The Pack Society unisex tmavomodrý batoh 194CPR702.75
39,95 €

Novinka

Unisex tmavomodrý ruksakkockovaným vzorom od značky The Pack Society, skvelý na výlety do prírody aj do mesta. Má veľkú kapsu s obojsmerným zipsom a malú kapsu na zips na prednej strane, zdobenou nášivkou s logom značky. Polstrované ramenné popruhy majú nastaviteľnú dĺžku a v hornej časti je našité praktické pútko. Vonkajší materiál je ošetrený vodeodolnou úpravou.

The Pack Society dámsky modrý batoh 194CPR702.91
39,95 €

Novinka

Dámsky modrý batohkvetinovými motívmi od značky The Pack Society ideálny na výlety do prírody aj do mesta. Má veľkú kapsu s obojsmerným zipsom a malú kapsu na zips na prednej strane, zdobenou nášivkou s logom značky. Polstrované ramenné popruhy majú nastaviteľnú dĺžku a v hornej časti je našité praktické pútko. Vonkajší materiál je ošetrený vodeodolnou úpravou.

The Pack Society dámsky šedý batoh 194CPR703.71
59,95 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dámsky batoh The Pack Society v šedom prevedení s leopardím motívom. Batoh má zapínanie na 2 pásky s kovovou prackou, je zdobený našívaným logom značky a disponuje veľkým úložným priestorom.

The Pack Society unisex čierny batoh 194CPR703.74
59,95 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dámsky batoh The Pack Society v čiernom prevedení s florálnym motívom. Batoh má zapínanie na 2 pásky s kovovou prackou, je zdobený našívaným logom značky a disponuje veľkým úložným priestorom. Popruhy batohu sú polstrované, vďaka čomu sa pohodlne nosí.

The Pack Society unisex tmavě modrý batoh
27,95 €

Novinka

Batoh The Pack Society s kontrastnou prackou a polstrovanými ramennými popruhmi. Jeho jednoduché prevedenie ho činí univerzálnym doplnkom pre ženy aj mužov.

The Pack Society unisex tmavomodrý batoh 194CPR703.75
59,95 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dámsky batoh The Pack Society v tmavomodrom prevedení s kockovaným vzorom. Batoh má zapínanie na 2 pásky s kovovou prackou, je zdobený našívaným logom značky a disponuje veľkým úložným priestorom. Popruhy batohu sú polstrované, vďaka čomu sa pohodlne nosí.

The Pack Society dámsky čierny batoh 194CPR702.90
39,95 €

Novinka

Dámsky čierny batohkvetinovými motívmi od značky The Pack Society ideálny na výlety do prírody aj do mesta. Má veľkú kapsu s obojsmerným zipsom a malú kapsu na zips na prednej strane, zdobenou nášivkou s logom značky. Polstrované ramenné popruhy majú nastaviteľnú dĺžku a v hornej časti je našité praktické pútko. Vonkajší materiál je ošetrený vodeodolnou úpravou.

The Pack Society dámsky čierny batoh 194CPR703.90
59,95 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dámsky batoh The Pack Society v čiernom prevedení s farebnými kvetinovými motívmi. Batoh má zapínanie na 2 pásky s kovovou prackou, je zdobený našívaným logom značky a disponuje veľkým úložným priestorom. Popruhy batohu sú polstrované, vďaka čomu sa pohodlne nosí.

The Pack Society unisex černá crossbody taška
19,95 €

Novinka

Pánska crossbody taška The Pack Society so zapínaním na zips. Jednofarebné prevedenie s výšivkou loga na prednej strane, ktoré sa bude hodiť na výlet aj do mesta na bežné nosenie.

The Pack Society dámsky modrý batoh 194CPR703.91
59,95 €
+ doprava zadarmo

Novinka

AKCIA: Dodatočná zľava 10 % na tento produkt po zadaní kódu KAPOR10 (platí od 7. 10. do 20. 10. 2019 alebo do vypredania zásob)!

Dámsky batoh The Pack Society v modrom prevedení s kvetinovými motívmi. Batoh má zapínanie na 2 pásky s kovovou prackou, je zdobený našívaným logom značky a disponuje veľkým úložným priestorom. Popruhy batohu sú polstrované, vďaka čomu sa pohodlne nosí.

The Pack Society dámsky šedý batoh 194CPR700.71
34,95 €

Novinka

Dámsky batoh značky The Pack Society je ideálny doplnok na každú vašu cestu a vďaka polstrovaným ramenným popruhom sa pohodlne nosí. Má praktické pútko v hornej časti a zapínanie na klopu s opaskom a kovovou prackou. Ponúka veľký úložný priestor a jedinečný dizajn s leopardím motívom. Povrch batohu je ošetrený vodeodolným záterom.

