Juvena Toaletná voda Eau de Juvena 100 ml-35%
68,60 €

44,10 €

Akcia

Telová vôňa, ktorá vyživuje vašu pleť! Delikátna, jemne voňajúce toaletná voda osviežuje a vyživuje telo, aby sa vaša pleť cítila hodvábne jemná. Nádherná zmes stredomorských tónov rozmaznáva všetky zmysly a prepožičiava vašej pleti hodvábne jemný pocit.


Clarins Osviežujúci telový sprej Eau Dynamisante 100 ml
40,80 €

Akcia

Chyprová vôňa Eau Dynamisante vás osvieži citrusovými tónmi. Spolu s nádychom korenia a jemnými akcentami kvetov tvoria nevšednú kombináciu, ktorá poteší mužov aj ženy. Flakón je možné znovu naplniť.


Juvena Guľôčkový deodorant (Vitalizing Deodorant 50) ml-17%
18,80 €

15,60 €

Akcia

Predstavujeme vám luxusné guličkový dezodorant Juvena s citrusovou vôňou, ktorý jemne stará o citlivú pokožku podpazušia. Chráni pred nepríjemným pachom vznikajúcim pri potení a intenzívne bojuje proti baktériám, ktoré spôsobujú nepríjemný zápach.


Matis Paris Guličkový deodorant Réponse Corps (Roll´on Deodorant) 50 ml
15,60 €
15 €

Akcia

Potenie patrí k prirodzeným biologickým procesom nášho tela, ktorým regulujeme jeho teplotu a eliminujeme hromadenie toxínov. Guličkový dezodorant s dlhodobým účinkom predchádza nadmernému poteniu a vy zostanete svieži po celý deň. Je jemný, účinný a spoľahlivý, neobsahuje alkohol.


Weleda Ružový deodorant 24H 100 ml
13,60 €

11,60 €

Akcia

Prirodzene harmonizujúci vôňa s 24h účinkom bez obsahu hliníkových solí.   ponúka prirodzene harmonizujúci vôňu s 24 hodinovým účinkom bez obsahu hliníkových solí. Vylepšené zloženie deodorantu prináša príjemnú vôňu ruží a prírodné sviežosť.


Dove Antiperspirant v spreji Invisible Dry
2,40 €

2,10 €

Akcia

Dove predstavuje prvý antiperspirant, ktorý nezanecháva stopy na 100 farbách: Dove Invisible Dry. Je to prvý antiperspirant, ktorý bol testovaný na 100 farbách, má navyše príjemnú osviežujúcu vôňu a ochráni vás poti pachu a potu až na 48 hodín!.


Alcina Krémový dezodorant Deo-Creme (Deodorant Cream) 50 ml
11,10 €
10,50 €

Akcia

Krémový dezodorant je určený pre všetky typy pokožky, ponúka účinnú ochranu pred potením po celý deň a zaisťuje pocit istoty. Nezanecháva škvrny na oblečení, rýchlo sa vstrebáva do pokožky. Je vhodný aj pre citlivú pleť. Je výborným pomocníkom na ošetrenie miest po depilácii a holení.