Sedlák, Ján Vrabec Ivan: Ježko Pichliačik a noví kamaráti
6,90 € 5,93 €

Pichliačik je malý ježko s dobrým srdiečkom. Veľa z vás ho už pozná. Má dve usmiate očká a zvedavý ňufáčik. Má aj starostlivú mamičku a verných kamarátov. Tých však nikdy nie je dosť, a preto sa každý deň vyberie na potulky.

Smith Alex T.: Claude na vidieku
5,90 € 5,07 €

Zoznám sa s neobyčajným psíkom Claudom.

Namiesto pokojného výletu na vidieku prežije Claude rušný deň na farme.

Saint-Exupéry Antoine de: Malý princ pre deti
5,90 € 5,07 €

„Stala sa mojou priateľkou a teraz je pre mňa jediná na svete.“ Podeľte sa so svojím dieťaťom o čarovný príbeh Malého princa.

Pôvodné autorove kresby a upravený text odhalia nežný a poetický svet Malého princa.

autor neuvedený: Vymaľuj si s Arielou + pexeso (Tree Fu Tom)
2,99 € 2,57 €

V druhom diele vymaľovánky si prečítate krátky príbeh o postavičkách z televízneho seriálu TREE FU TOM. Po vymaľovaní postavičiek si deti môžu zahrať aj pexeso, ktoré je všité vnútri spolu s papierovými pravítkami.

autor neuvedený: Myšacia pesnička - zvuková knižka
8,95 € 7,70 €

V tejto farebnej knižke nájdete zaujímavú rozprávku a okrem toho si môžete vypočuť hlas zvieratiek, ako aj všelijaké iné zábavné zvuky. Stačí stlačiť obrázky na boku knižky.

Delvaux, Aline de Pétigny Nancy: Barborka a jej veľké starosti
6,90 € 5,93 €

Barborka chodí do škôlky a už vie veľa vecí, no občas si predsa len nevie poradiť. Niekedy sa hanbí, inokedy sa bojí. Je zábudlivá, dokonca lakomá. A z času na čas urobí aj nejakú hlúposť. Barborka je skrátka rovnaká ako všetky deti.

Schneider, Eva Wenzel-Burger Liane: Terka sa učí jazdiť
3,90 € 3,35 €

Terka sa učí jazdiť na poníkovi. Nie je to vôbec ľahká vec udržať sa v sedle! Navyše treba vedieť koňa nasmerovať a aj po tréningu je čo robiť. Terka sa však práce nebojí a čoskoro sa spriatelí s Fliačikom, najmilším poníkom na svete.

autor neuvedený: Montessori – aktivity pre deti
14,90 € 12,81 €

Táto knižka je plná rôznych aktivít pre deti od 4 do 7 rokov, inšpirovaných metódou Montessori. Formou hier sa v nej deti naučia lepšie porozumieť svetu okolo nás.

Amiot, F. Campagnac, Ch. Raimbault Karin: Biblia pre deti
14,90 € 11,92 €

Novinka

Bohato ilustrované príbehy približujú najčítanejší text histórie ľudstva, ktorý je odkazom aj pre budúce generácie.

Kniha umožňuje rodičom aj deťom objavovať príbehy Starého a Nového zákona.

Delvaux, Aline de Pétigny Nancy: Barborka a jej radosti
6,90 € 5,93 €

Škôlkarka Barborka má dobrých rodičov i starých rodičov, s ktorými zažíva veľa radostných chvíľ či už doma, v záhrade, alebo na dovolenke. Vďaka tomu z nej vyrastá rozumné, citlivé a veselé dievčatko, ktoré môže byť príkladom iným deťom.

Kinney Jeff: Denník skvelého kamoša
9,90 € 8,51 €

Predstavujeme vám nového autora zo sveta odvážneho bojka, ktorým nie je nikto iný ako najlepší priateľ Grega Heffleyho Rowley Jefferson!