The Pack Society dámsky čierny batoh 194CPR700.90
34,95 €

Novinka

Dámsky batoh značky The Pack Society je ideálny doplnok na každú vašu cestu a vďaka polstrovaným ramenným popruhom sa pohodlne nosí. Má praktické pútko v hornej časti a zapínanie na klopu s opaskom a kovovou prackou. Ponúka veľký úložný priestor a jedinečný dizajn s kvetinovými motívmi. Povrch batohu je ošetrený vodeodolným záterom.

The Pack Society dámsky modrý ruksak 194CPR700.91
34,95 €

Novinka

Dámsky batoh značky The Pack Society v modrom prevedení je ideálny doplnok na každú vašu cestu a vďaka polstrovaným ramenným popruhom sa pohodlne nosí. Má praktické pútko v hornej časti a zapínanie na klopu s opaskom a kovovou prackou. Ponúka veľký úložný priestor a jedinečný dizajn s kvetinovými motívmi. Povrch batohu je ošetrený vodeodolným záterom.

The Pack Society unisex khaki batoh 999CLA702.20
29,95 €

Novinka

Unisex batoh v tmavom khaki prevedení od značky The Pack Society je skvelý spoločník na výlety do prírody aj do mesta. Má veľkú kapsu s obojsmerným zipsom a malú kapsu na zips na prednej strane, zdobenou nášivkou s logom značky. Polstrované ramenné popruhy majú nastaviteľnú dĺžku a v hornej časti je našité praktické pútko. Vonkajší materiál je ošetrený vodeodolnou úpravou.

The Pack Society unisex čierny batoh 194CPR702.70
39,95 €

Novinka

Unisex batoh v čiernom prevedení s potlačou od značky The Pack Society je skvelý na výlety do prírody aj do mesta. Má veľkú kapsu s obojsmerným zipsom a malú kapsu na zips na prednej strane, zdobenou nášivkou s logom značky. Polstrované ramenné popruhy majú nastaviteľnú dĺžku a v hornej časti je našité praktické pútko. Vonkajší materiál je ošetrený vodeodolnou úpravou.

The Pack Society unisex tmavomodrá crossbody taška 194CPR751.75
19,95 €

Novinka

Unisex crossbody taška tmavomodrej farby s kockovaným vzorom. Taška má nastaviteľný ramenný popruh, hlavné vrecko na zips, malé vrecko na zips na prednej strane a našívané logo značky. Povrch tašky je ošetrený vodeodolným záterom.

The Pack Society dámsky šedý batoh 194CPR702.71
39,95 €

Novinka

Dámsky batoh v šedom prevedení leopardím motívom od značky The Pack Society je skvelý na výlety do prírody aj do mesta. Má veľkú kapsu s obojsmerným zipsom a malú kapsu na zips na prednej strane, zdobenou nášivkou s logom značky. Polstrované ramenné popruhy majú nastaviteľnú dĺžku a v hornej časti je našité praktické pútko. Vonkajší materiál je ošetrený vodeodolnou úpravou.

The Pack Society unisex čierny batoh 194CPR702.74
39,95 €

Novinka

Unisex čierny batohflorálnym motívom od značky The Pack Society, skvelý na výlety do prírody aj do mesta. Má veľkú kapsu s obojsmerným zipsom a malú kapsu na zips na prednej strane, zdobenou nášivkou s logom značky. Polstrované ramenné popruhy majú nastaviteľnú dĺžku a v hornej časti je našité praktické pútko. Vonkajší materiál je ošetrený vodeodolnou úpravou.

The Pack Society dámský bílý batoh 197CPR700.91
34,95 €

Dámský bílý batoh The Pack Society se zajímavým potiskem lučního kvítí vyrobený speciálně pro finalistky Miss Czech Republic 2019. Batoh má zapínání na pásku s kovovou přezkou a je zdobený našívaným logem značky. Výhodou jsou i polstrované popruhy batohu, díky kterým je batoh velmi pohodlný.

The Pack Society dámský bílý batoh 197CPR700.92
34,95 €

Dámský bílý batoh The Pack Society Vás zaujme svým jemným florálním potiskem. Vyrobený je speciálně pro finalistky Miss Czech Republic 2019. Batoh má zapínání na pásku s kovovou přezkou a je zdobený našívaným logem značky. Polstrované popruhy, dělají batoh pohodlným při nošení.

The Pack Society dámský bílý batoh 197CPR700.93
34,95 €

Květinový dámský batoh The Pack Society vyrobený speciálně pro finalistky Miss Czech Republic 2019. Batoh má zapínání na pásku s kovovou přezkou a je zdobený našívaným logem značky. Polstrované a nastavitelné popruhy, dělají batoh pohodlným při nošení.