VELBON

Japonská spoločnosť Velbon je najväčším špecializovaným výrobcom statívov pre fotoaparáty a videokamery. Ponúka širokú škálu trojnohých (Tripods) a jednonohých (monopods) statívov a príslušenstva. Velbon je už 50 rokov synonymom špičkových statívov, ktoré sa vyznačujú dokonalým dizajnom, kvalitou použitých materiálov a výrobných technológií.

Velbon predkladá prostredníctvom siedmich produktových radov statívov, troch produktových radov monopodou a širokej škály príslušenstva riešenie pre všetkých fotografov, pokročilých amatérov i profesionálov. Velbon je voľbou pre prácu s digitálnymi kompaktmi a ultrazoomy, CSC systémy aj DSLR zrkadlovkami alebo stredoformátovým fotoaparátmi. Velbon je voľbou pre prácu v exteriéroch aj interiéroch. Priaznivci filmovania ocenia výrobky určené pre snímanie videa – statívy alebo monopody osadené presnými videohlavami, ktoré umožnia jemný a plynulý pohyb videokamery. Velbon má riešenie aj pre všetkých milovníkov prírody, ktorí pozorujú krásu prírody, lesnej zveri alebo vtáctva s pomocou ďalekohľadov s vysokým priblížením.

Velbon ponúka skutočne individuálnu voľbu podľa nárokov na spôsob využitia, váhu, rozmerou, použité materiály, funkčnosť i cenu.

Výrobky značky VELBON sú zastúpené v nasledujúcich kategóriách: