Trackito Technology Trackito
141,26 €

Splátky bez navýšenia

Čo je Trackito? Chcete mať dokonalý prehľad o svojom majetku? Trackito ochráni vaše auto, bicykel, motorku, priemyselný stroj alebo čokoľvek iného proti krádeži. Vďaka zabudovanému pohybovému senzoru budete v prípade krádeže.

Trackito Technology Trackito Bike
145,32 €

Splátky bez navýšenia

Chytré zabezpečenie Vášho kola! Trackito Bike je šikovný GSM alarm a tracker, ktorý pomôže ochrániť Vaše koleso proti krádeži. Je určený špeciálne pre umiestnenie do prednej vidlice bicykla. Vie monitorovať svoju polohu a pohyb.

Trackito Technology Doorito
121,03 €

Splátky bez navýšenia

Doorito je zabezpečovací systém, ktorý flexibilne umiestnite na akékoľvek dvere, priamo do dverí alebo na okná domu, bytu, chaty, pivnice alebo napríklad garáže. Alarm môžete vzdialene aktivovať a deaktivovať pomocou mobilnej.

Trackito Technology SMA kábel 0,5 m (2 ks)
11,71 €

SMA káble určené pre zariadenia Trackito. Potrebujete oddeliť anténny modul od hlavného modulu a vyviesť ho na iné miesto? Využite tieto SMA káble. parametre: vlnová impedancia: 50Ω dĺžka: 0,5 m typ prepojovacieho kábla:.

Trackito Technology SMA kábel 1 m (2 ks)
12,10 €

SMA káble určené pre zariadenia Trackito. Potrebujete oddeliť anténny modul od hlavného modulu a vyviesť ho na iné miesto? Využite tieto SMA káble. parametre: vlnová impedancia: 50Ω dĺžka: 1 m typ prepojovacieho kábla: koaxiálny.