Zhiyun Crane M2 stabilizátor / gimbal (C020016EUR)
285,30 €
+ doprava zadarmo

Ľahký 3v1 stabilizátor je určený pre digitálne kompakty, CSC, smartphony aj akčné kamery. Zhiyun Crane M2 je vybavený OLED displejom a umožňuje ovládať fotoaparát pomocou Wi-Fi a Bluetooth. Systém uzamykania os zaručuje jednoduchú kalibráciu a praktický ¼ palcový závit umožňuje pripojenie ďalšieho zariadenia.

Zhiyun Stabilizátor Smooth Q2, čierny (C030017E)
155 € 135,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Veľmi kvalitný, pritom kompaktný stabilizátor pre zhotovovanie kvalitných videí na mobilnom telefóne. Gimbal značky Zhiyun poskytuje perfektnú stabilizáciu obrazu v troch osiach, širokou škálou režimov natáčania a v neposlednom rade jednoduché a intuitívne ovládanie. Výdrž stabilizátora na jedno nabitie je až 17 hodín, jeho batéria môže zároveň slúžiť aj ako powerbanka pre telefón.

Zhiyun Ručný statív pre Weebill Lab BR1A05
45,70 €
+ doprava zadarmo

Ľahko skladateľný ručný tripod s univerzálnym 1/4 "závitom pre väčšinu kompaktov môže fungovať ako držiak alebo ako rukoväť. Zhiyun Ručný statív pre Weebill Lab BR1A05 má šikovne tvarované protišmykové telo, preto sa nemusíte báť, že vám vypadne z ruky. Manipulácia s fotoaparátom nikdy nebola jednoduchšia.

Zhiyun Weebill Lab stabilizátor / gimbal (C020014E)
659,87 € 299 €
+ doprava zadarmo

Prepracovaný mobilný stabilizátor s jednoducho nastaviteľným vyvažovacím systémom vydrží až 10 hodín na jedno nabitie. Zhiyun Weebill Lab stabilizátor (gimbal) C020014E sa môže pochváliť nízkou hmotnosťou, flexibilným dizajnom a ergonomickým úchopom, vďaka ktorým nebolo fotografovanie nikdy jednoduchšie.