Unuo dievčenské softshellové nohavice s fleecom Street-16%
28 € 23,50 €

Nohavice pre dievčatá sú opatrené mäkkým a hrejivým flísom. Vysoký elastický náplet sa prispôsobí postave a zaistí, že nedôjde k prechladnutiu chrbta. Unuo dievčenské softshellové nohavice s fleecom Street nájdu využitie nielen v mestskej džungli, ale aj v prírode.

Unuo Dětská softshellová bunda bez zateplení Jednorožci
36 €

Dětská softshellová bunda od české značky Unuo krásně přiléhá, a tak výborně plní svou termoizolační funkci. Praktický náplet na rukávu zajistí, že dovnitř nebude foukat ani pršet. Pro vyšší bezpečí je bundička ozdobena reflexní nažehlovačkou na zadním díle a na paži. 

Unuo Dětská softshellová bunda bez zateplení Pejsci
36 €

Dětská softshellová bunda od české značky Unuo je vybavena funkční TPU membránou, která zajistí kromě dlouhé životnosti materiálu také větruodolnost. Pro vyšší bezpečí je bundička ozdobeny reflexní nažehlovačkou na zadním díle a na paži. 

Unuo Detské softshellové nohavice bez zateplenia Jednorožcovi
25 €

Detské softshellové nohavice od značky Unuo krásne priliehajú, a tak skvele plnia svoju termoizolačnú funkciu. V nohaviciach je vložená praktická gumička, vďaka ktorej môžete nohavice „zvýšiť“ pri brodení sa vodou, ale tiež prispôsobiť rýchlo rastúcim deťom.

Unuo dievčenské softshellové nohavice s fleecom Jednorožci
23,10 € 22,60 €

Dievčenské softshellové nohavice s fleecom od českého výrobcu UNUO krásne priliehajú, a tak perfektne plnia svoju termoizolačnú funkciu. Roztomilé nohavice s obrázkami jednorožcov majú v páse vysoký náplet, čo deťom zaistí skvelú ochranu pred nachladnutím.

Unuo Chlapčenská funkčná čiapka s plachtičkou UV 50+ Veľryby
13,70 €

Chlapčenská čiapka disponuje faktorom UV 50+, ktorý účinne chráni pokožku proti slnečným lúčom. Je veľmi tenká a vhodná aj pod cyklistickú prilbu. Unuo Chlapčenská funkčná čiapka s plachtičkou UV 50+ Veľryby je priedušná vďaka technológii AIR+.

Unuo chlapčenská softshellová bunda s fleecom Street
36,90 €

Bunda pre chlapcov je opatrená kapucňou so šiltom, ktorá chráni časť čela. Je opatrená elastickými nápletmi u rukávov pre zabránenie vniknutiu snehu. Možno ju zložiť do malých rozmerov a vojde sa do každého batohu. Unuo chlapčenská softshellová bunda s fleecom Street nájde využitie nielen v mestskej džungli, ale aj v prírode.

Unuo dievčenská softshellová bunda s fleecom Jednorožec
29,90 € 29,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenská softshellová bunda s fleecom od českého výrobcu UNUO krásne prilieha, a tak plní perfektne svoju termoizolačnú funkciu. Roztomilá bundička s jednorožcom má na kapucni našité pútko, ktoré je opatrené reflexným logom.

Unuo dievčenské softshellové nohavice slim s fleecem Jednorožci
19,30 € 18,90 €

Dievčenské softshellové nohavice slim s fleecom od českého výrobcu UNUO krásne priliehajú, a tak perfektne plnia svoju termoizolačnú funkciu. Roztomilé nohavice s obrázkami jednorožcov majú v páse vysoký náplet, čo deťom zaistí skvelú ochranu pred nachladnutím.

Unuo Chlapčenská funkčná čiapka s plachtičkou UV 50+ Žraloci
13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenská čiapka disponuje faktorom UV 50+, ktorý účinne chráni pokožku proti slnečným lúčom. Je veľmi tenká a vhodná aj pod cyklistickú prilbu. Unuo Chlapčenská funkčná čiapka s plachtičkou UV 50+ Žraloci je priedušná vďaka technológii AIR+.

Unuo Dievčenská funkčná čiapka s plachtičkou UV 50+ Morský svet
13,70 €

Dievčenská čiapka disponuje faktorom UV 50+, ktorý účinne chráni pokožku proti slnečným lúčom. Je veľmi tenká a vhodná aj pod cyklistickú prilbu alebo do vody. Unuo Dievčenská funkčná čiapka s plachtičkou UV 50+ Morský svet je priedušná vďaka technológii AIR+.

