MA-FRA Tekutý vosk, 500ml
7,20 €

Tekutý vosk bez silikónu s obsahom karnaubového vosku udržiava lesk po dlhú dobu, odpudzuje špinu, prach a zaručuje dlhodobú ochranu ošetrených plôch.

GS27 Vosk Platinum 500 ml (1811954)
17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vosk GS27® Platinum Protectant je obohatený o karnaubský vosk, ktorý obnovuje intenzívny lesk do vášho auta.

AUTOLAND Renovačná leštenka, 150 ml
7,88 €

Renovačná leštenka. Leštiaca pasta, obnovuje staršie a poškodené autolaky. Vyhladzuje a maskuje škrabance, vracia pôvodnú farbu a lesk, je možné použiť aj na chrómované prvky.

AUTOLAND Tekutý autovosk, 750 ml
3,96 €

Tekutý autovosk. Na všetky farby a typy lakov, plastové i gumové prvky. Navracia pôvodnú farbu a lesk. Môžete nanášať aj na priamom slnečnom svetle, na mokré aj suché karosérie.

AUTOLAND Leštenka na chróm a hliník, 150 ml
4,75 €

Leštenka na chróm a hliník. Čistí, konzervuje, vytvára vysoký lesk. Na chróm, hliník, meď, bronz a ďalšie nelakované kovy. Odstraňuje hrdzu, patinu, rozpúšťa odolné nečistoty a usadeniny.

SONAX AC SX207100 Xtreme Polish & Wax 2 NanoPro - sensitive, 250 ml
11,99 €

Leštidlo s voskom pre vyzreté metalizované laky a lakované plasty. Obsahuje veľmi jemné brúsne zložky a aj NANO vosky. Nanáša sa len v tenkej vrstve – jemne čistí, odstraňuje šmuhy po umývacích kefách. Odstráni drobné škrabance z laku, oživí farby, navráti pôvodný lesk. Dlhodobo chráni pred povetern

SONAX AC SX201100 Xtreme Brilliant Wax 1 - vosk, 250 ml
11,99 €

Tekutý vosk pre všetky typy nových, ale aj politúrou čistených lakov. Ponúka dlhodobú ochranu proti prírodným vplyvom. Špeciálne zloženie NTP kombinuje špeciálne anorganické a organické zložky s dlhou životnosťou a vynikajúcou ochrannou vrstvou. Upozornenie: neaplikujte na priamom slnku, či na rozpá

DYNAMAX DXE7 POLITÚRA A VOSK 500 ML
7,67 €

Polish and wax je kombinácia leštiacej pasty s vysokým leštiacim účinkom a vynikajúcou ochranou laku bez šmúh. Polish and wax je možné použiť na všetky typy laku. Odstraňuje malé a stredné škrabance a ochraňuje farbu bez šmúh po dobu niekoľkých týždňov.

Nigrin NIGRIN Leštenka a vosk - sada
34,39 €
+ doprava zadarmo

NIGRIN Black Label Sada na starostlivosť o lak automobilu odmasťuje všetky povrchy, odstraňuje odolné nečistoty a dlhodobo chráni

DYNAMAX DXE9- SPRAY WAX 500ML
5,53 €

Rýchla a jednoduchá starostlivosť o farbu. Zanecháva vysoký lesk aj pri tmavých a citlivých farbách. Perfektné pre vozidlá, kde tento výrobok možno použiť aj ako leštiaci prostriedok.