Tractive GPS Špeciálna lovecká edícia
77,03 €
+ doprava zadarmo

Novinka

GPS obojok pre psov. Tractive GPS Špeciálna lovecká edícia naživo sleduje polohu vášho maznáčika aj smer, ktorým sa pohybuje, a upozorní vás, keď pes opustí vyznačenú bezpečnú zónu. Vyrobený v maskovacích farbách, vodeodolný a prakticky nerozbitný. Má integrovanú SIM kartu a umožňuje aj zvukovú a svetelnú signalizáciu.


Tractive GPS Tracker XL
86,71 €
+ doprava zadarmo

Novinka

GPS obojok pre psov s hmotnosťou nad 20 kg. Tractive GPS Tracker XL naživo sleduje polohu vášho maznáčika aj smer, ktorým sa pohybuje a upozorní vás, keď pes opustí vyznačenú bezpečnú zónu. Je vodeodolný a má integrovanú SIM kartu. Umožňuje diaľkovo aktivovať zvukovú aj svetelnú signalizáciu.


Tractive GPS Tracking Device
53,81 €
+ doprava zadarmo

Novinka

GPS obojok pre psov. Tractive GPS Tracking device naživo sleduje polohu vášho maznáčika aj smer, ktorým sa pohybuje, a upozorní vás, keď pes opustí vyznačenú bezpečnú zónu. Je vodeodolný a má integrovanú SIM kartu. Umožňuje diaľkovo aktivovať zvukovú aj svetelnú signalizáciu.


Tractive Adaptér do auta 12 V/5 V USB
15,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Nabíjačka do auta na dobíjanie a pripojenie vyhľadávacieho zariadenia Tractive GPS. Adaptér Tractive sa pripája k autobatérii, prenos uskutočňuje z 12 V na 5 V a poskytuje dostatok energie monitorovaciemu zariadeniu, vďaka ktorému budete vždy vedieť, kde sa vaše auto nachádza a či nevyšlo z vyznačenej oblasti.


Tractive GPS Tracker pre mačky
53,81 €
+ doprava zadarmo

Novinka

GPS obojok pre mačky. Tractive GPS Tracker naživo sleduje polohu vášho maznáčika aj jeho celkovú aktivitu. Upozorní vás, keď mačka opustí vyznačenú bezpečnú zónu a umožní vám okamžite zareagovať. Je ľahký, vodeodolný a prakticky nerozbitný. Je určený pre mačky s obvodom krku 19 – 30 cm a hmotnosťou nad 3,5 kg.