Twin Lotus Bylinné vlasové tonikum (Natural Herbal Active Hair Tonic) 60 ml
10,20 € 9,30 €

Intenzivní a vysoce koncentrovaná síla thajských bylin „thajský“ zázvor, bazalka, kurkuma, právenka latnatá a lucerna. Tato speciální směs bylin hloubkově a dlouhodobě vyživuje vlasový folikul a pečuje o vaší pokožku hlavy, kterou zanechá zdravou a prokrvenou.

Twin Lotus Bylinná zubná pasta Fresh & Cool 150 g-26%
7,90 € 5,80 €

Zubná pasta Twin Lotus Fresh and Cool ponúka príjemne bylinnú chuť. Je vyrobená pomocou novej technológie spracovania bylín, ktorá odoberá ich chladivé esencie a zanecháva tak intenzívny a dlhotrvajúci pocit sviežosti.

Twin Lotus Bylinná ústna voda - Clove - klinček a šalvia 250 ml
7 € 6,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Užite si príjemnú starostlivosť o vaše ústa s bylinnou ústnou vodou Twin Lotus Clove – klinček a šlavia 250 ml. Obsahuje kombináciu bylín, ktorá ponúka príjemnú chuť a chráni proti zubnému kazu. Navyše má aj silné hojivé a protizápalové účinky. V kombinácii so zubnými pastami od Twin Lotus ponúka komplexnú starostlivosť o ústnu dutinu.

Twin Lotus Bylinná zubná pasta Original 150 g-18%
8,30 € 6,80 €

Jedinečná bylinná zubná pasta Twin Lotus Original zložená z viac ako 10-tich liečivých bylín ponúka profesionálne a prírodné starostlivosť o Vaše zuby a ďasná. V Thajsku má prívlastok „zubná pasta na všetky problémy ústnej dutiny“.

Twin Lotus Bylinná zubná pasta Salt 150 g-22%
8,30 € 6,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Twin Lotus Herbal Plus Salt predstavuje najnovšiu inováciu medzi zubnými pastami. Unikátna kombinácia viac ako desiatich bylín zaisťuje účinnú ochranu a prevenciu proti najčastejším problémom ústnej dutiny. Rafinovaná soľ napomáha eliminovať nepríjemný zápach z úst, posilniť zuby a spevniť ďasná.

Twin Lotus Bylinná zubná pasta Sensitive 140 ml-16%
8,70 € 7,30 €

Zubná pasta Twin Lotus Sensitive má príjemnú sladkú chuť a jej jedinečná kombinácia liečivých bylín má vynikajúce účinky na citlivé zuby. Obsahuje Clinacanthus nutants, ovocie Mangosteen, Java čaj, pomarančový jazmín a miswak.

Twin Lotus Čierny zubná kefka s bambusovo-uhlíkovými vláknami
4 € 3,40 €

Unikátny zubná kefka s čiernymi štetinkami, ktorý je vyrobený z bambusovo uhlíkových vlákien je výsledkom spojenia prírody a moderné technológie. Trojitá funkcia zubnej kefky poskytuje dokonalú starostlivosť o ústnu dutinu. .