Ztřeštěný dům na stromě 91 pater
9,52 € 8,10 €

Další díl úspěšné knižní série pro děti. Andy a Terry přistavěli dalších 13 pater a jejich dům na stromě má již neuvěřitelných 91 pater. Vítejte ve světě Andyho a Terryho, ve světě plném zábavy a bláznivých dobrodružství.

Když dinosaurům někdo umře
6,51 €

Dinosaurům někdo umřel… Vám ne? Ale ano. Naše rodiny vypadají velmi podobě. Nikdo nejsme na světě napořád a každý se několikrát v životě setkáme s tím, že nám zemře někdo milý a hodně blízký. Ztratí se nám člověk, jehož život byl s naším hodně prople ..

Tokijský ghúl: re 5
7,61 € 7,05 €

Krutý střet mezi klanem Cukijama a ÚPG vrcholí. Kolik obětí mezi inspektory i ghúly si tato bitva vyžádá? Podaří se Šúovi utéct, anebo bude zkáza jeho rodu dokonána? A nakolik si je Kaneki vlastně jist svým nynějším posláním? To vše se již brzy ukáže…

Radostí tleskám-20%
6,19 € 4,90 €

Posledný kus za túto cenu!

S radostí Vám oznamujeme, že je na světě NOVÉ DĚTSKÉ CD s 8 radostnými písněmi našemu skvělému Bohu. CD, které povzbudí a potěší nejen naše děti, ale i Vás dospělé. Ručně ilustrovaný a pro děti atraktivní obal.

NÁZVY PÍSNÍ:

  1. Nade vše mám Tě rád
  2. ..
Ako sa Ela naučila vidieť neviditeľné
9,13 € 7,75 €

Ela je obyčajné desaťročné dievča. Žije s babkou, lebo mama chodí na týždňovky do zahraničia opatrovať starých ľudí a otec… ten od nich odišiel, keď bola Ela ešte malá. Navyše sa jej odsťahovala najlepšia kamarátka Miša. Ela sa preto cíti osamelá a ..

Príbehy pre chlapcov, ktorí sa neboja byť výnimoční
15,94 € 13,72 €

Táto knižka sa bude hodiť všetkým chlapcom, ktorí sú alebo by chceli byť nejakým spôsobom výnimoční. Nájdete v nej totiž stovku medailónov chlapcov a mužov, ktorí práve takí sú…

Nečakajte ale príbehy žiadnych akčných hrdinov zachraňujúcich ľudstvo ..

Harry Potter a Tajomná komnata
30,73 € 28,59 €

Medzi dvoma oknami vo svetle horiacich fakieľ žiarili rozmazané, asi tridsať centimetrov vysoké písmená.

TAJOMNÁ KOMNATA JE OTVORENÁ. NEPRIATELIA POTOMKA, MAJTE SA NA POZORE.

Na Privátnej ceste sa objaví ošumelý domový škriatok Dobby a zúfalo Harry ..

Oslík Ferdinand
8,14 € 6,92 €

Oslík Ferdinand túži iba po jedinom: stať sa elegantným jazdeckým koňom. Od chvíle, ako sa zoznámi s dievčatkom Emkou, začne so svojím najlepším kamarátom capkom Henrym poctivo trénovať na veľké vystúpenie, kde sa predvedú aj pôvabné kone. Čoskoro v ..

Najhoršie deti na svete
12,31 €

Ďalšia kniha od svetoznámeho britského komika a autora detských kníh Davida Walliamsa má na rozdiel od tých predošlých farebné ilustrácie a tvoria ju poviedky. Ako inak by mohla do detailov opísať tie najhoršie, ale naozaj naj, naj, najhoršie deti na ..

Billie Eilish Fankniha
10,28 € 9,56 €

Billie Eilish vzala svět pop music útokem. Její hudba má jasný názor, její styl je jedinečný, její texty nenechají nikoho chladným. V této knize najdeš spoustu úžasných faktů o Billie, kvízy i zákulisní informace, které ti nesmí uniknout. Dostaň se této hudební megastar pod kůži!

Denník odvážneho bojka Posledná kvapka
10,17 € 9,44 €

Povedzme si to na rovinu: Greg Heffley je skutočný bojko a nikdy sa nezmení. Lenže niekto by to mal vysvetliť jeho tatkovi. Frank Heffley si totiž stále myslí, že zo svojho syna vykreše poriadneho chlapa, keď ho bude nútiť do tímových športov a iných ..

