MA-FRA Tekutý vosk, 500ml
7,20 €

Tekutý vosk bez silikónu s obsahom karnaubového vosku udržiava lesk po dlhú dobu, odpudzuje špinu, prach a zaručuje dlhodobú ochranu ošetrených plôch.

AUTOLAND Tekutý autovosk, 750 ml
3,96 €

Tekutý autovosk. Na všetky farby a typy lakov, plastové i gumové prvky. Navracia pôvodnú farbu a lesk. Môžete nanášať aj na priamom slnečnom svetle, na mokré aj suché karosérie.

SONAX AC SX283241 Xtreme čistič prístrojovej dosky - matný
8,09 €

Čistič prístrojovej dosky Sonax Xtreme 500 ml pre čistenie a ošetrenie všetkých plastových povrchov v interiéri vozidla. Zaisťuje matný a štrukturálny vzhľad ošetrovaných plôch. S obsahom elektrostatický výbojov, vďaka ktorým odpudzuje prach.  Neobsahuje silikón ani rozpúšťadlá. 

DYNAMAX DXE9- SPRAY WAX 500ML
5,90 €

Rýchla a jednoduchá starostlivosť o farbu. Zanecháva vysoký lesk aj pri tmavých a citlivých farbách. Perfektné pre vozidlá, kde tento výrobok možno použiť aj ako leštiaci prostriedok.

SONAX AC SX207100 Xtreme Polish & Wax 2 NanoPro - sensitive, 250 ml
11,99 €

Leštidlo s voskom pre vyzreté metalizované laky a lakované plasty. Obsahuje veľmi jemné brúsne zložky a aj NANO vosky. Nanáša sa len v tenkej vrstve – jemne čistí, odstraňuje šmuhy po umývacích kefách. Odstráni drobné škrabance z laku, oživí farby, navráti pôvodný lesk. Dlhodobo chráni pred povetern

Nigrin NIGRIN Leštenka a vosk - sada
35,50 €

NIGRIN Black Label Sada na starostlivosť o lak automobilu odmasťuje všetky povrchy, odstraňuje odolné nečistoty a dlhodobo chráni

AUTOLAND Leštenka na chróm a hliník, 150 ml
4,75 €

Leštenka na chróm a hliník. Čistí, konzervuje, vytvára vysoký lesk. Na chróm, hliník, meď, bronz a ďalšie nelakované kovy. Odstraňuje hrdzu, patinu, rozpúšťa odolné nečistoty a usadeniny.

AUTOLAND Renovačná leštenka, 150 ml
7,88 €

Renovačná leštenka. Leštiaca pasta, obnovuje staršie a poškodené autolaky. Vyhladzuje a maskuje škrabance, vracia pôvodnú farbu a lesk, je možné použiť aj na chrómované prvky.

DYNAMAX DXE7 POLITÚRA A VOSK 500 ML
7,67 €

Polish and wax je kombinácia leštiacej pasty s vysokým leštiacim účinkom a vynikajúcou ochranou laku bez šmúh. Polish and wax je možné použiť na všetky typy laku. Odstraňuje malé a stredné škrabance a ochraňuje farbu bez šmúh po dobu niekoľkých týždňov.