MDH3SK15 (platí od 10. 2. do 16. 2. 2020 alebo do vypredania zásob)!
Pánske bežecké lyže disponujú jadrom, ktoré je zložené z niekoľkých lamiel z dreva z topoľa, ktoré je skvelé na výrobu bežiek. Súčasťou je sintrovaná sklznica s lisovaným proti šmykom s možosťou úpravy podľa váhy lyžiara. Sporten Perun MgE sú vybavené viazaním Salomon PROLINK Auto.
Sporten Perun Pro W
164 € 94,50 €

Dámske bežecké lyže disponujú jadrom, ktoré je zložené z niekoľkých lamiel z výberového dreva. Súčasťou je sintrovaná sklznica pre zaistenie skvelého sklzu. Sú opatrené krojením pre dobrú stabilitu a ovládateľnosť. Sporten Perun Pre W sú vhodné na upravené trate.

Madshus Sport Classic MG
107,31 € 100 €

Splátky bez navýšenia

Běžky disponují syntetickou skluznicí, kterou není třeba mazat speciálními vosky, pouze nenamrzajícími přípravky. Součástí je vázání Rottfella Basic se systémem NNN. Madshus Sport Classic MG jsou při stoupání velmi stabilní a využijí je především rekreační sportovci.

Madshus Sport Combi Wax
107,31 € 100 €

Splátky bez navýšenia

Běžky disponují odolným dřevěným jádrem z Paulownie, které je zpevněno opletem. Součástí je vázání Rottfella Basic se systémem NNN. Madshus Sport Combi Wax jsou při stoupání velmi stabilní a využijí je především rekreační sportovci.

Sporten Perun Pro
164 € 94,50 €

Bežecké lyže disponujú jadrom, ktoré je zložené z niekoľkých lamiel z výberového dreva. Súčasťou je sintrovaná sklznica pre zaistenie skvelého sklzu. Sú opatrené krojením pre dobrú stabilitu a ovládateľnosť. Sporten Perun Pro sú vhodné na upravené trate.

Sporten Triumph classic
164 € 94,50 €

Bežecké lyže disponujú stabilnou, pevnou a tvrdou sklznicou. Jadro je odľahčené a lyže celkovo poskytujú výborné jazdné vlastnosti. Sporten Triumph classic využijú predovšetkým ambiciózny lyžiari so športovým zameraním.

Atomic Motion 52 Wax-23%
116,39 € 88,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Atomic Motion 52 Wax je voskovací model z řady turistických lyží. Model je vhodný pro běžkaře preferující dlouhý, komfortní skluz.

FISCHER Speedmax Classic plus - medium-43%
518,15 € 294,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Fischer Speedmax Classic plus – medium sú pretekárske bežky skonštruované za použitia profesionálnych technológií. Skvelé bežky pre náročných vyznávačov klasiky, ktorí chcú dosahovať tie najlepšie výsledky.

Madshus Ultrasonic Classic NIS
183,96 € 164,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Madshus Ultrasonic Classic sú ultraľahké závodné lyže pre rekreačného i športového bežca. Mierne bočné vykrojenie a citlivo reagujúce karbonové vystuženie pre výnimočný cit v lyži. NIS doska je súčasťou balenia.