3x Komiks
11,20 € 9,52 €

Veľká kniha komiksov Juraja Martišku zaujme chlapcov aj dievčatá od 9+ vtipnými textami a výtvarne majstrovsky spracovanými kresbami. Nájdete v nej tri komiksy. Príbeh s názvom Starosti kráľa Michala má jemne detektívny podtón a odohráva sa na našom ..

Holka, kterou nechtěli
13,34 € 13,05 €

Jessie je holka, kterou nechtěli. Holka s dramatickým osudem, který se nakonec povede proměnit, i když to je za cenu náročné práce lidí kolem ní a také samotné Jessie. Torey Hayden v knize popisuje složité úsilí o získání důvěry malé holčičky, která ..

Víla zo šatôčky a iné rozprávky
13,26 € 11,28 €

Pani Zlosť sa vracia!

Druhá knižka rozprávok pre malých aj veľkých je voľným pokračovaním úspešnej knižky Škriatok v pyžamku. Prevedie vás svetom každodenných detských situácií v 13 nových rozprávkach. Hlavní hrdinovia sa popasujú so zápalom v ..

Harry Potter a Tajomná komnata
12,96 € 11,77 €

Dursleyovci boli v to leto takí odporní, že Harry Potter sa už nevedel dočkať návratu do čarodejníckej školy. Jedného dňa sa v jeho izbe objaví čudné, zlomyseľné stvorenie. Volá sa Dobby a tvrdí, že ak sa Harry vráti na Rokfort, hrozí mu smrteľné neb ..

Statočné zvieratká
8,14 € 6,92 €

Príbehy v tejto knižke opisujú veselé príhody obľúbených zvieratiek a formou pútavo zakomponovaných otázok a odpovedí sa v nej deti i mnoho dozvedia.

Prečo vedia kačice tak dobre plávať? Táto poviedková knižka s mnohými farebnými ilustráciami j ..

Denník Amosa Leeho
10,28 € 8,75 €

Medzinárodný bestseller z prostredia exotického Singapuru. Táto knižka získala v zahraničí prestížne ocenenie a dokonca bol podľa nej už nakrútený aj televízny seriál. Titul opisuje príbeh chlapca zo Singapuru na jeho ceste stať sa slávnym blogger ..

Veľká kniha riekaniek
10,17 € 8,64 €

Zlatá brána otvorená; Slimák, slimák, vystrč rožky; Pec nám spadla; Varila myšička kašičku; Orie, orie Janko… a ďalšie známe a pozabudnuté slovenské riekanky, básničky a hry sú doplnené o veselé obrázky Vladimíry Vopičkovej. Knížka plná krátkych, ľah ..

Hugo, psík z útulku
8,22 € 7 €

Grétke nedovolia mať doma psíka, a tak chodí venčiť psíky z útulku. Najradšej má Huga, najmilšie šteniatko plemena Jack Russell. Hugo sa nevie dočkať, kedy poň príde Grétka. Čoskoro sa z nich stanú najlepší priatelia. Šteniatko si však ktosi adoptuje ..

Vražda na břehu Rýna
7,57 €

Opět kniha plná dobrodružství a napětí dětí, kterým se shodou náhod podařilo posunout se časem do minulosti, kde se seznámí s tamním prostředím a přijdou na kloub zločinu.

Jana, Pavel a Filip jsou kamarádi, kteří mají pro strach uděláno. Vyřeš ..

LEGO DC Super Heroes Rychlejší než blesk!
8,22 € 7,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Gorila Grodd™ a Kapitán Cold™ chtějí ovládnout tuhle knihu! Naneštěstí pro ně je tu ale Flash™ a ten už tyto zločince začal pronásledovat. Proběhni knihou po jeho boku a pomoz mu vypořádat se se zloduchy. Přečti si komiks, sestav přiloženou minifigu ..

Babka gaunerka
10,24 €

Ben neznáša piatkové večery u svojej babky. Je to tá najnudnejšia babka na svete. Nezaujíma ju nič iné len scrabble a kapustová polievka. Ben však o svojej babke ani zďaleka nevie všetko. Jedného dňa zistí, že zamladi bola medzinárodnou zlodejkou špe ..

Pippi Dlhá Pančucha
8,18 € 6,88 €

Posledný kus za túto cenu!

