AUTOLAND Leštenka na chróm a hliník, 150 ml
4,75 €

Leštenka na chróm a hliník. Čistí, konzervuje, vytvára vysoký lesk. Na chróm, hliník, meď, bronz a ďalšie nelakované kovy. Odstraňuje hrdzu, patinu, rozpúšťa odolné nečistoty a usadeniny.

AUTOLAND Renovačná leštenka, 150 ml
7,88 €

Renovačná leštenka. Leštiaca pasta, obnovuje staršie a poškodené autolaky. Vyhladzuje a maskuje škrabance, vracia pôvodnú farbu a lesk, je možné použiť aj na chrómované prvky.

SONAX AC SX320141 Brusná pasta bez silikonu,250 ml
11,52 €

Pasta veľmi účinne vyhladzuje škrabance a ryhy na farebnom laku, čím vytvára aj podklad pre lakovacie práce. Čistí miesta poškodené naleptané vtáčím trusom a ďalšími nečistotami a odstráni aj hmlový závoj na staršom laku.

MA-FRA Tekutý vosk, 500ml
6,10 €

Akcia

Tekutý vosk bez silikónu s obsahom karnaubového vosku udržiava lesk po dlhú dobu, odpudzuje špinu, prach a zaručuje dlhodobú ochranu ošetrených plôch.

SONAX AC SX201100 Xtreme Brilliant Wax 1 - vosk, 250 ml
11,99 €

Tekutý vosk pre všetky typy nových, ale aj politúrou čistených lakov. Ponúka dlhodobú ochranu proti prírodným vplyvom. Špeciálne zloženie NTP kombinuje špeciálne anorganické a organické zložky s dlhou životnosťou a vynikajúcou ochrannou vrstvou. Upozornenie: neaplikujte na priamom slnku, či na rozpá

Nigrin NIGRIN Leštenka a vosk - sada
36,30 €
+ doprava zadarmo

NIGRIN Black Label Sada na starostlivosť o lak automobilu odmasťuje všetky povrchy, odstraňuje odolné nečistoty a dlhodobo chráni

AUTOLAND Tekutý autovosk, 750 ml
3,96 €

Tekutý autovosk. Na všetky farby a typy lakov, plastové i gumové prvky. Navracia pôvodnú farbu a lesk. Môžete nanášať aj na priamom slnečnom svetle, na mokré aj suché karosérie.

SONAX AC SX207100 Xtreme Polish & Wax 2 NanoPro - sensitive, 250 ml
11,99 €

Leštidlo s voskom pre vyzreté metalizované laky a lakované plasty. Obsahuje veľmi jemné brúsne zložky a aj NANO vosky. Nanáša sa len v tenkej vrstve – jemne čistí, odstraňuje šmuhy po umývacích kefách. Odstráni drobné škrabance z laku, oživí farby, navráti pôvodný lesk. Dlhodobo chráni pred povetern

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: