Chlapčenské bambusové vysoké ponožky Car! - sivá
1,09 € 0,99 €

Detské bambusové ponožky / chlapčenské Car! - s atraktívnym vzorom. Bambusové ponožky majú prirodzené antibakteriálne vlastnosti, sú prievzdušné, skvele odvádzajú vlhkosť, zabraňujú vzniku baktérií na povrchu nôh a navyše sú veľmi pohodlné a príjemné na

Chlapčenské bambusové vysoké ponožky Monkey - čierna
1,09 € 0,99 €

Detské bambusové ponožky / chlapčenské Monkey - s atraktívnym vzorom. Bambusové ponožky majú prirodzené antibakteriálne vlastnosti, sú prievzdušné, skvele odvádzajú vlhkosť, zabraňujú vzniku baktérií na povrchu nôh a navyše sú veľmi pohodlné a príjemné na

Dámske bambusové ponožky “vysoké” - biele
1,49 €
+ doprava zadarmo

Ponožky z bambusových vlákien vhodné pre dámy. Dámske ponožky zo zdravých materiálov prinesú požadované pohodlie. Bambusový vzdušný materiál je zdravý a nevyžaduje si špeciálne zaobchádzanie.

Chlapčenské bambusové vysoké ponožky Number - sivé
1,09 € 0,99 €

Detské bambusové ponožky / chlapčenské Number – s atraktívnym vzorom. Bambusové ponožky majú prirodzené antibakteriálne vlastnosti, sú prievzdušné, skvele odvádzajú vlhkosť, zabraňujú vzniku baktérií na povrchu nôh a navyše sú veľmi pohodlné a príjemné na

Pánske antibakteriálne bambusové ponožky biele
1,49 €
+ doprava zadarmo

Bambusové ponožky majú prirodzené antibakteriálne vlastnosti, sú prievzdušné, skvele odvádzajú vlhkosť, zabraňujú vzniku baktérií na povrchu nôh a navyše sú veľmi pohodlné a príjemné na nosenie!

Klimatex Compress2

Klimatex Compress2

Hodnotenie: 4,6
14,95 €

Dámske podkolienky Klimatex Compress2 sú vyrobené z funkčného materiálu, vďaka ktorému je ponožka rýchlejšie suchá, ľahká a príjemná na nosenie a poskytuje dobrú termoreguláciu. Špeciálna lievikovitá konštrukcia kompresných podkolienok rozdeľuje silu kompresie v jej rôznych častiach.

Klimatex Compress Eli

Klimatex Compress Eli

Hodnotenie: 4,8
17,95 €

Unisex podkolienky Klimatex Compress Eli sú vyrobené z funkčného materiálu, vďaka ktorému je ponožka rýchlejšie suchá, ľahká a príjemná na nosenie a poskytuje dobrú termoreguláciu. Froté väzba zlepšuje cirkuláciu vzduchu a chráni proti otlakom.

SMARTWOOL Phd Pre Endurance Print-29%
24,95 € 17,50 €

Akcia

Ponožky Smartwool PhD Pro Endurance Print sú výsledkom spolupráce s bežcom na dlhé trate Robom Krarom. Tieto funkčné, ultralight ponožky sú vyrobené technológiou Shred Shield™ s cieleným odpružením chodidla, ochranou prstov a zosilnením v oblasti členku zabráni únave nôh aj na tých najtvrdších cestách.

Craft Ponožky Run Training-29%
14,90 € 10,50 €

Akcia

Unisex mierne zateplené nižšie bežecké ponožky Craft Run Training pre beh v zimnom období.

Mico Extralight Weight Running Socks (CA01287)
14,95 € 13,90 €

Bežecké ponožky Mico Extralight Weight Running Socks (CA01287) z veľmi jemného polyamidového vlákna prinášajú perfektnú priedušnosť a pohodlie pri behu. Ponožky sú anatomicky tvarované pre ľavú a pravú nohu zvlášť.

Mico M. Weight Winter Running Sock In Merino (CA01297)-28%
18,95 € 13,50 €

Akcia

Profesionálne bežecké ponožky Mico M. Weight Winter Running Sock In Merino (CA01297) s vysokým obsahom prírodnej vlny Merino sa presne hodí na jesenné, zimné a jarné výbehy v chladnom počasí. Elastická štruktúra so špeciálnou sieťovinou poskytuje vysokú priedušnosť a perfektnú termoreguláciu.

Devold dámské ponožky Energy Low SC 559 041 A 181A
14,90 € 13,90 €

Novinka

Devold Energy Low jsou dámské nízké ponožky pro každodení nošení i sport. Ponožky mají vyztuženou patu a špičku, horní lem je pružný a tvarovaný. Kombinace vlny s elastanem vám dodá komfortní pocit i při každodenním dlouhodobém nošení.

Klimatex Compress Toan

Klimatex Compress Toan

Hodnotenie: 5
14,95 €

Dámske podkolienky Klimatex Compress Toan sú vyrobené z funkčného materiálu, vďaka ktorému je ponožka rýchlejšie suchá, ľahká a príjemná na nosenie a poskytuje dobrú termoreguláciu. Špeciálna lievikovitá konštrukcia kompresných podkolienok rozdeľuje silu kompresie v jej rôznych častiach.