Prvá časť veselých a roztopašných príbehov zo života svojrázneho deväťročného dievčatka s nevšedným správaním, menom aj výzorom, ktoré poznajú deti na celom svete. Pippi žije sama bez rodičov v domčeku na okraji mesta, spoločnosť jej robia iba opica ..

Robinson Crusoe
10,28 € 8,75 €

Svetoznámy román anglického autora Daniela Defoea vyšiel od roku 1719 v stovkách vydaní a miliónoch výtlačkov. Kniha je preložená v desiatkach jazykov a dočkala sa mnohých literárnych adaptácií a aj niekoľkých filmových spracovaní. Mladí čitatelia te ..

Hovorníček
10,17 € 8,83 €

Vynikajúca kniha Daniela Heviera a maliarky Oľgy Bajusovej na pomoc v rozvíjaní rečových schopností malých detí.

Hovorníček je hravá obrázková knižka pre každý detský jazýček. Vie sa hrať na riekanky, rečňovanky, hádanky i pesničky, vie rapotať, ..

Keby som bola bosorka
7,42 € 6,31 €

Rozmaznaná Mimka ide na karneval v úžasnej maske Barbiny a ani na sekundu nepochybuje, že vyhrá. Zrazu však prišiel šok! Kráľovnou karnevalu sa stala strapatá striga Giga! Mimka je presvedčená, že v tom musia byť dáke čary a rozhodne sa, že to tak ne ..

Vařila myšička kašičku-32%
4,93 € 3,33 €

Chodí pešek okolo, Naše Káča pláče, Eniky, beniky, kliky bé, Nestarej se, ženo má, Kopali, orali, já ještě ležel… a další známá i pozapomenutá česká lidová říkadla a básničky jsou doplněna veselými ilustracemi Vladimíry Vopičkové. Knížka plná krátk ..

Kráľ psov
6,80 € 5,77 €

Príbehy Kráľa psov, deda a jeho vnukov z pera jedného z najvýznamnejších autorov pre deti a mládež Petra Glocka potešia všetkých čitateľov od šiestich rokov.

Harry Potter
3,40 € 3,09 €

Na svoje jedenáste narodeniny dostal Harry Potter ten najlepší darček, aký si mohol predstaviť: dozvedel sa, že je čarodejník a má nastúpiť do Rokfortskej strednej školy čarodejníckej! Vďaka všetkým ôsmim filmom môžete znovu prežívať Harryho vzrušujú ..

Príbehy zo stajne
9,01 € 8,59 €

6 samostatných príbehov pre dievčatá i chlapcov, ktorí majú radi kone. Amélia je znepokojená. Naproti v stajni sa čosi deje. Sú koníky v nebezpečenstve? Ema, Gašpar a Helenka majú celkom iný problém. Ich milovaný dvor s poníkmi má byť zatvorený! Tu ..

Ovečka Shaun oslavuje
3,78 € 3,43 €

Jsou Vánovce, a tak ovečka Shaun pozvala na oslavu všechny svoje jmen-ovce: Beranovy i Beránkovy, Skopovy i Skopečkovy z dalekého Klín-ovce, ležícího za ovceánem. A prišel taky dovcent Ovčáček v rádi-ovce. Program byl pestrý: hrály se Bééééthovenovy ..

Pesničkový neposlušník 1
8,14 € 7,57 €

Miro ťa naučí, ako vstávať ráno s úsmevom, ako si poupratovať hračky a čo všetko robia poslušné deti. Zaspievajte si pritom spolu!

Pre deti od 3 rokov

Harry Potter a Kameň mudrcov
12,96 € 11,77 €

Harry Potter je sirota, žije u príšerných príbuzných a až do svojich jedenástych narodenín si myslí, že je obyčajný chalan… Lenže potom dostane záhadné listy, navštívi ho sympatický obor a oznámi mu, že ho prijali na Rokfortskú strednú čarodejnícku ..

Harry Potter a väzeň z Azkabanu 3
15,33 € 14,26 €

V tretej knihe ujde z čarodejníckej väznice Azkaban Voldemortov priateľ Sirius Black, ktorý jedinou kliatbou zahubil trinásť ľudí. Kde sa ukryl? Na Rokforte? Harry nie je v bezpečí ani medzi hrubými múrmi čarodejníckej školy v okruhu svojich spolužia ..

