Sedlák, Ján Vrabec Ivan: Ježko Pichliačik a noví kamaráti
6,90 € 5,93 €

Pichliačik je malý ježko s dobrým srdiečkom. Veľa z vás ho už pozná. Má dve usmiate očká a zvedavý ňufáčik. Má aj starostlivú mamičku a verných kamarátov. Tých však nikdy nie je dosť, a preto sa každý deň vyberie na potulky.

Smith Alex T.: Claude na vidieku
5,90 € 5,07 €

Zoznám sa s neobyčajným psíkom Claudom.

Namiesto pokojného výletu na vidieku prežije Claude rušný deň na farme.

Saint-Exupéry Antoine de: Malý princ pre deti
5,90 € 5,07 €

„Stala sa mojou priateľkou a teraz je pre mňa jediná na svete.“ Podeľte sa so svojím dieťaťom o čarovný príbeh Malého princa.

Pôvodné autorove kresby a upravený text odhalia nežný a poetický svet Malého princa.

autor neuvedený: Montessori – aktivity pre deti
14,90 € 12,81 €

Táto knižka je plná rôznych aktivít pre deti od 4 do 7 rokov, inšpirovaných metódou Montessori. Formou hier sa v nej deti naučia lepšie porozumieť svetu okolo nás.

Kinney Jeff: Denník skvelého kamoša
9,90 € 8,51 €

Predstavujeme vám nového autora zo sveta odvážneho bojka, ktorým nie je nikto iný ako najlepší priateľ Grega Heffleyho Rowley Jefferson!

Kolektív: Rozprávky pre dievčatá-Veľká zázračná kniha
13,98 € 12,02 €

Vstúp do sveta rozprávok s touto zázračnou knihou plnou prekvapení. Otváraním okien zmeníš obrázky a stlačením tlačidiel ozvučíš knihu čarovnými zvukmi. Čítaj knihu spolu s rodičmi – zvláštne texty v bublinkách sú pripravené pre teba.

Saint-Exupéry Antoine de: Malý princ
11,95 € 10,28 €

Na saharskej púšti uviazol pilot. Musel núdzovo pristáť pre poruchu motora. Ráno ho prebudil jemný hlások.A tak spoznal malého princa, zvedavého chlapčeka, ktorý prišiel na Zem z inej planéty, kde zanechal tri sopky a jednu ružu.

autor neuvedený: Ja milujem jednorožce
7,90 € 6,79 €

Vstúp do sveta rozprávkových jednorožcov a bav sa na každej stránke pri plnení úloh. Vyfarbi palác, zakrúžkuj rozdiely a domaľuj jednorožcom krídla. V tejto knižke na teba čaká vyše 100 penových samolepiek.

Jackson Tom: Ilustrovaná kniha Dinosaury
14,90 € 12,81 €

Táto nádherne ilustrovaná knižka si ťa podmaní fascinujúcim svetom dinosaurov. Nájdeš v nej ohromujúce ilustrácie množstva dinosaurov od obrovského diplodoka po opereného velociraptora.

Podjavorinská Ľudmila: Čin-čin, 4.vydanie
6,90 € 5,93 €

Nové vydanie milej ilustrovanej knižky plnej básničiek o lenivom vrabčiakovi Čimovi. Po mnohých príučkách sa napokon z neho stane správny vrabčí otec.

Kolektív: Moja prvá kniha - Rozprávky na dobrú noc
9,90 € 8,51 €

V tejto zasnívanej pokladnici rozprávok na dobrú noc objavíte 11 krásnych príbehov. Zoznámite sa so sovíčaťom, ktorému sa nechce ísť spať. A možno sa vám zapáči aj zábudlivý lišiak alebo hrošie dievčatko, ktoré miluje plyšové medvedíky.

Kolektív: Najkrajšie rozprávky bratov Grimmovcov
9,90 € 8,51 €

Bratia Grimmovci boli významní jazykovedci, ale vo svete ich preslávili najmä rozprávky. Ich prvá rozprávková knižka vyšla pred dvesto rokmi v ten najčarovnejší čas – na Vianoce.

autor neuvedený: Kniha svetových rozprávok
10,45 € 8,99 €

Milé deti! Počuli ste už o Palčekovi? Nie? A o Snehovej kráľovnej? Vedeli ste, že aj kocúr môže nosiť čižmy? A že jestvuje hovoriaca zlatá rybka? Chceli by ste sa vedieť, ako to dopadne so Zlatovláskou uväznenou vo vysokej veži?

Kolektív: Najkrajšie rozprávky pre deti
9,90 € 8,51 €

Kde bolo, tam bolo, za siedmimi horami, za siedmimi dolami, kde sa voda sypala a piesok lial… žili rozprávkové bytosti. Prijmite pozvanie do ich fantastickej ríše.

