Tierra Verde Aktivátor septiku Yellow & Blue, papierové vrecko 500 g
17 €

Novinka

Biologicky aktívny prípravok na rozklad organických látok v septikoch, odpadných nádržiach, domácich čističkách vody a suchých záchodoch. Jeho pravidelné používanie napomáha udržovať prirodzenú biologickú rovnováhu v septiku, eliminuje zápach, účinne napomáha rozklad organických odpadných látok, …

Tierra Verde Esenciálny olej BIO Lavandin (50 ml)
19,19 €

Novinka

Levanduľový olej je považovaný za antibakteriálny a antiseptický. V aromaterapii sa využíva pri nachladnutí, proti chrípke, pri dýchacích ťažkostiach. Odporúča sa pri nervozite, chronickej únave, na uvoľnenie svalov. Perfektný je v starostlivosti o pokožku ale aj ako odpudzovač komárov a hmyzu.

Tierra Verde Yellow & Blue Kyselina citrónová, 1kg
6,62 €

Odstraňuje vodný kameň. Používa sa na údržbu umývačky riadu, práčky, varnej kanvice alebo kávovaru. Vhodná na čistenie toalety. Používa sa na výrobu domáceho plákadla. Na čistenie kúpeľne treba použiť roztok.Je šetrná ku kovovým a gumeným častiam spotrebičov.Nezaťažuje životné prostredie.

Tierra Verde Casa Organica Taška na chlieb
7,65 €

Rozmer 26 × 40 cm.Má dve ušká pre pohodlný úchyt a šnúrku na sťahovanie. Chlieb a pečivo v ňom neplesnivie. Nahrádza to igelitky. Priemerný Slovák spotrebuje ročne 466 igelitiek (údaj pochádza z roku 2012 zo štúdie EK). Taška je opakovateľne použiteľná.Chlieb a pečivo v ňom neplesnivie.

Tierra Verde Yellow & Blue Silica BIO levanduľa 10ml
5,19 €

100% silicaVhodná do kúpeľa, do aromalampy alebo masážnej emulzie. Levanduľa pomáha pri bolestiach hlavy a migréne. Pomáha pri hojení pokožky. Má dezinfekčné a regeneračné účinky. Odpudzuje hmyz.Navodzuje psychickú pohodu a pomáha pri nespavoasti.

Tierra Verde Olivové mydlo na ruky 100 g
2,10 €

Olivové mydlo na ruky pre šetrnú starostlivosť o ruky bez chemickej parfumácie, optických zjasňovačov, farbív i živočíšnych produktov. Vyrába sa z čistého gréckeho olivového oleja pochádzajúceho z oblasti Kalamati.

Tierra Verde Yellow & Blue Pracia sóda 5kg
7,80 €

Je možné z nej vyrobiť prací prášok a mydlový sliz. Odstraňuje škvrny. Nezaťažuje životné prostredie. Chemické pracie prostriedky. Je šetrná voči životnému prostrediu, zdraviu človeka a zvierat. Obal sa dá dobre recyklovať.Uhličitan sodný (Na2CO3)Papierový.Podrobný popis sa nachádza na obale.

Tierra Verde Casa Organica Kokosová kefa na poháre s madlom
3,31 €

Dĺžka 22 cm.Môže byť použitá aj ako drôtenka. Kefy s umelými štetinami a drôtenky.Pri likvidácii neprodukuje žiaden odpad.Vyrobená z certifikovaného dreva a kokosového vlákna.Bez obalu. Uchovávajte na suchom mieste.Kompostovateľná.

Tierra Verde Yellow & Blue Silica BIO vavrín kubébový 10ml
5,19 €

100% silica v bio kvaliteVhodná do kúpeľa, do aromalampy alebo masážnej emulzie. Pomáha znižovať emočnú záťaž. Pôsobí antibakteriálne a proti kvasinkám.Je vhodný ako prírodný antiperspirant. Bojuje proti akné a vyrážkam.

Tierra Verde Yellow & Blue Silica citrón 10ml
2,92 €

100% silicaVhodná do kúpeľa, do aromalampy alebo masážnej emulzie. Citrón zvyšuje koncentráciu, sústredenie.Má dezinfekčné a antiseptické účinky. Odpudzuje hmyz. V kombinácii s kyselinou citrónovou sa môže použiť namiesto aviváže.Je šetrná voči životnému prostrediu, zdraviu človeka a zvierat.

Tierra Verde Žlčové mydlo priamo od Tierra Verde
2 €

Toto mydlo si zamilujete – je naprostý preborník na likvidáciu škvŕn od mastnoty, potu, trávy, krvi, hliny, ale aj od ovocných a zeleninových štiav. Odstráni ich z oblečenia aj ďalšieho textilu.

Tierra Verde Casa Organica Kartáček na čištění nerezových brček 1 ks
1,47 €

Speciální úzký kartáček jednoduše vyčistí všechna kovová brčka a zbaví brčka všech nežádoucích usazenin. Jemné nylonové štětinky zbaví brčko všech nečistot. Rozměr: délka 225 mm, průměr 8 mm. Složení: Potravinářská nerezová ocel 304, nylonové štětinky. Vyrobeno v Číně.

