VIRIDIAN nutrition Ultimate Beauty Complex 60 kapsúl
16,55 €

Akcia

Ultimate Beauty Complex je kvalitná zmes vitamínov, minerálov a rastlinných extraktov, zostavená so zameraním na tri hlavné ciele: kvalitná, bezproblémová a pružná pokožka, kvalitné vlasy a nechty

VIRIDIAN nutrition Vegan EPA & DHA 30 ml
22,81 €

Akcia

Produkt ponúka vegánsku a vegetariánskou alternatívu k živočíšnym Omega 3, 6, 9 olejom. Vhodný na psychickú kondíciu, dobré kognitívne funkcie, obehový systém a srdce, prevenciu a podporu pri zápale, podporu v tehotenstve.

VIRIDIAN nutrition Joint Complex 90 kapsúl
22,81 €

Akcia

Joint Complex je kombináciou účinných zložiek, rastlinných extraktov, vitamínov, minerálov a aminokyselín, zameraných na podporu a zdravie kĺbov.

VIRIDIAN nutrition Vitamin D3 2000 IU 60 kapsúl
15,05 €

Akcia

Vitamín D3 (Cholekarciferol) vo forme extraktu z Lišajníka, vhodný pre tých, ktorých zaujíma stav kostí a kĺbového aparátu, fungovanie svalstva, stav imunitného systému, kvalitný spánok a psychická kondícia.</stro

VIRIDIAN nutrition Potassium Magnesium Citrate 90 kapsúl
16,55 €

Akcia

Potassium Magnesium Citrate obsahuje biologicky aktívne formy Draslíka a Horčíka. Použitie produktu sa týka kardiovaskulárneho systému, primárne hodnôt krvného tlaku, stavu endoteliálnych buniek (tvoria steny ciev

VIRIDIAN nutrition Synerbio Daily 90 kapsúl
22,81 €

Akcia

Synerbio Daily je zmesou biokultúr (Lactobacillus, Bifidobacterium) a Prebiotika FS2–60 (Fruktooligosacharidy a Inulín). Produkt je vhodný pre tých, ktorí sa starajú o zdravý stav črevnej mikroflóry a bezproblémové trávenie.

VIRIDIAN nutrition 100% Organic Chlorella 90 kapsúl
28,24 €

Akcia

Chlorella je sladkovodná riasa a jeden z najkomplexnejších potravinových zdrojov na svete. Prirodzene obsahuje veľký rozsah nutrientov (živín) a fytonutrientov a má najväčší obsah Chlorofylu</stro

VIRIDIAN nutrition 100% Organic Digestive Elixir 50 ml
13,91 €

Akcia

100% Organic Digestive Elixir – kombinácia extraktov z bylín a semien na podporu trávenia, ktorá stimuluje tráviaci systém, pomáha optimálne spracovať živiny, upokojuje podráždený žalúdok, podporuje pečeň.

VIRIDIAN nutrition 100% Organic Golden Flax Seed Oil 200 ml
10,56 €

Akcia

100% organický, certifikovaný olej z Ľanových semienok s vysokým obsahom Omega 3, 6, 9 nenasýtených mastných kyselín. Vhodný na prevenciu zápalu, kardiovaskulárnych ochorení, na potlačenie ekzémov, podporu funkcie mozgu.

VIRIDIAN nutrition 100% Organic Soul Food Greens 100 g
22,81 €

Akcia

Exkluzívna kombinácia 100% organických zelených zdrojov v koncentrovanej forme: Mladý zelený jačmeň,
Mladá zelená pšenica, Spirulina, Chlorella, Alfalfa, morské riasy Ascophyllum nodosum. 

VIRIDIAN nutrition 40+ Woman Multivitamin 60 kapsúl
30,13 €

Akcia

Viridian 40+ Woman Multivitamin je viac než len multivitamínový doplnok. Ide o kombináciu multivitamínov, minerálov a fytonutrientov špeciálne pripravenú tak, aby vyhovela všetkým potrebám žien nad štyridsať rokov.

VIRIDIAN nutrition 65+ Multi 60 kapsúl
20,70 €

Akcia

Viridian 65+ Multi je doplnok stravy pre výživové potreby osôb nad 65 rokov. Obsahuje komplex vitamínov, chelátovo viazaných minerálnych látok, bioaktívnych enzýmov a rad ďalších pozitívne pôsobiacich látok.

VIRIDIAN nutrition Acerola Organic 50 g
24,47 €

Akcia

Acerola alebo Malpígia je rastlina, ktorej plody plody obsahujú množstvo bioflavonoidov, karotenoidov a hlavne Vitamín C - býva využívaná na podporu imunity a prevenciu príznakov starnutia.

VIRIDIAN nutrition Aronia and Cacao Frappé 30 g
33,90 €

Akcia

Aronia and Cacao Frappé je úplne unikátny produkt, aký nemá na poli doplnkov stravy zameraných na cievy a srdce sebe rovného. Produkt obsahuje extrakt z plodov Arónie a raw Kakao.

VIRIDIAN nutrition B-Complex B12 High Twelwe 90 kapsúl
18,67 €

Akcia

B-Complex B12 High Twelwe® obsahuje kompletné, využiteľné spektrum vitamínov skupiny B – B1, B2, B3, B4, B5, B6, B7, B8, B9, B10 a vysoké dávky Metylkobalamínu a Kyanokobalamínu – dvoch najúčinnejších foriem Vitamínu B12.

VIRIDIAN nutrition Balanced Amino Acid Complex 90 kapsúl
29 €

Akcia

Balanced Amino Acid Complex je komplexná zmes voľných foriem všetkých ôsmich esenciálnych aminokyselín (L-Tryptofán, L-Treonín, L-Metionín, L-Valín, L-Izoleucín, L-Lyzín, L-Fenylalanín, L-Leucín) plus s aminokyselinou L-Histidín.

VIRIDIAN nutrition Balanced Iron Complex 90 kapsúl
16,93 €

Akcia

Balanced Iron Complex obsahuje Železo, Vitamín C, Vitamín B12 a Vitamín B9 (Kyselinu Listovú). Vlastnosti Železa súvisia s krvotvorbou, produkciou energie a okysličovaním organizmu, s imunitným systémom a kognitívnymi funkciami.