Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 8240563

KEGEL Autopoťahy na mieru Tailor Made 1+1 pre VOLKSWAGEN T6 (2015→)

KEGEL Autopoťahy na mieru Tailor Made 1+1 pre VOLKSWAGEN T6 (2015→)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Poťahy na mieru na prvý rad sedadiel. Balenie obsahuje poťahy na: 2 predné sedadlá (poťahy prispôsobené pre lakťové opierky inštalované v bočných častiach operadla) 4 lakťové opierky 2 opierky hlavy Celý popis
Momentálne nedostupné.
90,95 €
Tovar od: VTV s.r.o.
90,95 €

Popis

Poťahy na mieru na prvý rad sedadiel.

 

Balenie obsahuje poťahy na:

2 predné sedadlá (poťahy prispôsobené pre lakťové opierky inštalované v bočných častiach operadla)

4 lakťové opierky

2 opierky hlavy

Pohodlie a bezpečie a predovšetkým ideálne prispôsobenie!


Poťahy na mieru TAILOR MADE boli vyrobené z vysoko kvalitného čalúnnického materiálu, čo v spojení so starostlivým dokončením aj tých najmenších detailov uspokojí dokonca aj tých najnáročnejších zákazníkov. Vďaka vhodnej konštrukcii poťahy dobre priliehajú k sedačkám a to, že je z vnútornej strany celý materiál potiahnutý horenie spomaľujúcou PUR penou zabraňuje ich posunu. Poťahy majú atest PIMOT, čo znamená, že pri výrobe poťahov bola použitá technológia bezpečného švu, ktorý sa roztrhne počas vystrelenia bočných airbagov, to znamená, že ich bez obáv môžete používať na sedačkách vybavených airbagmi.  Profesionálne prevedenie z vysoko kvalitných materiálov zaručuje dlhý čas používania.

Ponuka cieli na majiteľov tohto konkrétneho modelu automobilu, ktorí sa chcú postarať o interiér svojich vozidiel a dodať im šik a eleganciu. Autopoťahy TAILORE MADE veľmi dobre chránia pôvodné čalúnenie auta pred predratím a zničením a vkusný, klasický štýl vyvoláva pozitívne estetické vnemy. Zladená farebnosť – čierna s jemnou šedou textúrou v strede poťahu ideálne zapadne do interiéru každého automobilu. Vďaka vhodnej priestorovej konštrukcii a ich konkrétnemu prispôsobeniu Vášmu autu sa poťahy skvele prispôsobia sedačkám. Materiál k sedačke ideálne prilieha, nahradí jej vlastné čalúnenie.

Poťahy majú nevyhnutné, uzatvárateľné otvory, ktoré umožňujú ich natiahnutie bez nutnosti vyťahovať opierky hlavy a zhotovovať ďalšie otvory. Komplet je vybavený špeciálnymi plastovými sponami, do materiálu sú všité pripevnenia, čo s pomocou priloženého obrázkového návodu na obsluhu zaisťuje veľmi ľahkú inštaláciu. Poťahy možno bez obáv prať na 40° – podľa pokynov na štítku.

Materiál:
100 % polyester
PUR pena

Farba:
čierna

Prednosti výrobku:
 – Spoľahlivé prevedenie z vysoko kvalitného, silného čalúnnického materiálu.
 – Dobrá priľnavosť materiálu, celok je potiahnutý PUR penou
 – Veľmi dobré prispôsobenie poťahov k sedačkám nahradzujúce originálne čalúnenie
 – Zladená farebnosť – čierna s jemnou šedou textúrou ideálne zapadne do interiéru 
 – Prispôsobené pre sedačky vybavené bočnými airbagmi, potvrdené certifikátom PIMOT.
 – Ľahká montáž