Tierra Verde Aviváž (bag-in-box 5 l)
25,45 €

Novinka

Aviváž bez syntetických farbív a parfumov, s jemnou levanduľovou vôňou. Napomáha znižovať elektrostatický náboj syntetickej bielizne. Bielizeň bude príjemnejšia na dotyk a nebude sa na vás „lepiť“.

Tierra Verde Casa Organica Desiatová dóza oválna so svorkami - nerez
15,50 €

Môžete tam zabaliť desiatu, ovocie, snack, orechy. Rozmery: 16 × 10 × 5 cm.Obsahuje vyberateľnú vnútornú misku.Svorky zabezpečujú priľnavosť vrchnáku.Je ľahká, pevná a trvácna. Slúži na prepravu a skladovanie suchých potravín. Plastové obaly na jedlo.

Tierra Verde Dóza desiatová s tesnením a svorkami - nerez
11,60 €

Novinka

Stredne veľká dóza z nerezu, veko so silikónovým tesnením a pevným klipom. Vďaka nízkej váhe a rozmeru „tak akurát“ sa hodí na čokoľvek na zahryznutie vonku, v práci, v škole alebo na výletoch. Rozmery 10 × 15 × 5 cm. Vyrobené z nerezovej ocele 304 certifikované pre potravinárske účely.

Tierra Verde Biologický čistič odpadov (pap. vrecko 500 g)
13,30 €

Novinka

Prírodný bakteriálny čistič odpadového potrubia a sifónov na báze enzýmov, ktoré rozkladajú organické usadeniny v odpadoch. Vhodný do kúpelní a kuchýň. Nepoškodzuje plast, keramiku, nerez ani chróm. Vhodný aj pre domácnosti používajúce biologické čističky vody a septiky. Ideálny pri pravidelnom p…

Tierra Verde Casa Organica Desiatová dóza so svorkami - nerez
11,60 €

Rozmery: 10 × 15 × 5 cm.Môžete tam zabaliť desiatu, ovocie, snack, orechy. Svorky a tesnenie zabezpečujú priľnavosť vrchnáku.Je ľahká, pevná a trvácna. Slúži na prepravu a skladovanie suchých aj tekutých potravín. Plastové obaly na jedlo.

Tierra Verde Casa Organica Sieťovka s dlhým uchom - natural
5,20 €

S dlhým uchom, aby sa dala nosiť cez rameno. Rozmer 40 × 40 cm, nosnosť 10kg. Igelitové tašky. Taška dlho vydrží, je prateľná. Biobavlna. Bez obalu.Pranie v pračke na 40C.Odovzdajte na miestach, kde sa recykluje textil alebo kompostujte.

Tierra Verde Leštidlo - oplach do umývačky (kanister 25 l = 25,05 kg))
101,57 €

Novinka

Bráni vytváraniu bieleho povlaku z minerálnych usadenín na riade. Na rozdiel od konvenčných leštidiel neobsahuje optické zjasňovače a syntetické vône.


Zloženie: 15–30 % kvasný lieh, 5–15 % kyselina citronová, < 5 % neionický rastlinný tenzid


Bezpečn…

Tierra Verde Prášok do umývačky (vedro 15 kg)
82 €

Novinka

Účinný prostriedok z ľahko odbúrateľných látok pre domáce umývačky, ktorý si poradí aj so silno znečisteným riadom. Perkarbonát sodný má schopnosť vyčistiť silno znečistený riad a odstrániť usadeniny od kávy, čaju a ďalšie ťažko odstrániteľné škvrny. Neobsahuje ropné deriváty, chlór, enzýmy, synt…

Tierra Verde Yellow & Blue Gél do umývačky riadu 1 l
6,86 €

Vhodný do všetkých typov umývačiek riadu. Neobsahuje fosfáty, syntetické vône, enzýmy a optické rozjasňovače. Chemické prípravky.Je šetrný voči životnému prostrediu, zdraviu človeka a zvierat.

Tierra Verde Yellow & Blue Silica tea tree 10ml
3,29 €

100% silicaVhodná do kúpeľa, do aromalampy alebo masážnej emulzie. Tea tree má antiseptické, protiplesňové a antibakteriálne účinky. Dezinfikuje. V kombinácii s kyselinou citrónovou sa môže použiť namiesto aviváže.Je šetrná voči životnému prostrediu, zdraviu človeka a zvierat.

Tierra Verde Aviváž (kanister 25 l = 25,00 kg)
103,92 €

Novinka

Aviváž bez syntetických farbív a parfumov, s jemnou levanduľovou vôňou. Napomáha znižovať elektrostatický náboj syntetickej bielizne. Bielizeň bude príjemnejšia na dotyk a nebude sa na vás „lepiť“.

Tierra Verde Bika – sóda bikarbóna (vedro 15 kg)
26,79 €

Novinka

Najuniverzálnejší ekologický čistiaci prostriedok! Jedlá sóda je skvelý a veľmi všestranný čistič a pohlcovač pachov, pritom je úplne priateľská k životnému prostrediu a úplne zdravotne nezávadná.

