Wooly organic Hrkálka Teddy
18,09 €
16,61 €

Posledný kus za túto cenu!

Ľahkú a na dotyk príjemnú hrkálku vydávajúcu zvuky si deti určite zamilujú. Je prispôsobená pre malé detské ručičky. Pomáha rozvíjať koordináciu rúk. Hračka je vyrobená zo 100% biobavlny a je vyplnená kukuričným vláknom.


Wooly organic Bunny
29,56 €
26,97 €

Tento roztomilý, mäkký králik Bunny je krásny mäkký spoločník pre batoľatá. Deti si nového kamaráta iste obľúbia. Hračka je vyrobená zo 100% biobavlny a je vyplnená kukuričným vláknom. Vhodné pre deti od 3 mesiacov.


Wooly organic Bunny malý
19,94 €
18,46 €

Tento roztomilý, mäkký králik Bunny je krásny mäkký spoločník pre batoľatá. Deti si nového kamaráta iste obľúbia. Hračka je vyrobená zo 100% biobavlny a je vyplnená kukuričným vláknom. Vhodné pre deti od narodenia.


Wooly organic Hrkálka Bunny
18,09 €
16,61 €

Ľahkú a na dotyk príjemnú hrkálku vydávajúcu zvuky si deti určite zamilujú. Je prispôsobená pre malé detské ručičky. Pomáha rozvíjať koordináciu rúk do očí. Hračka je vyrobená zo 100% biobavlny a je vyplnená kukuričným vláknom.


Wooly organic Hrkálka s hryzátkom Bunny
19,94 €
18,46 €

Rozkošná a na dotyk príjemná hrkálka s hryzátkom. Je prispôsobená pre malé detské ručičky. Bezpečná a prírodná hračka je vyrobená zo 100% biobavlny, je vyplnená kukuričným vláknom. Krúžok je z javorového dreva.


Wooly organic Hrkálka s hryzátkom Teddy
19,94 €
18,46 €

Rozkošná a na dotyk príjemná hrkálka s hryzátkom. Je prispôsobená pre malé detské ručičky. Bezpečná a prírodná hračka je vyrobená zo 100% biobavlny, je vyplnená kukuričným vláknom. Krúžok je z javorového dreva.


Wooly organic Teddy
29,56 €
26,97 €

Tento roztomilý, mäkký medvedík Teddy je krásny mäkký spoločník pre batoľatá. Deti si nového kamaráta iste obľúbia. Hračka je vyrobená zo 100% biobavlny a je vyplnená kukuričným vláknom. Vhodné pre deti od 3 mesiacov.


Wooly organic Teddy malý
19,94 €
18,46 €

Tento roztomilý, mäkký medvedík Teddy je krásny mäkký spoločník pre batoľatá. Deti si nového kamaráta iste obľúbia. Hračka je vyrobená zo 100% biobavlny a je vyplnená kukuričným vláknom. Vhodné pre deti od narodenia.


Wooly organic Usínáček s držiakom cumlíka Bunny
19,94 €
18,46 €

Mäkký a našuchorený usínaček je vynikajúci spací kamarát pre vaše dieťatko. Jemnučká figúrka v tvare králička Bunny môže v jednej z labiek držať cumlík. Bezpečná a prírodná hračka je vyrobená zo 100% biobavlny, je vyplnená kukuričným vláknom.


Wooly organic Usínáček s držiakom cumlíka Teddy
19,94 €
18,46 €

Mäkký a našuchorený usináček je vynikajúci spací kamarát pre vaše dieťatko. Jemnučká figúrka v tvare medveďa Teddy môže v jednej z labiek držať cumlík. Bezpečná a prírodná hračka je vyrobená zo 100% biobavlny, je vyplnená kukuričným vláknom.


Wooly organic Usínáček s hryzátkom Bunny
24 €

Tento roztomilý mäkký usínaček Bunny s hryzátkom je vynikajúci kamarát na spanie pre vaše dieťatko. Súčasťou usináčka je krúžok na hryzenie z javorového dreva. Bezpečná a prírodná hračka je vyrobená zo 100% biobavlny.


Wooly organic Usínáček s hryzátkom Teddy
23,50 €

Tento roztomilý mäkký usínaček Teddy s hryzátkom je vynikajúci kamarát na spanie pre vaše dieťatko. Súčasťou usináčka je krúžok na hryzenie z javorového dreva. Bezpečná a prírodná hračka je vyrobená zo 100% biobavlny.