White Pearl Zubná pasta NanoCare Silver Kids-20%
5,80 € 4,60 €

Prírodná detská zubná pasta bez parabénov udržuje detské zúbky bez kazov. White Pearl NanoCare Silver Kids s obsahom striebra, xylitolu a fluóru prispieva ku skvelej kondícii ústnej dutiny. Jemná jahodová príchuť deťom určite zachutí.

White Pearl Bieliace prúžky Charcoal
17,40 €

Bieliace prúžky obsahujúce bio aktívny uhlíkový prášok z kokosu a kokosový olej pomáhajú bieliť zuby bez potreby použitia peroxidu. White Pearl Charcoal využívajú silu aktívneho uhlia a kokosu – tieto látky majú dokázané účinky pri bielení zubov.

White Pearl systém na bielenie zubov 130 ml
27,72 € 25,60 €

Komplexný bieliaci systém White Pearl založený na profesionálnom zložení bez obsahu peroxidu vybieli zuby rýchlo a šetrne. Zároveň remineralizuje zubnú sklovinu, pomáha znižovať kazovosť zubov a chráni ďasná pred zápalmi. Komplexne tak vylepšuje hygienu ústnej dutiny.

White Pearl Bieliaca pasta základná 75 ml
5,51 € 4,70 €

Výpredaj

Bieliaca zubná pasta White Pearl bez obsahu abrazívnych častíc umožňuje obnoviť a dlhodobo zachovať prirodzenú belosť zubov. Pomáha remineralizovať zubnú sklovinu.

White Pearl SoftClean 7600+ zubná kefka 3 ks
7,68 € 7,50 €

Novinka

Vital Care Soft Clean je zubná kefka so 7600 štetinkami pre jemné a dôkladné čistenie citlivých zubov. Štetinky zaistia šetrné a účinné čistenie zubov a ďasien, a to aj v ťažko prístupných miestach. Balenie obsahuje 3 ks.

White Pearl NanoCare pasta 100 ml
6,10 €

Funkčná bieliaca pasta White Pearl NanoCare Whitening s obsahom nano-striebra a zvýšeným bieliacim účinkom eliminuje škodlivé patogény v ústach a pôsobí proti vírusom, baktériám a plesniam.

White Pearl 3 bieliace perá-23%
14,77 € 11,30 €

Výpredaj

Sada 3 ks bieliacich pier White Pearl s revolučným zložením bez obsahu peroxidu je vhodná aj pre citlivé zuby. Nenáročná jednofázoá bieliaca procedúra odstraňuje organické zafarbenie zubov a udržuje ich krásne biele.

White Pearl Bieliace pero Single 1 ks-30%
9,80 € 6,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Bieliace pero White Pearl s revolučným zložením bez obsahu peroxidu je vhodné aj pre citlivé zuby. Nenáročná jednofázová bieliace procedúra odstraňuje organické zafarbenie zubov a udržuje ich krásne biele.

White Pearl NanoCare whitening pasta 100 ml
6,62 € 5,80 €

Výpredaj

Funkčná bieliaca pasta White Pearl NanoCare Whitening s obsahom nano-striebra a zvýšeným bieliacim účinkom eliminuje škodlivé patogény v ústach a pôsobí proti vírusom, baktériám a plesniam.

White Pearl Smile Bieliaci púder Mentol+ 30 g
4,40 € 3,90 €

Výpredaj

Bieliaci zubný púder White Pearl Smile sa používa každodenne namiesto bežnej zubnej pasty. Vydrží však 3× dlhšie a obsahuje malé množstvo aktívnej látky používané v profesionálnom bielení zubov. Remineralizuje zubnú sklovinu a pôsobí preventívne proti zubnému kazu a povlaku.

White Pearl Bieliaca pasta pre fajčiarov 75 ml
5,51 € 5,30 €

Posledný kus za túto cenu!

White Pearl bieliaca pasta pre fajčiarov so špeciálnou receptúrou obsahuje enzým, ktorý jemne odstraňuje zafarbenie na zuboch a zubnej sklovine. Neobsahuje abrazívne častice. Pasta umožňuje obnoviť a dlhodobo zachovať prirodzenú belosť zubov a zároveň pomáha remineralizovať zubnú sklovinu.

White Pearl NanoCare Silver Charcoal bieliaci púder
13,64 € 13,30 €

Paktický bieliaci púder so zložkou z aktívneho uhlia a s časťami z nano striebra **, vďaka ktorému dostanete svoje zuby opäť do formy. **Účinná pomoc od nevzhľadných zubov v prípade, že konzumujete veľké množstvo kávy a výdatne fajčíte. Zažltnuté zuby sa stanú minulosťou a vy už sa tak nebudete musieť v spoločnosti ostýchať a kryť si ústa, ale budete sa môcť naplno smiať.

White Pearl Zubná pasta NanoCare Silver Sensitive 100g-27%
8,95 € 6,50 €

Zubná pasta účinne pomáha pri problémoch s citlivými ďasnami. Obsahuje vitamín E, ktorý prispieva k obnove vašej skloviny .. Častice striebra sú účinným pomocníkom, ktorý ničí baktérie spôsobujúce zubné kazy. Vyhnete sa tak bolestivým návštevám u zubára. White Pearl NanoCare Sensitive vás zbaví oslabených zubov a náchylnosti ku kazom.