Unuo Dievčenská funkčná čiapka s plachtičkou UV 50+ Veľryby
13,70 €

Dievčenská čiapka s ochranou zátylku disponuje faktorom UV 50+, ktorý účinne chráni pokožku proti slnečným lúčom. Je veľmi tenká a vhodná aj pod cyklistickú prilbu alebo do vody. Unuo Dievčenská funkčná čiapka s plachtičkou UV 50+ Veľryby je priedušná vďaka technológii AIR+.

Unuo Dievčenské batoľacie softshellové nohavice s fleecom Jednorožci
19,30 € 18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské batoľacie softshellové nohavice s fleecom od českého výrobcu UNUO krásne priliehajú, a tak perfektne plnia svoju termoizolačnú funkciu. Roztomilé nohavice s obrázkami jednorožcov majú v páse vysoký náplet, čo deťom zaistí skvelú ochranu pred nachladnutím.

Unuo dievčenský fleecový nákrčník Jednorožce
10,80 €

Dievčenský fleecový nákrčník od českého výrobcu UNUO je tým pravým do nepriaznivého počasia, kedy ale ešte nie je nutná čiapka. Mäkká a pohodlná bavlna príjemne zahreje a dieťa sa v ňom nepotí. Dlhší strih nákrčníka krásne priľne a pristanú každej malej slečne.

Unuo chlapčenské softshellové nohavice SLIM s fleecom Psíky
19,30 € 18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské softshellové nohavice slim s fleecom od českého výrobcu UNUO krásne priliehajú, a tak perfektne plní svoju termoizolačnú funkciu. Roztomilé nohavice s obrázkami psíkov majú v páse vysoký náplet, čo deťom zaistí skvelú ochranu pred nachladnutím.

Unuo Detské softshellové nohavice bez zateplenia Psíci
25 €

Detské softshellové nohavice od značky Unuo krásne priliehajú, a tak skvele plnia svoju termoizolačnú funkciu. V nohaviciach je vložená praktická gumička, vďaka ktorej môžete nohavice „zvýšiť“ pri brodení sa vodou, ale tiež prispôsobiť rýchlo rastúcim deťom.

Unuo Chlapčenská funkčná čiapka so šiltom UV 50+ Veľryby
12,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenská čiapka disponuje faktorom UV 50+, ktorý účinne chráni pokožku proti slnečným lúčom. Je veľmi tenká a vhodná aj pod cyklistickú prilbu. Unuo Chlapčenská funkčná čiapka so šiltom UV 50+ Veľryby je priedušná vďaka technológii AIR+.

Unuo chlapčenská softshellová bunda s fleecom Psíky
29,90 € 29,20 €

Chlapčenská softshellová bunda s fleecom od českého výrobcu UNUO krásne prilieha, a tak plní perfektne svoju termoizolačnú funkciu. Roztomilá bundička s obrázkami psíkov má na kapucni našité pútko, ktoré je opatrené reflexným logom.

Unuo chlapčenské batoľacie softshellové nohavice s fleecom Psíky
19,30 € 18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské batoľacie softshellové nohavice s fleecom od českého výrobcu UNUO krásne priliehajú, a tak perfektne plnia svoju termoizolačnú funkciu. Roztomilé nohavice s obrázkami psíkov majú v páse vysoký náplet, čo deťom zaistí skvelú ochranu pred nachladnutím.

Unuo dievčenská softshellová bunda bez zateplenia Kvetinky
36 €

Dievčenské softshellová bunda od českej značky Unuo je vybavená funkčnou TPU membránou, ktorá zaistí okrem dlhej životnosti materiálu tiež vetruodolnosť a nepremokavosť. Bunda je zdobená motívom kvietkov.

Unuo dievčenská softshellová bunda STREET
38,10 €

Dievčenské bunda Unuo Street v modernom priliehavom strihu, ktorý skvele plní termoizolačné funkciu. Softshellový povrch je nepremokavý a vetruodolný, takže vaše dieťa bude neustále v teple a suchu. Bunda má kapucňu s praktickým pútkom pre zavesenie a šiltom, zapínanie na zips s chráničom brady, postranné vrecká a **rukávy s elastickým nápletom. **Bunda je vybavená TPU membránou 7500/2000. Využijete ju predovšetkým počas letného obdobia, ale v kombinácii s mikinou skvele obstojí aj na jar, či na jeseň.

Unuo Batoľacie softshellové nohavice bez zateplenia Jednorožci
20 €

Batoľacie softshellové nohavice od značky Unuo sú vhodné na nosenie v šatke a pre plienkujúce deti. Pre deti bez plienok je v ponuke aj variant SLIM. Nohavice deti vynosia takmer do každého počasia aj vďaka vyššiemu nápletu v páse, ktorý krásne priľne k telu.

Unuo chlapčenská fleecová čiapka Psíky
10,40 €

Chlapčenská fleecová čiapka od českého výrobcu UNUO je tou pravou pre každého malého nezbedníka. Mäkký a pohodlný fleec príjemne zahreje na každej výprave. Vďaka veľmi odolnému materiálu čiapky nepremokne zbytočne rýchlo a navyše rýchlo schne.