Kiera Cass - Elita
8,74 € 8,13 €

Do Selekce vstoupilo 35 dívek. Nyní jich je jen šest, ale soutěž o srdce prince Maxona je tvrdší než kdykoli předtím. A k tomu všemu se America nemůže rozhodnout, po kom vlastně touží. Je to Maxon, s kterým by mohla žít jako v pohádce? Nebo Aspen, je ..

Objím ma, prosím!
9,14 € 8,49 €

Viete, ako najlepšie si môžete urobiť vydarený deň? Jedného dňa prezradil tatko medveď synčekovi, že stačí niekoho srdečne objať a svet je hneď krajší. A tak sa začal nezvyčajný príbeh otca a syna. Putujú spolu po lese a objímajú každého, koho na svo ..

Rozprávky Barda Beedla-23%
7,11 € 5,47 €

Posledný kus za túto cenu!

Päť očarujúcich rozprávok plných mágie a ľsti. Rozprávky barda Beedla rodičia v čarodejníckych rodinách s obľubou čítali svojim ratolestiam pred spaním celé storočia.

Z originálu napísaného v runách preložila Hermiona Grangerová. Sprievodné poznámky ..

Alfík, opustený psík
8,21 € 6,99 €

Evka dostane psíka a má z neho veľkú radosť. Alfík svoju novú majiteľku zbožňuje. Rád sa mazná, spí v jej izbe a po príchode Evky zo školy vrtí chvostom ostošesť. Keď sa však narodí Samko, Evkin nový braček, o Alfíka sa zrazu nemá kto starať. Nikto s ..

STAR WARS Rogue One
10,28 € 9,79 €

Přidejte se k povstalcům bojujícím proti Impériu! V této knize plné zajímavostí z nových příběhů prožijete napínavé bitvy z vesmíru Hvězdných válek a pak si postavíte svůj U-wing!

STAR WARS Ztracené hvězdy
16,40 € 15,25 €

Vláda Galaktického impéria dosáhla až na planetu Vnějšího okraje Jelucan, kde žijí aristokrat Thane Kyrell a venkovanka Ciena Ree. Oba dva spojuje láska k létání a zapsat se na imperiální akademii je pro ně splněným snem. Jenže Thaneovi ten sen pořád ..

Denník malej blondínky
8,22 € 7 €

Dnes začínam písať tento denník. Niežeby to bol môj nápad, nepadla som predsa na hlavu. V dnešnej dobe blogov si píše papierový denník len TB (totálny blázon) a HB (Homo blbec) . Ale chce to moja mama, tak jej urobím radosť. "Denníček si písala už ..

Grázlik Gabo a zúbková víla
5,08 €

V pokračovaní príbehov o Grázlikovi Gabovi sa dočítate, akú odmenu nosí zúbková víla deťom a čo sa stane, keď sa ju Gabo rozhodne oklamať. Do Gabovho domu sa má na dlhé dva týždne nasťahovať Náladová Naďa a Gabo je odhodlaný jej pobyt trochu okoreniť ..

Happy Animals Veselé zvieratká
10,28 € 8,75 €

Hravá učebnici angličtiny. Veselé veršíky v angličtine i v slovenčine o zvieratkách z celého sveta s množstvom vtipných ilustrácií.

Harry Potter a tajomná komnata 2
14,30 € 13,30 €

vráti do čarodejníckej školy. Jedného dňa sa v jeho izbe objaví čudné, zlomyseľné stvorenie. Volá sa Dobby a tvrdí, že ak sa Harry vráti na Rokfort, hrozí mu smrteľné nebezpečenstvo. A neklame. Keď Harry nastúpi do druhého ročníka, začnú sa diať na š ..

Karlssonovci Záhada na ostrove
14,36 € 12,22 €

Júlia, Daniela, Sven a Alex sú príbuzní. Letné prázdniny majú stráviť u tety Fridy na jej ostrovčeku pri pobreží južného Švédska. Bratranci a sesternice sa tešia na krásne týždne plné kúpania, leňošenia a dobrého jedla, čo im bude pripravovať Alex, k ..

Môj šťastný život
10,17 € 8,64 €

Tina je najšťastnejšie dievčatko pod slnkom. Konečne sa stala školáčkou a spoznala Fridu, s ktorou tvoria nerozlučnú dvojicu od prvej chvíle. Po vianočných prázdninách sa však Frida odsťahuje s rodinou do iného mesta. Čo sa stane, ak sa nerozlučné pr ..