Zloženie: 100 % hydrogénuhličitan sodný (sóda bikarbóna). Neobsahuje hliník ako …

Tierra Verde Casa Organica Drôtenka na zeleninu a riad s rukoväťou
2,10 €

Rozmery drôtenky 10 × 8,5 cm. Dĺžka 24,5 cm. Kefy s umelými štetinami a drôtenky.Pri likvidácii neprodukuje žiaden odpad.Vyrobená z certifikovaného dreva a kokosových vlákien. Navinuté je to na kovovom drôtiku. Bez obalu. Uchovávajte na suchom mieste.Kompostovateľná.

Tierra Verde Casa Organica Kefa na fľaše biela
6,70 €

Spodná kefka zaručí, že umyjete aj dno fľaše. Vhodná na čistenie nepravideľných fliaš a fliaš s úzkym hrdlom. Dĺžka 50 cm. Vyrobená z potravinárskej nerezovej ocele a nylonových štetín.Bez obalu. Uchovávajte na suchom mieste.Kovovú rúčku odovzdajte do nádoby na separáciu kovov.

Tierra Verde Casa Organica prateľný filter na kávu
2,30 €

Papierové jednorázové filtre.nebielený biobavlnený mušelín s certifikáciou GOTSBez obalu.Pred prvým použitím filter vyperte. Do zásobníka ho vložte švom von. Filter preplachujte pod tečúcou vodou. Perte s bielou bielizňou na 60 °CKompostovateľné.

Tierra Verde Casa Organica Sieťované vrecko stredné
2,70 €

Rozmer 38 × 30 cm.Má zaťahovaciu šnúru, vrecko sa dá za ňu zavesiť. Nahrádza to igelitové vrecká. Priemerný Slovák spotrebuje ročne 466 igelitiek (údaj pochádza z roku 2012 zo štúdie EK). Vrecko je opakovateľne použiteľné. Certifikovaná biobavlna. Bez obalu.Prať na 40° C, môže sa žehliť.

Tierra Verde Citrónový gél na vodný kameň (bag-in-box 5 l)
23,49 €

Novinka

Skvele funguje na usadeniny na keramike, vodovodných kohútikoch, vaniach či toaletách. Gélová konzistencia umožní prípravok naniesť a nechať pôsobiť aj na neprístupných miestach.
Citrónový gél na vodný kameň s citrónovou silicou na vodný kameň a minerálne usadeniny. Skvele funguje na usa…

Tierra Verde Fľaša sklenena na vodu
12,72 €

Novinka

Ekologická sklenená fľaša na vodu 0,5 l. Elegantná, minimalistická, výborná na vodu aj akýkoľvek iný nápoj. Kvalitné borosilikátové sklo, ktoré odoláva teplotným výkyvom. Drevený vrchnák s vnútorným závitom z kvalitného plastu pre dobré tesnenie. Neobsahuje toxické olovo, kadmium, BPA ani ftaláty.

Tierra Verde Lahev skleněná na vodu
17,60 €

Táto elegantná minimalistická fľaša je výborná na vodu aj akýkoľvek iný nápoj. Je vyrobená z kvalitného českého borosilikátového skla, ktoré odoláva teplotným výkyvom. Ak sa budete riadiť zásadou pozvoľného ochladzovania, môžete si do nej dať horúce, studené i perlivé nápoje.

Tierra Verde Mydlové orechy (vedro 5 kg)
95,30 €

Novinka

Šupky z indických mydlových orechov v biokvalite pre šetrné pranie v práčke aj v rukách. Šupky z plodov stromu Sapindus mukorossi s obsahom rastlinného saponátu – saponínu, ktorý je vhodný aj pre citlivú pokožku alergikov, ekzematikov a malé deti. Tomu hovoríme PRÍRODNÉ PRANIE.

Tierra Verde Octový čistič (bag-in-box 5 l)
14,47 €

Novinka

Na čistenie hladkých plôch v kúpeľni a kuchyni od usadenín vodného kameňa.

Čistí sklo a všetky hladké povrchy v kuchyni a kúpeľni, odstraňuje minerálne a mydlové usadeniny na armatúrach a dlažbe. Nepoužívať na materiály citlivé na kyseliny (mramor, mosadz, hliník..).

Na dosiahnutie dok…

Tierra Verde Prací gél šport (bag-in-box 2 l)
15,25 €

Novinka

Koncentrovaný gél na šetrné a ekologické pranie športového a funkčného oblečenia. Využíva antimikrobiálne a fungicídne účinky koloidného striebra. Jeden liter gélu postačí až na 33 praní.

Tierra Verde Prací gél šport (bag-in-box 5 l)
35,10 €

Novinka

Koncentrovaný gél na šetrné a ekologické pranie športového a funkčného oblečenia. Využíva antimikrobiálne a fungicídne účinky koloidného striebra. Jeden liter gélu postačí až na 33 praní.