U Pepánka Originálne farby na JAWA motorky UHS - vysoký lesk
22 € 19,68 €

Jedná sa o originálny akrylátovú farbu na motorky JAWA v autolakýrnickém materiáli UHS (Ultra Hight Solid – Vysoko plniva farba) vhodné pre veteránov, osobné vozidlá a motorky. Farby sa vyznačuje vysoko kvalitné krycou schopnosťou a výdatnosťou. Dodávame túto farbu ako set s tužidlom.

U Pepánka Antikorózny základ pod kamufláž
5,45 €

Extra rýchloschnúci syntetická základná farba určená predovšetkým pre traktory, vlečky, strojné zariadenia, dopravníky, oceľové konštrukcie, maloobjemové kontajnery, prepravky, palety, boxy a drevo. Tento základný nástrek je testovaný a je odporúčaný ako podkladová farba pod kamufláže.

U Pepánka Antikorózny základ v spreji pod kamufláž 400ml
4,16 €

Ide o rýchloschnúci základnú farbu v spreji pod kamuflážny farby. Základ obsahuje vysoký podiel pevných častíc a tým zaručuje veľkú antikoróznu odolnosť. Nie je vhodná na styropor, mäkké PVC a umelej hmoty obsahujúce vinyl.

U Pepánka Riedidlo syntetické do kamuflážny farby
19,34 €

Riedidlo syntetické určené výhradne pre riedenie syntetických kamuflážnych MILITARY FARIEB a antikorózneho základu nanášaním valčekom / štetcom či striekaním. Pre riedenie kamuflážnych farieb používať výhradne toto špeciálne upravené riedidlo! Vhodné aj pre ďalšie syntetické farby podobného rázu.

U Pepánka Riedidlo UHS pre farby na motorky
5 € 4,16 €

Jedná sa o originálne riedidlo k UHS autolakyrnické farbe UHS na motorky a veteránov. Vhodné len do týchto materiálov. Dodávané podľa potrebného množstva na danú veľkosť farby.