Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Čo je WARMPEACE a kde sa vzal?

  • Výrobou vybavenia do prírody sa zaoberáme zhruba od polovice osemdesiatych rokov. Najskôr to boli len páperové bundy a spacie vaky, ktoré sme šili pre seba, svojich priateľov a ich známych v kuchyni malého dedinského domu. Začiatkom roku 1990 sa potom z pokútnej výroby stala oficiálne fungujúca živnostenská firma, ktorej jeden kamarát vymyslel „páperové logo“ a názov WARMPEACE, ako jednoslovný ekvivalent k výrazu, či skôr pocitu „pohoda v teple“.
  • V roku 1991 sa firma WARMPEACE odsťahovala z kuchyne do prvých prenajatých priestorov v Prahe a prijala prvých zamestnancov. Výroba sa rozšírila a páperové výrobky boli postupne dopĺňané o ďalšie súčasti športového vybavenia a oblečenia.
  • V roku 1994 získava Warmpeace licenciu firmy Gore a začína šiť z materiálov Gore-Tex a Windstopper. Dôraz na kvalitu výroby a fakt, že sa WARMPEACE zaradil do úzkej rodiny spracovateľov materiálov Gore a neskôr aj dodávateľov ďalších preverených a vo svetovom outdoore overených textílií, umožnili rozšíriť oblasť jeho pôsobnosti z domáceho aj na zahraničný trh, ktorého je dnes súčasťou.
  • V roku 1996 sa centrum firmy spolu s obchodom presťahovali na pražské Vinohrady do Slavíkovej ulice pri námestí Jiřího z Poděbrad, kde sídli dodnes. Počas histórie zmenil WARMPEACE dvakrát svoje logo. Vynútil si to odklon od výhradne páperového programu. Dnes je panáčik „varmpisák“ dobre známy medzi vyznávačmi outdoorových aktivít nie len v Čechách a na Slovensku, ale tiež v priľahlých európskych krajinách, v Škandinávii, v Nemecku, Dánsku...
  • Medzi plány našej firmy do najbližšej budúcnosti patrí práca na vývoji našich výrobkov a technológií, stále zdokonaľovanie zákazníckeho servisu a obchodne priateľských vzťahov s partnermi a najmä sústavná snaha o spokojnosť užívateľov nášho tovaru.