Unuo chlapčenská softshellová bunda STREET
38,10 €

Chlapčenská bunda Unuo Street v modernom priliehavom strihu, ktorý skvele plní termoizolačné funkciu. Softshellový povrch je nepremokavý a vetruodolný, takže vaše dieťa bude neustále v teple a suchu. Bunda má kapucňu s praktickým pútkom pre zavesenie a šiltom, zapínanie na zips s chráničom brady, postranné vrecká a **rukávy s elastickým nápletom. **Bunda je vybavená TPU membránou 7500/2000. Využijete ju predovšetkým počas letného obdobia, ale v kombinácii s mikinou skvele obstojí aj na jar, či na jeseň.

Unuo Chlapčenské funkčné tričko UV 50+ Žralok
18,90 € 18,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské funkčné tričko disponuje faktorom UV 50+, ktorý účinne chráni pokožku voči slnečným lúčom. Je rýchloschnúci a skvele nahradí opaľovacie krémy. Unuo Chlapčenské funkčné tričko UV 50+ Žralok je vhodné ako na kúpanie, tak na cyklistiku.

Unuo chlapčenské softshellové nohavice s fleecom Street
29 €

Posledný kus za túto cenu!

Nohavice pre chlapcov sú opatrené mäkkým a hrejivým flísom. Vysoký elastický náplet sa prispôsobí postave a zaistí, že nedôjde k prechladnutiu chrbta. Unuo chlapčenské softshellové nohavice s fleecom Street nájdu využitie nielen v mestskej džungli, ale aj v prírode.

Unuo Dievčenská čiapka fleece Kvety - farebná
10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dizajnová čiapka z odolného fleecového funkčného, rýchloschnúceho, antipeelingového (nemá tendenciu žmolkovat ako bežný fleece) materiálu, ktorá je hebučká na dotyk.

Unuo Dievčenská funkčná čiapka so šiltom UV 50+ Veľryby
12,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenská čiapka disponuje faktorom UV 50+, ktorý účinne chráni pokožku proti slnečným lúčom. Je veľmi tenká a vhodná aj pod cyklistickú prilbu. Unuo Dievčenská funkčná čiapka so šiltom UV 50+ Veľryby je priedušná vďaka technológii AIR+.

Unuo dievčenská softshellová bunda s fleecom Street
36,90 €

Bunda pre dievčatá je opatrená kapucňou so šiltom, ktorá chráni časť čela. Je opatrená elastickými nápletmi u rukávov pre zabránenie vniknutiu snehu. Možno ju zložiť do malých rozmerov a vojde sa do každého batohu. Unuo dievčenská softshellová bunda s fleecom Street nájde využitie nielen v mestskej džungli, ale aj v prírode.

Unuo dievčenská softshellová bunda STREET
37,50 € 31,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské bunda Unuo Street v modernom priliehavom strihu, ktorý skvele plní termoizolačné funkciu. Softshellový povrch je nepremokavý a vetruodolný, takže vaše dieťa bude neustále v teple a suchu. Bunda má kapucňu s praktickým pútkom pre zavesenie a šiltom, zapínanie na zips s chráničom brady, postranné vrecká a **rukávy s elastickým nápletom. **Bunda je vybavená TPU membránou 7500/2000. Využijete ju predovšetkým počas letného obdobia, ale v kombinácii s mikinou skvele obstojí aj na jar, či na jeseň.

Unuo Dievčenské funkčné tričko UV 50+ Morský svet
18,90 € 18,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské funkčné tričko disponuje faktorom UV 50+, ktorý účinne chráni pokožku voči slnečným lúčom. Je rýchloschnúce a skvele nahradí opaľovacie krémy. Unuo Dievčenské funkčné tričko UV 50+ Morský svet je vhodné ako na kúpanie, tak na cyklistiku.

Unuo Chlapčenská čiapka fleece Autíčka - modré
10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dizajnová čiapka z odolného fleecového funkčného, rýchloschnúceho, antipeelingového (nemá tendenciu žmolkovat ako bežný fleece) materiálu, ktorá je hebučká na dotyk.

Unuo chlapčenská čiapka so šiltom Metricon
11,60 €

Teplákovinová čiapka so šiltom pre chlapcov od značky UNUO. Čiapočka je z pružného materiálu, má prepracovaný strih, a preto krásne drží na hlave. Štýlový šilt je pevný a drží tvar.

Unuo chlapčenská čiapka so šiltom Metricon
11,80 €

Svetrovinová hrejivá čiapka so šiltom pre chlapcov od značky UNUO. Čiapočka je z pružného materiálu, má prepracovaný strih, a preto krásne drží na hlave. Štýlový šilt je pevný a drží tvar.