Schneider Liane: Terka sa učí bicyklovať - nové vydanie
4,99 € 4,29 €

Terka má doma kolobežku, trojkolku, aj odrážacie autíčko, ale zo všetkého už vyrástla. Jej kamarátka Anna chodí všade na bicykli, a má dokonca aj krásnu prilbu. Aj Terka veľmi túži po ozajstnom bicykli.

autor neuvedený: Ako myška domček stavala
8,95 € 7,70 €

V tejto knižke nájdete veselé príbehy o zvieratkách, na ktoré pri každodennom živote v lese, v meste či na dedine číhajú rozličné nástrahy.

autor neuvedený: Moja naozaj prvá kniha slovíčok
5,90 € 5,07 €

Táto knižka vďaka roztomilým obrázkom s menovkami naučí deti poznávať a pomenúvať svet okolo seba.Úplne prvá kniha tých najzákladnejších slovíčok, ktorú si vaše dieťa vďaka čarovným ilustráciám iste obľúbi.

Collodi Carlo: Pinocchio (SK)
12,90 € 11,09 €

Neuveriteľné dobrodružstvo bábky Pinocchia, ktorá pobavila nespočetne malých čitateľov na celom svete. V knihe je veľa nádherných ilustrácií, ktoré umocňujú všetko kúzlo a poéziu tohto večného diela.

Kolektív: Ezopove bájky
9,80 € 8,43 €

Prerozprával: Pavel Šrut Ilustroval: Miloslav Jágr

Bájky, ktoré prežili stáročia, sa nám aj dnes prihovárajú s rovnakou naliehavosťou ako v časoch antiky. Ich nesmrteľnosť spočíva predovšetkým v pravde.

Olšovská Anna: Rozprávky o Vílach
5,90 € 5,07 €

Autorka Anna Olšovská vo svojej novej rozprávke o vílach objavuje čarokrásny svet našich všedných dní. Svojou fantáziou do zdanlivo obyčajného kolobehu života zapája víly, ktoré nás naučia viac vidieť a nenútenejšie sa tešiť z bežných vecí.

autor neuvedený: Príbehy pre maličkých
7,90 € 6,79 €

Táto kniha je určená pre deti od 3 do 5 rokov. Obsahuje dlhšie príbehy s jednoduchými slovami, ale aj s takými, ktoré si vďaka čítaniu týchto príbehov deti hravo osvoja.

Frančíková Renáta: Riekanky pre najmenších
5,20 € 4,47 €

Ľudové riekanky určené deťom predškolského veku aj školákom – začínajúcim čitateľom. Veselé, rytmické verše im pomôžu zábavnou formou precvičovať si pamäť aj výslovnosť.

Kinney Jeff: Denník odvážneho bojka 5: Krutá pravda
8,90 € 7,65 €

Greg Heffley sa dlho nevedel dočkať, kedy konečne vyrastie. Lenže zrazu zisťuje, že celkom zblízka už dospievanie nevyzerá až tak super. Dokonca aj školský žúr môže dopadnúť všelijako…

McDonald, Ben Wood Andrew: Holubia agentúra bojuje proti zločinu (1)
8,90 € 7,65 €

Poznáte Holubiu agentúru? Je to jednotka neúnavných bojovníkov proti zločinu.

Ak sa vám zdá, že holuby sa občas správajú zvláštne, nemýlite sa. Sledujú totiž rôzne záškodnícke živly, odvážne čelia nebezpečenstvu a rozlúsknu každú záhadu.

Delvaux, Aline de Pétigny Nancy: Barborka a zvieratká
6,90 € 5,93 €

Barborka chodí do škôlky a už vie veľa vecí, no občas si predsa len nevie poradiť. Niekedy sa hanbí, inokedy sa bojí. Je zábudlivá, dokonca lakomá. A z času na čas urobí aj nejakú hlúposť. Barborka je skrátka rovnaká ako všetky deti.

Banášová Adela: Zabudnuté slovenské rozprávky
7,90 € 6,79 €

Každý pozná príbeh Janka Hraška alebo rozprávku Soľ nad zlato. Tie voľakedy dávno zozbieral a spísal Pavol Dobšinský. Rozprávky, ktoré vám prinášame v tejto knihe, mali, naopak, smolu, že sa našli len nedávno na istom salaši. Ten salaš sa má zbúrať.