Ďuríčková Mária: Danka a Janka - 12. vydanie
6,90 € 5,93 €

Dvojičky Danka a Janka Botkové sú navlas rovnaké, a tak keď sa Janka pozrie do zrkadla, nie je si istá, či vidí seba alebo sestru Danku a keď sa Danka pozrie na Janku, nevie naisto, či vidí sestru alebo seba v zrkadle.

autor neuvedený: Zasnežené rozprávky
10,90 € 9,37 €

Máte radi mäkučké snehové vločky a snehuliakov s červenými nosmi? Ste zvedaví, ako vyzerajú majstrovstvá tučniakov v krasokorčuľovaní, aká je najlepšia snehová obloha , ako sa hrá ľadový medveď na schovávčku a kde si robia zvieratká v zime piknik?

Tavazziová Laura: Rozprávky
11,90 € 10,23 €

Charles Perrault, Jacob a Wilhelm Grimmovci a Hans Christian Andersen sú spisovatelia francúzskej, nemeckej a dánskej národnosti. Poznajú ich ľudia na celom svete, ich diela ovplyvnili niekoľko generácií detí.

Fan, Terry Fan Eric: Medzi nebom a morom
9,90 € 7,92 €

Novinka

Finn si pamätá príbehy, ktoré mu rozprával starý otec. O vtákoch knihomoľoch z Ostrovov kníh, o mieste s obrovskými mušľami či o tancujúcich medúzach. A najmä o ďalekom čarovnom mieste, kde sa more vlieva do neba.

Ďuríčková Mária: Slncové dievčatko
9,20 € 7,91 €

Známa spisovateľka majstrovsky vyrozprávala malým deťom šestnásť rozprávok rozličnej proveniencie: Rozprávka o slávikovi, Korunka z rosy, Dievčička v tráve, Hlinený krčiažok, O Smolíčkovi, O dvanástich mesiačikoch, Jarabá sliepočka a iné.

Hlavatá Dana: Nášmu tatovi preplo
9,95 € 8,56 €

Sestry Lujza a Dorotka by niekedy svojich prehnane starostlivých rodičov, ktorí neustále do všetkého strkajú nos a nedajú im dýchať, najradšej poslali na opustený ostrov. Kto by sa však o ne staral?

Csukás, Ferenc Sajdik István: Pom Pomove rozprávky
9,90 € 8,51 €

Raz je taký, inokedy onaký. Náramne šikovne sa vie premieňať. Raz je ako klbko vlny alebo kožušinová čiapka, inokedy ako maliarova štetka alebo parochňa. A vždy čaká na peknom dlhom konári, kedy okolo pôjde jeho kamarátka Bambuľka.

Saint-Exupéry Antoine de: Malý princ
12,90 € 11,09 €

Jedno z najznámejších a najobľúbenejších literárnych diel dvadsiateho storočia novo vychádza v originálnom grafickom spracovaní, obohatené kúzelnými ilustráciami Manuely Andreani. Pridajte sa k malému princovi na jeho ceste za poznaním…

autor neuvedený: 16 rozprávok o krásnych princeznách
10,95 € 9,42 €

Ďalšie nové príbehy o princeznách, o šarmantných princoch, o kráľoch a kráľovnách, o hradoch a zámkoch, o čarodejniciach… Čítanie pre malé princezničky pred spaním, skôr ako sa vyberú do krajiny snov.

Guldan Peter: Bambuľkine dobrodružstvá, 2.vydanie
12,90 € 11,09 €

Nie vždy je Bambuľka len v stuhou previazanej škatuľke, ona je niekedy aj v knižke. O tom aké je čítať si jej dobrodružstvá pred spaním sa môžu všetky deti presvedčiť v knižke Bambuľkine dobrodružstvá Petra Guldana.

Hlavatá Dana: Ako sa Berta a Oskar nezmestili do kože
9,90 € 8,51 €

Určite nechcete, aby si o vás niekto pomyslel alebo aby povedal nahlas, že nie ste slušne vychovaní. Že sa neviete správať v škole, v divadle, v prírode či na plavárni. A že netušíte, čo je úcta k starým a chorým. Že vy takí nie ste?

Tóthová Hana: Bambolák
9,90 € 8,51 €

Údolie medzi Kdebolákovom a Tambolákovom lemuje lúka, kde rád šantí vetrík Povievaj a les, na ktorý dohliada milý horár Puškostrelka. Deti a zvieratká, ktoré tu žijú, majú hlávky neustále plné nových nápadov a dobrodružstiev.

autor neuvedený: Príbehy, ktoré si prečítam sám!
7,90 € 6,79 €

Táto kniha je určená pre deti od 5 do 7 rokov. Je v nej veľa zábavných príbehov napísaných veľkými tlačenými písmenami, aby sa príbehy deťom ľahšie čítali. Do rozprávkového sveta fantázie ich zavedú aj krásne farebné ilustrácie.

autor neuvedený: Moja naozaj prvá kniha slovíčok
5,90 € 5,07 €

Táto knižka vďaka roztomilým obrázkom s menovkami naučí deti poznávať a pomenúvať svet okolo seba.Úplne prvá kniha tých najzákladnejších slovíčok, ktorú si vaše dieťa vďaka čarovným ilustráciám iste obľúbi.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: