Antiparazitiká pre psov

Druh antiparazitík: obojok

Zháňate krmivo alebo vybavenie z kategórie antiparazitiká pre psov? Vyberajte u nás na MALL.SK, tovar si môžete jednoducho zoradiť od najlacnejšieho alebo od najlepšie hodnoteného ostatnými užívateľmi.

Zobraziť viac
 • Nákup pre vašich miláčikov vám doručíme ešte dnes.
 • Tovar z kategórie antiparazitiká pre psov privezieme až k vám domov, alebo si ho môžete vyzdvihnúť v našej sieti viac ako 350 výdajných miest.
 • Potrebujete pomôcť? Naša zákaznícka podpora funguje 24 hodín denne.
 • Tovar môžete zaplatiť online alebo dobierkou.
 • Ak sa vašim zvieracím miláčikom výrobok nepáči, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.

U nás na MALL.SK nájdete ďalších 1 000 000 výrobkov.

 • Druh antiparazitík
  obojok
  ×
Margus Biocide Collar Dog L 70 cm
29x

Margus Biocide Collar Dog L 70 cm

4,10 €

Biocídny obojok proti vonkajším parazitom pre veľké plemená psov. Prírodné zloženie

Tovar od predajcu MALL
ARPALIT Dog Elektronický repelent pre psov
2x

ARPALIT Dog Elektronický repelent pre psov

31,29 €
Doprava zadarmo

Arpalit ® Dog Elektronický repelent

Charakteristika: Elektronický repelent obsahuje mikročip, ktorý vydáva ultrazvukové impulzy o frekvencii 40 kHz nepočuteľné pre človeka a zviera. Ultrazvukové impulzy rušia a odpudzujú parazity v okruhu 3 m od zvieraťa, a tým bránia jeho…

-43%
Beaphar Obojok antiparazitný Canishield 65 cm

Beaphar Obojok antiparazitný Canishield 65 cm

16,70 €
9,40 €

Obojok disponuje deltametrínom, ktorý odpudzuje parazity. Účinkuje 6 mesiacov proti kliešťom, 16 týždňov proti blchám, 5,5 mesiacov proti komárom. Beaphar Obojok antiparazitný Canishield 65 cm chráni psov pred parazitmi.

Tovar od predajcu MALL
Beaphar Obojok antiparazitný Canishield 48 cm

Beaphar Obojok antiparazitný Canishield 48 cm

15,60 €

Obojok disponuje deltametrínom, ktorý odpudzuje parazity. Účinkuje 6 mesiacov proti kliešťom, 16 týždňov proti blchám, 5,5 mesiacov proti komárom. Beaphar Obojok antiparazitný Canishield 48 cm chráni psov pred parazitmi.

Tovar od predajcu MALL

Antiparazitiká pre psy

Ak chcete ochrániť vášho psieho parťáka pred vonkajšími parazitmi, ako sú kliešte, blchy, komáre a ďalšie, kúpte mu tie správne psie antiparazitiká. Hlavná sezóna, ak je zviera potrebné proti parazitom ošetriť, prebieha od jari do jesene. Existuje niekoľko typov antiparazitných výrobkov, stačí si vybrať ten najvhodnejší.

Druhy antiparazitných výrobkov podľa spôsobov účinku:

 • Repelentné prípravky - jedná sa o antiparazitiká, ktoré majú za úlohu parazity (kliešte, blchy, komáre atď.) odpudzovať, prípravok sa aplikuje postrekom srsti, a následne preniká aj do kože zvieraťa, vydrží účinkovať niekoľko mesiacov.
 • Vyhradené lieky - tieto antiparazitiká majú za úlohu parazity po napadnutí zvieraťa priamo usmrtiť, skrz kožu preniká účinná látka do krvi zvieraťa a po jej nasatí je parazit usmrtený, vyrába sa z liečiv, preto je treba dať pozor na možné vedľajšie príznaky.

Druhy antiparazitík pre psy podľa spôsobu aplikácie:

 • Obojky - najbežnejší spôsob aplikácie, vydrží až 8 mesiacov, látka sa do tela uvoľňuje postupne, výhodou je tiež vodeodolnosť a bezúdržbovosť, prispôsobené k trvalému noseniu.
 • Pipety (Spot - on) - tieto kvapôčky sa obvykle aplikujú psovi za krk, sú riešením pre tých, ktorým vadí prítomnosť obojku. Nevýhodou je potrebná pravidelná aplikácia pipetou - min. raz mesačne.
 • Spreje - aplikujú sa rozprašovačom na srsť psa, funguje len ako odpudzovač.
 • Šampóny s antiparazitným účinkom - ničia parazity, odstraňujú nečistoty z kože a srsti, majú upokojujúce účinky na koži.

Na Mall.sk poskytujeme širokú ponuku všetkých spomenutých typov antiparazitík pre psov. Na výber máte z overených značiek ako je Menforsan, Margus, a další. Zároveň ponúkame širokú škálu antiparazitik pre mačky.

^ Zpátky nahoru

Ponuku najlacnejších produktov zoradených podľa ceny nájdete v kategórii lacné antiparazitiká pre psov.