Compass Koberce PVC Oeno 4 ks (04212)-31%
19,47 € 13,30 €

Výpredaj

Sada autokobercov z PVC materiálu pre väčšiu odolnosť voči oderu. Materiál je povestný ľahkou údržbouvodeodpudzujúcími vlastnosťami. Compass Koberce PVC Oeno 4 ks sa vzhľadom k svojmu tvaru hodia do takmer všetkých typov vozidiel bez ohľadu na značku či daný model.

Compass Autokoberce gumové ALASKA súprava 4 ks (04219)
13,90 €

Sada autokobercov z gumeného materiálu opatrených úpravou proti preklzávaniu. Ľahko udržiavateľný výrobok v čiernej farbe s červenou kontrastnou linkou. Compass Autokoberce gumené ALASKA sada 4 ks sa vzhľadom k svojmu tvaru hodí do takmer všetkých typov vozidiel.

Compass Koberce gumové NO.1 4ks (04213)
17,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada autokobercov z gumeného materiálu opatrených úpravou proti preklzávaniu. ľahko udržiavateľný výrobok s vyšším okrajom proti nánosom nečistôt, ako sú kúsky pôdy alebo sneh. Compass Koberce gumené NO.1 4 ks sa vzhľadom ku kobercovej časti dajú zastrihnúť a možno ich tak upraviť do takmer všetkých typov vozidiel.

Compass Koberce PVC SPACE 4 ks (04220)
13,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada autokobercov z PVC materiálu opatrených úpravou proti preklzávaniu. Ľahko udržiavateľný výrobok v čiernej farbe, ktorý má výborné vodeodpuzujúce vlastnosti. Compass Koberce PVC SPACE 4 ks sa vzhľadom k svojmu tvaru hodí do takmer všetkých typov vozidiel a v prípade potreby je ich možné len zastrihnúť.