White Pearl Bělicí proužky Charcoal
15,59 €

13,50 €

Bělicí proužky obsahující bio aktivní uhlíkový prášek z kokosu a kokosový olej pomáhají bělit zuby bez potřeby použití peroxidu. White Pearl Charcoal využívají sílu aktivního uhlí a kokosu – tyto látky mají prokázané účinky při bělení zubů.


White Pearl Zubná pasta NanoCare Silver Kids
5,80 €

4,20 €

Prírodná detská zubná pasta bez parabénov udržuje detské zúbky bez kazov. White Pearl NanoCare Silver Kids s obsahom striebra, xylitolu a fluóru prispieva ku skvelej kondícii ústnej dutiny. Jemná jahodová príchuť deťom určite zachutí.


White Pearl Bieliaca pasta základná 75 ml
5,51 €
5 €

Bieliaca zubná pasta White Pearl bez obsahu abrazívnych častíc umožňuje obnoviť a dlhodobo zachovať prirodzenú belosť zubov. Pomáha remineralizovať zubnú sklovinu.


White Pearl NanoCare pasta 100 ml
5,14 €
5 €

Funkčná bieliaca pasta White Pearl NanoCare Whitening s obsahom nano-striebra a zvýšeným bieliacim účinkom eliminuje škodlivé patogény v ústach a pôsobí proti vírusom, baktériám a plesniam.


White Pearl Bieliaca pasta pre fajčiarov 75 ml
5,51 €
5,40 €

White Pearl bieliaca pasta pre fajčiarov so špeciálnou receptúrou obsahuje enzým, ktorý jemne odstraňuje zafarbenie na zuboch a zubnej sklovine. Neobsahuje abrazívne častice. Pasta umožňuje obnoviť a dlhodobo zachovať prirodzenú belosť zubov a zároveň pomáha remineralizovať zubnú sklovinu.


White Pearl NanoCare whitening pasta 100 ml
6,62 €
6,20 €

Funkčná bieliaca pasta White Pearl NanoCare Whitening s obsahom nano-striebra a zvýšeným bieliacim účinkom eliminuje škodlivé patogény v ústach a pôsobí proti vírusom, baktériám a plesniam.


White Pearl Smile Bieliaci púder Mentol+ 30 g-13%
4,40 €

3,80 €

Výpredaj

Bieliaci zubný púder White Pearl Smile sa používa každodenne namiesto bežnej zubnej pasty. Vydrží však 3× dlhšie a obsahuje malé množstvo aktívnej látky používané v profesionálnom bielení zubov. Remineralizuje zubnú sklovinu a pôsobí preventívne proti zubnému kazu a povlaku.


White Pearl 3 bieliace perá
14,77 €
13,50 €

Sada 3 ks bieliacich pier White Pearl s revolučným zložením bez obsahu peroxidu je vhodná aj pre citlivé zuby. Nenáročná jednofázoá bieliaca procedúra odstraňuje organické zafarbenie zubov a udržuje ich krásne biele.


White Pearl Bělící pero Single 1 ks
9,90 €

Bělící pero White Pearl s revolučním složením bez obsahu peroxidu je vhodné i pro citlivé zuby. Nenáročná jednofázová bělící procedura odstraňuje organické zabarvení zubů a udržuje je krásně bílé.


White Pearl NanoCare Silver Charcoal bieliaci púder
13,64 €

10,80 €

Paktický bieliaci púder so zložkou z aktívneho uhlia a s časťami z nano striebra **, vďaka ktorému dostanete svoje zuby opäť do formy. **Účinná pomoc od nevzhľadných zubov v prípade, že konzumujete veľké množstvo kávy a výdatne fajčíte. Zažltnuté zuby sa stanú minulosťou a vy už sa tak nebudete musieť v spoločnosti ostýchať a kryť si ústa, ale budete sa môcť naplno smiať.


White Pearl SoftClean 7600+ zubná kefka 3 ks
7,68 €

6,53 €

Novinka

Vital Care Soft Clean je zubná kefka so 7600 štetinkami pre jemné a dôkladné čistenie citlivých zubov. Štetinky zaistia šetrné a účinné čistenie zubov a ďasien, a to aj v ťažko prístupných miestach. Balenie obsahuje 3 ks.


White Pearl Zubná pasta NanoCare Silver Sensitive 100g
8,95 €

6,60 €

Zubná pasta účinne pomáha pri problémoch s citlivými ďasnami. Obsahuje vitamín E, ktorý prispieva k obnove vašej skloviny .. Častice striebra sú účinným pomocníkom, ktorý ničí baktérie spôsobujúce zubné kazy. Vyhnete sa tak bolestivým návštevám u zubára. White Pearl NanoCare Sensitive vás zbaví oslabených zubov a náchylnosti ku kazom.


White Pearl systém na bielenie zubov 130 ml
27,72 €

23,20 €

Komplexný bieliaci systém White Pearl založený na profesionálnom zložení bez obsahu peroxidu vybieli zuby rýchlo a šetrne. Zároveň remineralizuje zubnú sklovinu, pomáha znižovať kazovosť zubov a chráni ďasná pred zápalmi. Komplexne tak vylepšuje hygienu ústnej dutiny.


White Pearl Smile Bieliaci púder Freshsweet 30 g-13%
4,40 €

3,80 €

Výpredaj

Bieliaci zubný púder White Pearl Smile s príchuťou freshsweet sa používa každodenne namiesto bežnej zubnej pasty. Vydrží však 3× dlhšie a obsahuje malé množstvo aktívnych látok používaných pri profesionálnom bielení zubov. Remineralizuje zubnú sklovinu a pôsobí preventívne proti zubnému kazu a povlaku.